Irayisi eyomile ye-konjac Shirataki Ilayisi | Ketoslim Mo
Incazelo Yomkhiqizo
Isimo sifana nelayisi elivamile, kodwa liwusizo kakhulu empilweni.irayisi ye-shiratakikuphansi ngamakhalori nama-carbohydrate, ngakho-ke kupheleleukushintshwa kokudlauma uzama ukwehlisa isisindo noma ukulawula ushukela.Ukuyixuba nelayisi lakho lansuku zonke nakho kuyazuzisa.Ilayisi le-konjac elomileyenziwe ngezimpande zeisitshalo se-konjacfuthi inezithako ezihlanzekile nezilandelekayo, okwenza kube yindlela engcono kakhulu kunelayisi elivamile.
Ulwazi lokudla okunempilo
| Inani Elijwayelekile: | Ngama-200g(irayisi elomile eliphekiwe) |
| Amandla: | 28.4kcal/119kJ |
| Amafutha Aphelele: | 0g |
| Ama-carbohydrate: | 6g |
| I-Fiber | 0.6g |
| Amaprotheni | 0.6g |
| I-Sodium: | 0mg |
| Igama lomkhiqizo: | Omile ShiratakiIlayisi leKonjac |
| Imininingwane: | 200g |
| Isithako Esiyinhloko: | Amanzi,Ufulawa weKonjac |
| Okuqukethwe Kwamafutha (%): | 5Kcal |
| Izici: | ayina-gluten/ Amaprotheni aphansi/Amafutha aphansi |
| Umsebenzi: | ukwehlisa isisindo, ukwehlisa ushukela egazini, ama-noodle okudla |
| Isitifiketi: | I-BRC, i-HACCP, i-IFS, i-ISO, i-JAS, i-KOSHER, i-NOP, i-QS |
| Ukupakisha: | Isikhwama, Ibhokisi, Isikhwama, Iphakheji Elilodwa, Iphakethe Le-Vacuum |
| Isevisi Yethu: | 1. Ukunikezwa kwendawo eyodwa (kusukela ekwakhiweni kuya ekukhiqizweni) 2. Iminyaka engaphezu kwengu-10 yesipiliyoni 3. Insizakalo ye-OEM ODM OBM 4. Amasampula wamahhala 5. Inani eliphansi le-oda elincane |
Amaqiniso ngeShirataki Konjac Rice
Shirataki irayisi(nomairayisi elomile le-konjac) yenziwe ngeisitshalo se-konjacfuthi iqukethe amanzi angu-97% kanye ne-fiber engu-3%.
Ilayisi elomile liyanwebeka futhi libe nokwakheka okufana nejeli ngemva kokumunca amanzi nokucwilisa.
Ilayisi elomile le-Konjac liwukudla okuhle kokwehlisa isisindo nokulawula ushukela, ngoba amagremu ayi-100 elayisi elomile le-konjac aqukethe amakhalori angu-73KJ kanye namagremu angu-4.3 ama-carbohydrate kuphela, kanti okuqukethwe kwamafutha noshukela kungu-0.
Ukuthungwa kwelayisi le-shirataki kuzoshintsha ngemva kokuqandisa, ngakho-ke ungayiqandisi imikhiqizo eyenziwe ngelayisi le-shirataki! Gcina endaweni yokushisa yegumbi!
Imiyalelo Yokupheka
(Isilinganiso selayisi namanzi singu-1:1.2)





