Isidlo esidumile seKonjac (i-latiao enongiwe) isisu sezinwele zemifino esishisayo | I-Ketoslim Mo
Lezi zinhle kakhulu. Ziyahlafuna, mhlawumbe njenge-octopus noma i-squid, kanye nenhlanganisela yezinongo enhle kakhulu. Futhi zinekhalori ephansi impela, cishe ama-20 ngephakethe ngalinye, Ibhokisi lezikhwama ezincane ezingama-20, kulula kakhulu ukuzithwala, ngakho-ke ukudla okuhle okunekhalori ephansi okuzokwanelisa.
Sinezinhlobo ezine zalesi sidlo esilula:
Ukunambitheka kwepelepele elifakwe emanzini anosawoti: 22g ngesikhwama esincane, 11kcal ngesikhwama;
Ukudla okulula okumnandi kwebhodwe elishisayo kungamagremu angu-22 ngesikhwama esincane, futhi isikhwama ngasinye singama-24Kcal kuphela;
Ukunambitheka kwe-Sauerkraut: isikhwama ngasinye esincane singamagremu angu-22, isikhwama ngasinye singama-15Kcal kuphela;
Kulabo kini abangakaze badle lezi zindlela zokudla okulula ze-konjac, nginincoma ukuthi nizame ama-pickle angenaso isinongo kanye ne-hotpot okokuqala, kuyilapho upelepele oqoshiwe kanye nezindlela zokudla okulula okunongwe kumnandi futhi kuyacasula.
Incazelo Yemikhiqizo
| Igama lomkhiqizo: | Ukudla Okumnandi Kwe-KONJAC - Ketoslim Mo |
| Isisindo esiphelele sama-noodle: | 20g |
| Isithako Esiyinhloko: | Amanzi, Impuphu yeKonjac, Upelepele oqoshiwe (upelepele wamabele), uwoyela wembewu yerapeseed, isitashi, usawoti odliwayo, upelepele, ushukela omhlophe, izinongo, i-yeast extract, Izithasiselo zokudla (i-sodium glutamate, i-5 '-taste nucleotide disodium, i-lactic acid, i-acetic acid, i-titanium dioxide, i-Sodium D-isoascorbate, i-Citric acid, i-sodium lactate), i-essence edliwayo |
| Isikhathi sokuphelelwa yisikhathi: | Izinyanga ezingu-9 |
| Izici: | i-gluten/amafutha/angenashukela/ama-carbohydrate aphansi |
| Umsebenzi: | ukwehlisa isisindo, ukwehlisa ushukela egazini, ama-noodle okudla |
| Isitifiketi: | I-BRC, i-HACCP, i-IFS, i-ISO, i-JAS, i-KOSHER, i-NOP, i-QS |
| Ukupakisha: | Isikhwama, Ibhokisi, Isikhwama, Iphakheji Elilodwa, Iphakethe Le-Vacuum |
| Isevisi Yethu: | 1. Ukunikezwa kwe-China okukodwa 2. Isipiliyoni seminyaka engaphezu kwe-10 3. I-OEM ne-ODM ne-OBM ziyatholakala 4. Amasampula wamahhala 5. I-MOQ ephansi |
Ulwazi lokudla okunempilo
| Amandla: | 482kJ |
| iphrotheni | 0g |
| Amafutha: | 9.4g |
| Ama-carbohydrate: | 5.2g |
| Ifayibha yokudla | 5.7g |
| I-Sodium: | 926mg |
Ungase futhi uthande
Ungabuza
1. Kuyini ukudla okulula kweKonjac?
I-Konjac, i-Konjac yasendulo uhlobo lwesitshalo sase-alpine esikhula eduze kweSichuan Basin. Ingxenye yayo eyinhloko i-konjac gluomannan iyi-fiber yokudla encibilika emanzini esezingeni eliphezulu, i-fiber yokudla isiza ukugcina ukusebenza okuvamile kwamathumbu omzimba womuntu, iyisithako esinamandla amancane, esaziwa njengesakhi sesikhombisa somzimba womuntu, ukudla kwe-konjac okwakhiwe yi-Konjac gluomannan kunambitheka kuqinile, kuyanwebeka futhi kuyacwebezela, kungukudla okufanele abantu abathanda ubuhle!
2, ulwazi lomkhiqizo wesisu sezinwele zemifino ezishisayo?
Umkhiqizo: KETOSLIM MO
Akuyona into yemvelo;
Okuqukethwe okuhlanzekile: 22g ngesikhwama esincane, 23Kcal kuphela ngesikhwama;
Imvelaphi yomkhiqizo: iShayina
Ukunambitha: ukunambitheka kwebhodwe elishisayo, ukunambitheka kwepelepele elifakwe ku-pickle, ukunambitheka kweklabishi elifakwe ku-pickle, ukunambitheka okubabayo
Usayizi wokupakisha: 16 * 15cm
Indawo Yokugcina: Gcina endaweni epholile neyomile



