Ilayisi le-Keto slim Mo | Ilayisi le-Shirataki Konjac | Ilayisi elingena-gluten, ilayisi elinamakhalori aphansi, elinobungane ne-Keto
OkungokwemveloIlayisi leKonjac:Ilayisi le-Konjacayinawo ama-carbohydrate. Kwenziwe ngezinto eziphilayoufulawa we-konjackanye ne-oat fiber, kuyindlela ehlukile engenayo i-gluten futhi yemvelo esikhundleni selayisi elivamile ukukusiza ukuphatha isisindo sakho. I-Konjac iqukethe isithako esibaluleke kakhulu-i-glucomannanI-Glucomannan ifakazelwe ngokwesayensi ukuthi ikusiza ukulawula isifiso sakho sokudla ngokwenza uzizwe usuthi isikhathi eside.Ilayisi likaKonnyakuinekhalori ephansi, ayidli inyama, ayinamafutha, ayinashukela, ayinakolweni, futhi inothile nge-fiber yokudla, okwenza kube ukukhetha okungcono kakhulu phakathiukushintshwa kokudlaukudla.
Njengo-umhlinzeki weukudla kwe-konjac, besilokhu sizibophezele ekuhlinzekeni abathengi ngokudla okunempilo nokumnandi iminyaka eminingi. Izinhlobo ezahlukene njengelayisi le-konjac,ama-noodle e-konjac orukudla okulula kwe-konjacyimiphumela esiyitholile manje, futhi besilokhu sifuna amathuba engeziwe okudla okunempilo. Siyakwamukela ukuxhumana nathi.
Ulwazi lokudla okunempilo
| Amandla: | 21kJ |
| Amaprotheni: | 0g |
| Amafutha: | 0g |
| Ama-carbohydrate: | 1.2g |
| I-Sodium: | 7mg |
Amathegi Emikhiqizo
| Igama lomkhiqizo: | Ilayisi le-Konjac elingokwemvelo |
| Isisindo esiphelele sama-noodle: | 270g |
| Isithako Esiyinhloko: | Amanzi, ufulawa weKonjac |
| Okuqukethwe Kwamafutha (%): | 0 |
| Izici: | ayina-gluten/ Amaprotheni aphansi/ |
| Umsebenzi: | ukwehlisa isisindo, ukwehlisa ushukela egazini,ama-noodle okudla |
| Isitifiketi: | I-BRC, i-HACCP, i-IFS, i-ISO, i-JAS, i-KOSHER, i-NOP, i-QS |
| Ukupakisha: | Isikhwama, Ibhokisi, Isikhwama, Iphakheji Elilodwa, Iphakethe Le-Vacuum |
| Isevisi Yethu: | 1. Ukunikezwa okukodwa eShayina 2. Isipiliyoni seminyaka engaphezu kwe-10 3. I-OEM ne-ODM ne-OBM ziyatholakala 4. Amasampula wamahhala 5. I-MOQ ephansi |
Futhi ubuze?
Ilayisi le-Konjac, elaziwa nangokuthi ilayisi le-shirataki, liyi-rice esikhundleni selayisi elenziwe ngofulawa we-konjac. Liyigugu ngenxa yokuqukethwe kwalo okuphezulu kwe-fiber kanye nokuqukethwe kwamakhalori aphansi.
Ilayisi le-konjac lithandwa kakhulu ngabantu abalandela ukudla okunama-carbohydrate aphansi noma i-ketogenic ngoba liphansi kakhulu kuma-carbohydrate nama-calories. Futhi alinayo i-gluten futhi alidli imifino, okwenza lifaneleke ezinhlotsheni ezahlukene zokudla.
Ilayisi le-Shirataki lenziwa ngokuyinhloko nge-konjac glucomannan, okuwuhlobo lwe-fiber yokudla ekhishwe ku-konjac yam (i-Amorphophallus konjac). Le fiber ihlanganiswa namanzi futhi ngezinye izikhathi inani elincane le-calcium hydroxide noma enye into ye-alkaline ukuze kwakhiwe into efana nejeli, bese ibunjwa ibe yizinhlamvu ezifana nelayisi.
Cha, ayinambitheki.
Yebo, iyindlela efanelekile yokufaka esikhundleni selayisi kubantu abalandela ukudla okufanayo.
Ayinamafutha futhi ingu-5Kcal kuphela, ama-carbohydrate angu-3.2g ngokukhonza ngakunye, ayibizi kakhulu.
Ifektri kaKetoslim Mo
Izinto ezengeziwe ongazihlola
Abantu bayabuza futhi
I-Ketoslim mo Co., Ltd. ingumkhiqizi wokudla kwe-konjac onemishini yokuhlola ehlonyiswe kahle kanye namandla obuchwepheshe aqinile. Ngobubanzi obubanzi, ikhwalithi enhle, amanani afanelekile kanye nemiklamo enesitayela, imikhiqizo yethu isetshenziswa kakhulu embonini yokudla nakwezinye izimboni.
Izinzuzo zethu:
• Iminyaka eyi-10+ yesipiliyoni embonini;
• Indawo yokutshala engaphezu kuka-6000 square;
• Umkhiqizo waminyaka yonke ongaphezu kwamathani angu-5000;
• Abasebenzi abangaphezu kwe-100;
• Amazwe angaphezu kuka-40 athumela ngaphandle.

Ingabe ama-noodle e-konjac ayingozi kuwe?
Cha, yenziwe nge-fibre yokudla encibilika emanzini, esiza ekunciphiseni isisindo.
Kungani impande ye-konjac ivinjelwe e-Australia?
Nakuba umkhiqizo uhloselwe ukudliwa ngokucindezela isitsha kancane, umthengi angawumunca umkhiqizo ngamandla anele ukuze awufake ngengozi ku-trachea. Ngenxa yale ngozi, i-European Union ne-Australia bavimbela i-Konjac fruit jelly.
Ingabe ama-noodle e-konjac angakugulisa?
Cha, yenziwe ngempande ye-konjac, okuwuhlobo lwesitshalo semvelo, i-noodle ye-konjac eqoshiwe ngeke ikulimaze.
Ingabe ama-noodle e-konjac ayi-Keto?
Ama-noodle e-Konjac alungele i-keto. Angu-97% wamanzi kanye no-3% we-fiber. I-fibre iyi-carbohydrate, kodwa ayinawo umthelela ku-insulin.






