Ama-noodle asheshayo Ukudla kwe-Konjac I-Ketoslim-mo emnandi I-Vermicelli I-Sauerkraut Flavor
Mayelana nale nto:
I-pasta encane:ingabukeka njenge-noodle ye-pasta (spaghetti) evamile, kodwa ingcono kakhulu empilweni yakho. I-pasta yethu ethambile ethandwa njalo yilenaama-noodle anekhalori ephansi, ngakho-ke ipheleleukushintshwa kokudla.
Iresiphi yasendulo: Ama-noodle ayisimangaliso noma yonke imikhiqizo yenziwe nge-isitshalo se-konjac(kanye namanzi e-lime amaminerali ukusiza ama-noodle agcine isimo sawo). Kuyindlela efanayo nezindela zamaBuddha ezakha la ma-noodle azenza ngayo eminyakeni engaphezu kwengu-1,400 eyedlule eShayina naseJapan yasendulo!
Okunye ukunambitheka: Amakhalori aphansi ane-carb ephansi noma engenayo i-gluten akusho ukuthi awukwazi ukujabulela izitsha ezimnandi, sikunikeza eziningiukunambithekaukukhetha, khetha eyodwa ukuze uqale indlela yakho entsha yokudla enempilo njengamanje!
Izinzuzo eziningi: Kwenziwe kusukelaimpande ye-konjac, egcwele i-fibre yokudla, iqukethe okuningiI-GlucomannanKuye kwabonakala ukuthi kusiza ukwehlisa amazinga kashukela egazini kubantu abanesifo sikashukela kanye nokumelana ne-insulin. Ngenxa yokuthi i-fiber enamathelayo ibambezela ukukhishwa kwesisu, amazinga kashukela egazini kanye ne-insulin akhuphuka kancane kancane njengoba izakhamzimba zimuncwa egazini lakho. I-fiber yabo enamathelayo ibambezela ukukhishwa kwesisu, ngakho-ke uhlala ugcwele isikhathi eside futhi ugcina udla kancane.
INDLELA YOKUSEBENZISA/YOKUSEBENZISA:
1. Vula iphakheji.
2. Isilungele ukudliwa, le noodle esheshayo ye-konjac ingadliwa ngaphandle kokulinda.
3. Okudingeka ukhathazeke ngakho ukuthi ungakhala kangakanani ngenkathi ujabulela lokhu kudla okumnandi okufana ne-spaghetti noodle.
Amathegi Emikhiqizo
| Igama lomkhiqizo: | I-noodle esheshayo ye-Konjac-I-Ketoslim Mo |
| Isisindo esiphelele sama-noodle: | 180g |
| Isithako Esiyinhloko: | Amanzi,Ufulawa weKonjac |
| Okuqukethwe Kwamafutha (%): | 64Kcal |
| Izici: | ayinayo i-gluten/ Ama-carbohydrate aphansi/ |
| Umsebenzi: | ukwehlisa isisindo, ukwehlisa ushukela egazini, ama-noodle okudla |
| Isitifiketi: | I-BRC, i-HACCP, i-IFS, i-ISO, i-JAS, i-KOSHER, i-NOP, i-QS |
| Ukupakisha: | Isikhwama, Ibhokisi, Isikhwama, Iphakheji Elilodwa, Iphakethe Le-Vacuum |
| Isevisi Yethu: | 1. Ukunikezwa okukodwa eShayina 2. Isipiliyoni seminyaka engaphezu kwe-10 3. I-OEM ne-ODM ne-OBM ziyatholakala 4. Amasampula wamahhala 5. I-MOQ ephansi |
Ulwazi lokudla okunempilo
| Amandla: | 64Kcal |
| Amaprotheni: | 0g |
| Amafutha: | 2.6g |
| Ama-carbohydrate: | 7.4g |
| I-Sodium: | 1026mg |
Izinto ezengeziwe ongazihlola
Abantu bayabuza futhi
kuyini Konjac Ukudla | Ketoslim Mo
Iyini i-Skinny Pasta Konjac Noodles?
Yini ebangela umphumela wobuso be-konjac oat|Ketoslim Mo
Kungani i-konjac ibizwa ngokuthi ukudla okungcono kakhulu kokudla | I-Ketoslim Mo
Ingabe kuyingozi ukudla ama-noodle e-Shirataki angenama-calories angenawo ama-carb nsuku zonke | Ketoslim Mo
I-Ketoslim mo Co., Ltd. ingumkhiqizi wokudla kwe-konjac onemishini yokuhlola ehlonyiswe kahle kanye namandla obuchwepheshe aqinile. Ngobubanzi obubanzi, ikhwalithi enhle, amanani afanelekile kanye nemiklamo enesitayela, imikhiqizo yethu isetshenziswa kakhulu embonini yokudla nakwezinye izimboni.
Izinzuzo zethu:
• Iminyaka eyi-10+ yesipiliyoni embonini;
• Indawo yokutshala engaphezu kuka-6000 square;
• Umkhiqizo waminyaka yonke ongaphezu kwamathani angu-5000;
• Abasebenzi abangaphezu kwe-100;
• Amazwe angaphezu kuka-40 athumela ngaphandle.
kuyini Konjac Ukudla | Ketoslim Mo
indlela yokwenza i-konjac| Ketoslim Mo
Yini ebangela umphumela wobuso be-konjac oat|Ketoslim Mo
Kungani i-konjac ibizwa ngokuthi ukudla okungcono kakhulu kokudla | I-Ketoslim Mo
Ingabe kuyingozi ukudla ama-noodle e-Shirataki angenama-calories angenawo ama-carb nsuku zonke | Ketoslim Mo
Funda kabanzi…
Bhala umlayezo wakho lapha bese uwuthumela kithi








