I-Konjac Jelly toppings itiye le-bubble jelly yezithelo elihlafunwayo i-Ketoslim Mo
Mayelana nale nto:
Izithako zejeli yeKonjac: Isimo sithandwa yibhola, sinambitheka njengokuhlafuna, ukunambitheka kokuhlafuna kungu-Q bounce. okwenziwe nge-konjac, isitshalo esigcweleifayibha yokudla, hhayi nje kuphela etiyeni lama-bubble kodwa nakunoma yimaphi amatiye noma amatiye obisi owathandayo, Sinikeza abathengi izinhlanganisela nemibono yokudala eningi. Ukudala amathuba okuphuza angenamkhawulo. Ijeli le-Konjac elithambile nelinomlutha liyindlela engcono kuwe nenempilo esikhundleni samaparele e-tapioca! Leli tiye elidumile elinama-fat aphansiukudla okululakusuka e-Asia kunezela ukuthungwa okwengeziwe kanye nokunambitheka kule nhlanganisela ethambile ukuze kube nomuzwa womlomo othakazelisayo ozowuthanda - ngaphandle kwamakhalori engeziwe nama-carbohydrate.
• egcwele i-fiber yokudla, okwenza uzizwe ugcwele ukudla okuncane.
• Yanelisa isifiso sakho setiye elimnandi nge-duo emnandi ye-Brown SugarItiye Lobisikanye namajeli ahlafunwayo angenakuphikiswa kusiraphu emuncu nethambile, enjenge-caramel. Ziphe isiphuzo sekhwalithi ye-Starbucks ngentengo ephansi kakhulu.
• Ukunambitheka okune: Ukunambitheka kwasekuqaleni, ukunambitheka koshukela onsundu,I-Matchaukunambitheka kanye nokunambitheka kwe-Sakura.
Isici
1. Ilungele ukusetshenziswa
2. Gcina endaweni epholile neyomile, ingavulwa unyaka owodwa
3. Isetshenziselwa isiphuzo esibandayo, inambitheka kangcono
Amathegi Emikhiqizo
| Igama lomkhiqizo: | Ijeli leKonjacizinto zokumboza |
| Isisindo esiphelele sama-noodle: | 270g |
| Isithako Esiyinhloko: | Amanzi,Ufulawa weKonjac |
| Okuqukethwe Kwamafutha (%): | 0 |
| Izici: | ayina-gluten/ Amaprotheni aphansi/i-fiber ephezulu |
| Umsebenzi: | ukwehlisa isisindo, ukwehlisa ushukela egazini,ama-noodle okudla |
| Isitifiketi: | I-BRC, i-HACCP, i-IFS, i-ISO, i-JAS, i-KOSHER, i-NOP, i-QS |
| Ukupakisha: | Isikhwama, Ibhokisi, Isikhwama, Iphakheji Elilodwa, Iphakethe Le-Vacuum |
| Isevisi Yethu: | 1. Ukunikezwa kwe-One-stop eShayina2. Isipiliyoni seminyaka engaphezu kwe-10 3. I-OEM ne-ODM ne-OBM ziyatholakala 4. Amasampula wamahhala 5. I-MOQ ephansi |
Ulwazi lokudla okunempilo
| Amandla: | 345Kcal |
| Amaprotheni: | 0g |
| Amafutha: | 0g |
| Ama-carbohydrate: | 20.3g |
| I-Sodium: | 17mg |
Izinto ezengeziwe ongazihlola
Abantu bayabuza futhi
I-Ketoslim mo Co., Ltd. ingumkhiqizi wokudla kwe-konjac onemishini yokuhlola ehlonyiswe kahle kanye namandla obuchwepheshe aqinile. Ngobubanzi obubanzi, ikhwalithi enhle, amanani afanelekile kanye nemiklamo enesitayela, imikhiqizo yethu isetshenziswa kakhulu embonini yokudla nakwezinye izimboni.
Izinzuzo zethu:
• Iminyaka eyi-10+ yesipiliyoni embonini;
• Indawo yokutshala engaphezu kuka-6000 square;
• Umkhiqizo waminyaka yonke ongaphezu kwamathani angu-5000;
• Abasebenzi abangaphezu kwe-100;
• Amazwe angaphezu kuka-40 athumela ngaphandle.

Ingabe ama-noodle e-konjac ayingozi kuwe?
Cha, yenziwe nge-fibre yokudla encibilika emanzini, esiza ekunciphiseni isisindo.
Kungani impande ye-konjac ivinjelwe e-Australia?
Nakuba umkhiqizo uhloselwe ukudliwa ngokucindezela isitsha kancane, umthengi angawumunca umkhiqizo ngamandla anele ukuze awufake ngengozi ku-trachea. Ngenxa yale ngozi, i-European Union ne-Australia bavimbela i-Konjac fruit jelly.
Ingabe ama-noodle e-konjac angakugulisa?
Cha, yenziwe ngempande ye-konjac, okuwuhlobo lwesitshalo semvelo, i-noodle ye-konjac eqoshiwe ngeke ikulimaze.
Ingabe ama-noodle e-konjac ayi-Keto?
Ama-noodle e-Konjac alungele i-keto. Angu-97% wamanzi kanye no-3% we-fiber. I-fibre iyi-carbohydrate, kodwa ayinawo umthelela ku-insulin.






