i-organic konjac powder extract glucomannan flour | Ketoslim Mo
Impuphu yeKonjacuhlobo lwefayibha yokudla encibilikayo, efana ngesakhiwo kanye nomsebenzi we-pectin. Iqukethe ikakhulukazi i-glucomannan, eyakhiwa yi-glucose kanye ne-mannose subunits. Ikhula kakhulu ezindaweni ezifudumele zase-Asia, njengeSichuan, Yunnan, Chongqing, njll.
Impuphu ye-Konjac iwukudla kwemvelo okumsulwa, okungenazo izingcezu zombala eziyingozi kanye nezilondolozi empilweni yabantu. Isetshenziswa ngokwesiko ekuphekeni kokudla, isiShayinai-tofu ye-konjacyenziwe ngalesi sithako futhi icebile nge-fiber yokudla kanye namaprotheni, kodwa manje isetshenziswa njengendlela ehlukile yokunciphisa isisindo. Inganciphisa namazinga kashukela egazini. Indima yokunciphisa isisindo.
Ukubukeka: impuphu emhlophe
Indlela yokomisa: ukomisa ngokufafaza kanye nokomisa ngokuqandisa
Ukunambitheka: Ukunambitheka okusha kwe-konjac
Impilo yeshelufu: Izinyanga eziyi-12
isithasiselo sokudla i-konjac gum powder extract glucomannan flour
Incazelo Yemikhiqizo
| Igama lomkhiqizo: | impuphu ye-konjac-I-Ketoslim Mo |
| Isisindo esiphelele sama-noodle: | 25KG |
| Isithako Esiyinhloko: | Ufulawa weKonjacAmanzi |
| Okuqukethwe Kwamafutha (%): | 0 |
| Izici: | i-gluten/amafutha/ayinashukela, ama-carbohydrate aphansi/ |
| Umsebenzi: | ukwehlisa isisindo, ukwehlisa ushukela egazini,ama-noodle okudla |
| Isitifiketi: | I-BRC, i-HACCP, i-IFS, i-ISO, i-JAS, i-KOSHER, i-NOP, i-QS |
| Ukupakisha: | Isikhwama, Ibhokisi, Isikhwama, Iphakheji Elilodwa, Iphakethe Le-Vacuum |
| Isevisi Yethu: | 1. Ukunikezwa kwe-China okukodwa2. Isipiliyoni seminyaka engaphezu kwe-103. I-OEM ne-ODM ne-OBM ziyatholakala 4. Amasampula wamahhala 5. I-MOQ ephansi |
Ulwazi lokudla okunempilo
| Amandla: | 680KJ |
| Ushukela: | 0g |
| Amafutha: | 0 g |
| Ama-carbohydrate: | 0g |
| I-Sodium: | 50 mg |
Inani Lokudla Okunomsoco
Ukushintsha Ukudla Okufanelekile -- Ukudla Okunempilo
Kusiza ekunciphiseni isisindo
Amakhalori aphansi
Umthombo omuhle we-fibre yokudla
I-fibre yokudla encibilikayo
Nciphisa i-hypercholesterolemia
Ilungele i-Keto
I-Hypoglycemic glucose ephezulu
Kuyini ufulawa we-konjac wemvelo?
| Isinyathelo 1 | Ama-noodle e-Konjac flour afika ngezinhlobo eziningana futhi abunjwe ngempande yesitshalo se-konnyaku imo, okuyisitshalo esifana ne-yam yasendle esidabuka e-Asia. Impande yesitshalo iqukethe amanzi amaningi kanye ne-fiber. Ufulawa wemifino ovela kulesi sitshalo ubizwa ngokuthi i-konjac fuLour. |
Funda Okwengeziwe Ngemikhiqizo ye-Ketoslim Mo
imibuzo ejwayelekile ukubuzwa
Yisiphi Isikhathi Sokulethwa Esisheshayo Sama-Konjac Noodles?
Ingabe Kukhona Ama-Konjac Noodle Aqinisekiswe Yi-Halal?
Ungakwazi Yini Ukunikeza Ulwazi Ngama-Instant Konjac Noodles?
Yiziphi Izitifiketi Ezidingekayo Ukuze Kuthunyelwe I-Konjac EMpumalanga Ephakathi?
Ngingazitholaphi Ama-noodle e-Konnyaku Asezingeni Eliphezulu, Anamafutha Aphansi?
Iyini ngempela i-konjac?
Igama noma igama elithi konjac lingase lingajwayelekile kwabanye abantu, okuyinto emangalisayo uma ucabanga ukuthi livela emazweni ase-Asia. I-Konjac iyisitshalo esitholakala eShayina nakuyo yonke iMpumalanga neNingizimu-mpumalanga ye-Asia, kodwa ukuze uthole izithasiselo zokudla, izithelo ze-konjac zivame ukuguqulwa zibe yimpuphu bese zicutshungulwa zibe ukudla okuhlukahlukene kwe-konjac okufana nama-noodle e-konjac, ilayisi le-konjac, i-tofu ye-konjac, ukudla okulula kwe-konjac, njll.
I-Konjac ayivamile eNtshonalanga futhi akwaziwa ukuthi yenzani, ngaphandle kwabahlinzeki abangochwepheshe ekuthengiseni le mpuphu, kungenzeka ukuthi ayitholakali noma ayitholakali endaweni yakini ngaphandle kokuthi uyithenge ku-inthanethi.
Kuyini i-glumannan?
Uma ufuna izithasiselo ezenziwe nge-konjac, ungacabanga ukuthi zizobizwa ngokuthi “i-organic konjac Powder.” I-Glucomannan iyi-fiber etholakala ku-konjac, futhi kuthiwa le mpuphu inezinzuzo eziningi zempilo ezimnandi. Ngakho-ke, izimpuphu ezenziwe kusetshenziswa i-konjac ziphawulwa yizimpuphu eziqukethe, hhayi yisitshalo.



