ama-noodle angenawo amakhalori aphelele ukudla okuphelele ama-noodle e-Konjac kelp | Ketoslim Mo
Njalo ngamagremu ayi-100 e-ama-noodle angenamakhalorikonkeukudlaInani lamakhalori lilingana cishe ne-1 potato chips kanye nobhanana ongu-0.2, ukudla okuncane kwamakhalori kufana nokugijima okuvamile kwabesifazane ihora eli-1, ukubhukuda amahora angu-1.5, i-yoga amahora ama-3,i-pasta ene-carb ephansi, ukunambitha Q ukudlala ngendlela enamandla, kungaba ukuthosa, ukubilisa, isobho, ukuxuba
Ama-noodle e-konjac spaghetti ahlanzekile anama-carbohydrate aphansi ngobuningi, ama-noodle e-Konjac kelp
Incazelo Yemikhiqizo
| Igama lomkhiqizo: | ama-noodle e-konjac kelp ukudla okuphelele-I-Ketoslim Mo |
| Isisindo esiphelele sama-noodle: | 270g |
| Isithako Esiyinhloko: | Ufulawa weKonjacAmanzi |
| Okuqukethwe Kwamafutha (%): | 0 |
| Izici: | i-gluten/amafutha/angenashukela, ama-carbohydrate aphansi/i-fiber ephezulu |
| Umsebenzi: | ukwehlisa isisindo, ukwehlisa ushukela egazini,ama-noodle e-konjac angenalutho |
| Isitifiketi: | I-BRC, i-HACCP, i-IFS, i-ISO, i-JAS, i-KOSHER, i-NOP, i-QS |
| Ukupakisha: | Isikhwama, Ibhokisi, Isikhwama, Iphakheji Elilodwa, Iphakethe Le-Vacuum |
| Isevisi Yethu: | 1. Ukunikezwa kwe-China okukodwa2. Isipiliyoni seminyaka engaphezu kwe-103. I-OEM ne-ODM ne-OBM ziyatholakala4. Amasampula wamahhala5. I-MOQ ephansi |
Ulwazi lokudla okunempilo
| Amandla: | 4KCal |
| Ushukela: | 0g |
| Amafutha: | 0 g |
| Ama-carbohydrate: | 3.1g |
| I-Sodium: | 0mg |
Inani Lokudla Okunomsoco
Ukushintsha Ukudla Okufanelekile -- Ukudla Okunempilo
Kusiza ekunciphiseni isisindo
Amakhalori aphansi
Umthombo omuhle we-fibre yokudla
I-fibre yokudla encibilikayo
Nciphisa i-hypercholesterolemia
Ilungele i-Keto
I-Hypoglycemic glucose ephezulu
Yimaphi ama-noodle angenawo ama-calories?
| Ukudla Okuphelele Kwe-Miracle Noodles | Ama-noodle e-Shiratakizenziwe nge-glucomannan, i-fiber ekhishwe empandeni ye-konjac. Ngenxa yokuthi i-fiber idlula emathunjini akho ngaphandle kokugaywa futhi ikwenza uzizwe usuthi, ama-noodle e-shirataki e-Wholefoods empeleni awanama-calories futhi awanama-carbs. |
| Ukudla Okuphelele | Okunempilo, ilayisi elilula nomaama-noodle e-konjacukudla okuphelele?... Uma uqhathanisa, amagremu ayi-100 elayisi elimhlophe aqukethe amakhalori angu-175. Amagremu angamashumi amahlanu ama-noodle (omile, aluhlaza) nawo aqukethe inani elifanayo lamakhalori. Ngakho inani elifanayo lama-noodle (ake sithi, amagremu ayi-100) lizohlinzeka ngamakhalori engeziwe. |
| Amakhalori e-Kelp Noodles | Amakhalori angu-6 |
I-Konjac: Ulwazi oluningiliziwe
I-Konjac (Amorphophallus konjac K. Koch) ingeyomndeni wakwa-Araceae, futhi ivela eningizimu-mpumalanga ye-Asia. Ikhuliswa eningizimu naseningizimu-mpumalanga yeShayina naseVietnam. Izimbali zayo zikhiqizwa endaweni ephuzi nsomi emnyama, enesiqu esikhulu esingakhula sibe ngu-30 cm ububanzi.
Ishubhu elomisiwe nelicoliwe libizwa ngokuthi ufulawa we-konjac, lapho kutholakala khona i-konjac glucomannan1.
Umlando
I-Konjac isetshenziswe eShayina, eJapane naseMpumalanga Asia njengokudla.
Izinzuzo
I-Glucomannan iyi-fibre encibilikayo eyandisa imizwa yokugcwala futhi ikusize unciphise isisindo.




