ukudla okulula kwe-konjac i-Ketoslim Mo sauerkraut okunambithekayo kokudla kwemifino okungu-22g
Mayelana nale nto:
I-Konjacukudla okulula: Ukudla okulula kwethu kwe-konjac kubizwa nangokuthi i-LaTiao eShayina, ukuma kuyafana nokudla okulula kwe-WeiLong, futhi ukudla okulula kwethu kwe-konjac kwenziwa ngempande ye-konjac, Konke ukudla okunempilo kwemvelo, okugcweleifayibha yokudla, ukuthungwa kwesitsha sokudla kwafana nalezo zitsha eziphekiwe ze-konjacamajelibafaka amatiye anamabhamuza, kodwa lena “yayimnandi kakhulu” kancane.
Okunye ukunambitheka: Kunezinhlobo ezine ongazikhetha, i-hotpot sauerkraut ebabayo kanye nokunambitheka kwepelepele okufakwe emanzini, vula iphakethe bese uzohogela iphunga, ukunambitheka okuhlukile kukunikeza umuzwa ohlukile, uma ungathatha ukunambitheka okubabayo, zama okubabayo, uma uthanda ukunambitheka okumuncu, zamai-sauerkrautukunambitheka.
Kulula ukuletha: Iphakethe ngalinye linama-22g (20g wokunambitheka okubabayo), ungajabulela ukudla okulula kwe-konjac ekhaya futhi uma ufuna ukwabelana nabangani noma ukulethe nawe, vele ukufake ephaketheni, ujabulele ukunambitheka okumnandi noma nini nanoma kuphi!
INDLELA YOKUSEBENZISA/YOKUSEBENZISA:
1. Vula iphakheji.
2. Sekulungele ukudliwa.
Amathegi Emikhiqizo
| Igama lomkhiqizo: | I-Konjac snack sauerkraut flavour |
| Isisindo esiphelele sama-noodle: | 22g |
| Isithako Esiyinhloko: | Amanzi, Impuphu yeKonjac, Upelepele oqoshiwe (upelepele wamabele), uwoyela wembewu yerapeseed, isitashi, usawoti odliwayo, upelepele, ushukela omhlophe, izinongo, i-yeast extract, Izithasiselo zokudla (i-sodium glutamate, i-5 '-taste nucleotide disodium, i-lactic acid, i-acetic acid, i-titanium dioxide, i-Sodium D-isoascorbate, i-Citric acid, i-sodium lactate), i-essence edliwayo |
| Isikhathi sokuphelelwa yisikhathi: | Izinyanga ezingu-9 |
| Umsebenzi: | ukwehlisa isisindo, ukwehlisa ushukela egazini, ama-noodle okudla |
| Isitifiketi: | I-BRC, i-HACCP, i-IFS, i-ISO, i-JAS, i-KOSHER, i-NOP, i-QS |
| Ukupakisha: | Isikhwama, Ibhokisi, Isikhwama, Iphakheji Elilodwa, Iphakethe Le-Vacuum |
| Isevisi Yethu: | 1. Ukunikezwa okukodwa eShayina 2. Isipiliyoni seminyaka engaphezu kwe-10 3. I-OEM ne-ODM ne-OBM ziyatholakala 4. Amasampula wamahhala 5. I-MOQ ephansi |
Ulwazi lokudla okunempilo
| Amandla: | 295kJ |
| Amaprotheni: | 1.1g |
| Amafutha: | 3.2g |
| Ama-carbohydrate: | 4.5g |
| Ifayibha yokudla | 7.2g |
| I-Sodium: | 1380mg |
Imibuzo Nezimpendulo
Kuyini ukudla okulula kwe-konjac?
Uma uqala ukubheka, umuntu angacabanga ukuthi ukudla okulula kwenziwa kusetshenziswa i-squid noma i-octopus. Kodwa empeleni, ukudla okulula kwenziwa kusetshenziswa ufulawa we-konjac. Kupakishwa ngazinye ukuze kube lula ukukudla, ngakho ungakuletha noma kuphi lapho ufuna khona. Iphakethe ngalinye lingama-26kcal kuphela, okuyinto efanele ukudla okulula.
Kuyini ukudla okulula kweWeilong?
I-Weilong Foods iwumkhiqizo wokudla okulula okhiqiza futhi ukhiqize ama-noodle anongwe, ukudla kwasolwandle okomisiwe, kanye nokunye uchungechunge lokudla okulula.
Yini emnandi iWeilong?
Ulwazi Olujwayelekile lwe-Weilong Delicious Global Holdings.
Izinto ezengeziwe ongazihlola
I-Ketoslim mo Co., Ltd. ingumkhiqizi wokudla kwe-konjac onemishini yokuhlola ehlonyiswe kahle kanye namandla obuchwepheshe aqinile. Ngobubanzi obubanzi, ikhwalithi enhle, amanani afanelekile kanye nemiklamo enesitayela, imikhiqizo yethu isetshenziswa kakhulu embonini yokudla nakwezinye izimboni.
Izinzuzo zethu:
• Iminyaka eyi-10+ yesipiliyoni embonini;
• Indawo yokutshala engaphezu kuka-6000 square;
• Umkhiqizo waminyaka yonke ongaphezu kwamathani angu-5000;
• Abasebenzi abangaphezu kwe-100;
• Amazwe angaphezu kuka-40 athumela ngaphandle.

Bhala umlayezo wakho lapha bese uwuthumela kithi





