I-pasta ye-konjac fettuccine esezingeni eliphezulu ehlanzekile slim konajc | Ketoslim Mo
Yenza ukudla kwase-Italy okunempilo, okunama-carb aphansi ngomlingo wei-konjac fettuccineLokhu kungase kubonakale njengokujwayelekilei-pasta ye-konjac fettuccine, kodwa zingcono emzimbeni wakho.
Isabelo seama-noodle e-konjaciqukethe amakhalori amahlanu namagremu amathathu ama-carbohydrate -- uma kuqhathaniswa namagremu angaba ngu-22 okuvamilei-lasagna-- ukuze zingene kalula ohlelweni lwakho lwansuku zonke.
Ama-noodle esimangaliso se-Konjaczithandwa kakhulu phakathi kwabantu abadla imifino,i-ketogenickanye nabantu abadla ukudla okungenagluten ngoba bangenye yama-pasta aqukethe amakhalori aphansi kakhulu futhi bayasiza nasekulawuleni isisindo.
I-lasagna yethu ethandwa kakhulu inesimo solimi olujwayelekile, ngakho-ke kuyindlela ephelele yokumunca amasoso bese wengeza ukunambitheka ku-Alfredo lasagna yakho enamakhalori aphansi, ushizi weParmesan, njll.
ama-noodle e-spaghetti ahlanzekile e-konjac angenawo amakhalori aphezulu
Incazelo Yemikhiqizo
| Igama lomkhiqizo: | i-konjac fettuccine-I-Ketoslim Mo |
| Isisindo esiphelele sama-noodle: | 270g |
| Isithako Esiyinhloko: | Ufulawa weKonjacAmanzi |
| Okuqukethwe Kwamafutha (%): | 0 |
| Izici: | i-gluten/amafutha/angenashukela, ama-carbohydrate aphansi/i-fiber ephezulu |
| Umsebenzi: | ukwehlisa isisindo, ukwehlisa ushukela egazini,ama-noodle okudla |
| Isitifiketi: | I-BRC, i-HACCP, i-IFS, i-ISO, i-JAS, i-KOSHER, i-NOP, i-QS |
| Ukupakisha: | Isikhwama, Ibhokisi, Isikhwama, Iphakheji Elilodwa, Iphakethe Le-Vacuum |
| Isevisi Yethu: | 1. Ukunikezwa kwe-China okukodwa2. Isipiliyoni seminyaka engaphezu kwe-103. I-OEM ne-ODM ne-OBM ziyatholakala4. Amasampula wamahhala5. I-MOQ ephansi |
Ulwazi lokudla okunempilo
| Amandla: | 5KCal |
| Ushukela: | 0g |
| Amafutha: | 0 g |
| Ama-carbohydrate: | 1.2g |
| I-Sodium: | 0 mg |
Inani Lokudla Okunomsoco
Ukushintsha Ukudla Okufanelekile -- Ukudla Okunempilo
Kusiza ekunciphiseni isisindo
Amakhalori aphansi
Umthombo omuhle we-fibre yokudla
I-fibre yokudla encibilikayo
Nciphisa i-hypercholesterolemia
Ilungele i-Keto
I-Hypoglycemic glucose ephezulu
Iyini i-konjac fettuccine?
I-konjac fettuccine iyi-pasta enamakhalori aphansi eyenziwe nge-konjac. Isitshalo se-konjac siyimifino yezimpande ecebile nge-fiber yokudla ebizwa ngokuthi i-glucomannan, isithako esiyinhloko ku-konjac fettuccine. I-Konjac fettuccine lasagna inomumo obanzi kune-noodles evamile, Njengomkhiqizo ongena-gluten, i-konjac fettuccine ayinayo isitashi esinama-carbohydrate aphelele angu-0.
Kungani i-konjac igcwele kangaka?
I-Konjac iqukethe i-fibre encibilikayo, i-glucomannan, edala umuzwa wokugcwala ngenxa yokuthi idlula kancane kakhulu emgudwini wokugaya ukudla futhi iboniswa ukuthi yehlisa i-cholesterol futhi ilinganise ushukela egazini. Yeka ukuthi i-konjac imnandi kangakanani kuye ngokuthi uyipheka kanjani.
Ingabe i-konjac pasta Keto ilungele wena?
yebo, njengoba ine-2 g yama-carbohydrate kanye nama-calories angu-5 ngokuphakelwa okungu-83 g, i-pasta ye-konjac ilungele abafundi be-keto-diet abafuna i-pasta. Futhi iyisinqumo esihle kulabo abalandela ukudla okungena-gluten noma okungena-vegan, noma noma ubani ofuna ukudla okunempilo noma ukushintsha indlela yakhe yokudla ye-pasta yaphakathi nesonto.




