I-Skinny Konjac pasta I-Vegan Tomato Flavor Ketoslim Mo ukudla kwemvelo I-Vermicelli
Ama-noodle asheshayo, ukunambitheka kukatamatisi, olunye lwezinchungechunge zethu ezithengiswa kakhulu. Ngokuvamile kubizwa ngokuthi i-shiratakiama-noodle, ama-noodle e-konjac angama-noodle enziwe nge-corm ye-konjac yam. Kuyi-noodle elula, ecishe ikhanye ethatha ukunambitheka kwanoma yini ehambisana nayo. eyaziwa nangokuthi ama-noodle e-Miracle, ama-noodle e-Shirataki, ngokungafani nezinye izinhlobo, ama-noodle asheshayo anamandla amaningi, asene-fiber ephezulu, ane-carb eningi (amancane kunama-noodle avamile), lokhuI-Vermicelli(i-spaghetti) iyindlela efanelekile ukuze kube lula, ungase ujabulele ukudla kwakho okumnandi uma usufikile.
| Igama lomkhiqizo: | i-noodle katamatisi esheshayo |
| Isisindo esiphelele sama-noodle: | 180g |
| Isithako Esiyinhloko: | Ufulawa weKonjac, Amanzi |
| Isikhathi sokuphelelwa yisikhathi: | Izinyanga ezingu-9 |
| Izici: | ayina-gluten/i-fiber ephezulu |
| Umsebenzi: | ukwehlisa isisindo, ukwehlisa ushukela egazini, ama-noodle okudla |
| Isitifiketi: | I-BRC, i-HACCP, i-IFS, i-ISO, i-JAS, i-KOSHER, i-NOP, i-QS |
| Ukupakisha: | Isikhwama, Ibhokisi, Isikhwama, Iphakheji Elilodwa, Iphakethe Le-Vacuum |
| Isevisi Yethu: | 1. Ukunikezwa kwe-One-stop china 2. Isipiliyoni seminyaka engaphezu kwe-10 3. I-OEM & ODM & OBM iyatholakala 4. Amasampula wamahhala 5. I-MOQ ephansi |
Ulwazi lokudla okunempilo
| Amandla: | 254KJ |
| Amaprotheni: | 0g |
| Amafutha: | 1.7g |
| Ama-carbohydrate: | 8.2g |
| I-Sodium: | 980 mg |
| I-Fiber: | 6.4g |
Izinto ezengeziwe ongazihlola
I-Ketoslim mo Co., Ltd. ingumkhiqizi wokudla kwe-konjac onemishini yokuhlola ehlonyiswe kahle kanye namandla obuchwepheshe aqinile. Ngobubanzi obubanzi, ikhwalithi enhle, amanani afanelekile kanye nemiklamo enesitayela, imikhiqizo yethu isetshenziswa kakhulu embonini yokudla nakwezinye izimboni.
Izinzuzo zethu:
• Iminyaka eyi-10+ yesipiliyoni embonini;
• Indawo yokutshala engaphezu kuka-6000 square;
• Umkhiqizo waminyaka yonke ongaphezu kwamathani angu-5000;
• Abasebenzi abangaphezu kwe-100;
• Amazwe angaphezu kuka-40 athumela ngaphandle.

Ingabe ama-noodle e-konjac ayingozi kuwe?
Cha, yenziwe nge-fibre yokudla encibilika emanzini, esiza ekunciphiseni isisindo.
Kungani impande ye-konjac ivinjelwe e-Australia?
Nakuba umkhiqizo uhloselwe ukudliwa ngokucindezela isitsha kancane, umthengi angawumunca umkhiqizo ngamandla anele ukuze awufake ngengozi ku-trachea. Ngenxa yale ngozi, i-European Union ne-Australia bavimbela i-Konjac fruit jelly.
Ingabe ama-noodle e-konjac angakugulisa?
Cha, yenziwe ngempande ye-konjac, okuwuhlobo lwesitshalo semvelo, i-noodle ye-konjac eqoshiwe ngeke ikulimaze.
Ingabe ama-noodle e-konjac ayi-Keto?
Ama-noodle e-Konjac alungele i-keto. Angu-97% wamanzi kanye no-3% we-fiber. I-fibre iyi-carbohydrate, kodwa ayinawo umthelela ku-insulin.







