Ilayisi Eliphekiwe Ngaphambili Eline-Fiber Eningi Ye-Konjac | 0 ilayisi elinoshukela, amakhalori aphansi | I-Ketoslim Mo
Mayelana nento
I-Ketoslim MoI-Fiber Ephezulu Ephekiwe KusengaphambiliIlayisi leKonjacukudla okune-fiber eningi, okunamafutha aphansi. Kwenziwe nge-konjac evamile futhi kucebile nge-fiber yokudla, okukhuthaza impilo yesisu futhi kulawula amazinga kashukela egazini. Kuhle kakhulu kulabo abakhathazekile ngokudla ukudla okunempilo.
Mayelana nento
1. AMANONI APHELELE:Kuphekwe kusengaphambili i-fiber ephezuluirayisi le-konjacukudla okunamafutha aphansi. Kunamafutha aphansi uma kuqhathaniswa nelayisi elivamile noma okunye ukudla okuyisisekelo, okusiza ukulawula ukudla okunama-calories. Kuyisinqumo esingcono kakhulu kubantu abakhathazekile ngokukhuluphala ngokweqile kanye namafutha amaningi.
2. I-FIBER ENOKUDLA OKUNINGI:Kuphekwe kusengaphambili i-fiber ephezuluirayisi le-konjacicebile nge-fiber yokudla. I-fiber yokudla ibalulekile empilweni yesisu, ikhuthaza ukuhamba kwamathumbu, ivimbele ukuqunjelwa futhi isize ukulawula isifiso sokudla. Ukukhetha i-fiber ephezuluirayisi le-konjacNjengokudla okuyisisekelo kungandisa ukudla kwakho kwe-fiber futhi kuthuthukise ukusebenza kwamathumbu akho.
3. AKUNAGLUTEN:I-High Fiber ephekiwe ngaphambiliniIlayisi leKonjacukudla okungenagluten kubantu abanokuzwela kwe-gluten noma i-gluten paranoia. I-Gluten iyiprotheni etholakala kokusanhlamvu okuningi, kodwa ingabangela ukusabela okungathandeki noma okungathandeki kokuzwela kwabanye abantu. Ngokukhetha okungenaglutenirayisi le-konjac, ungajabulela ukudla okumnandi ngenkathi ugwema izinkinga ezihlobene ne-gluten.
Ulwazi Lokudla Okunomsoco
| Amaqiniso Okunomsoco | |
| Iziphako ezi-2 ngesitsha ngasinye | |
| Usayizi wokusika | Iphakethe eliyisigamu (100g) |
| Inani Ngokukhonza ngakunye: | 334 |
| Amakhalori | |
| %Inani Lansuku Zonke | |
| Amafutha Aphelele 0.6g | 1% |
| Amafutha Agcwele 0g | 0% |
| Amafutha e-Trans 0g | |
| Ama-carbohydrate aphelele 72g | 24% |
| Amaprotheni 5.1g | 9% |
| I-Fiber Yokudla 8.1g | 32% |
| Ushukela Ophelele 0g | |
| Faka u-0g kashukela owengeziwe | 0% |
| I-Sodium 0g | 0% |
| Akuyona umthombo obalulekile wamakhalori avela kumafutha, amafutha agcwele, amafutha e-trans, i-cholesterol, ushukela, i-vitamin A, i-vitamin D, i-calcium kanye ne-iron. | |
| *Amaphesenti Amanani Ansuku zonke asekelwe ekudleni kwamakhalori angu-2,000. | |
Incazelo Yemikhiqizo
| Igama lomkhiqizo: | Ilayisi leKonjac Eliphekiwe Ngaphambili Eline-Fiber Eningi |
| Isithako Esiyinhloko: | Ilayisi,impuphu ye-konjac, isitashi sommbila esine-amylose ephezulu (esimelana nayo) |
| Izici: | Ayinayo i-Gluten/Amafutha Aphansi/I-Fiber Ephezulu/Ayinayo i-Sodium |
| Umsebenzi: | Ukwehlisa Isisindo, Ukunciphisa Ushukela Egazini, Ukushintsha Ukudla Kwemifino |
| Isitifiketi: | I-BRC, i-HACCP, i-IFS, i-ISO, i-JAS, i-KOSHER, i-USDA, i-FDA |
| Isisindo sengqikithi: | 80-120g (kungenziwa ngezifiso) |
| I-fiber yokudla: | 8.1g |
| Okuqukethwe Kwamafutha: | 0.6g |
| Isikhathi Sokuphila Seshelufu: | Izinyanga eziyi-12 |
| Ukupakisha: | Isikhwama, Ibhokisi, Isikhwama, Iphakheji Elilodwa, Iphakethe Le-Vacuum |
| Isevisi Yethu: | 1. Ukunikezwa kwendawo eyodwa |
| 2. Iminyaka engaphezu kwengu-10 yesipiliyoni | |
| 3. I-OEM ODM OBM iyatholakala | |
| 4. Amasampula wamahhala | |
| 5. I-MOQ Encane |
Isithombe Semininingwane
Izimo Ezisebenzayo
Ifektri






