shirataki lasagna Ngokwezifiso I-Konjac Cold Noodles | Ketoslim Mo
I-keto ephansi yama-carbohydratei-shirataki lasagnakungenziwa izingqimba eziyinkulungwane zama-pancake, phakathi nendawo kufakwe isoso, kunemifino elungele ukudliwa kanye nenyama ethosiwe i-Patty, kudliwa okumnandi kakhulu, lolu hlobo lwe-konjac olwenziwe nge-lasagne,ama-noodle e-shirataki konjacUkudla ngeke kushise, isikhwama singamagremu angu-270, isisindo somuntu oyedwa. Kungenziwa ngokwezifiso, ngaphandle kwesampula ye-OEM/ODM.
Ama-noodle e-konjac enziwe ngokwezifiso angu-270g esikhumba esibandayo nama-noodle e-shirataiki aphansi ane-carb ephansi Ama-noodle e-Konjac Cold
Incazelo Yemikhiqizo
| Igama lomkhiqizo: | i-lasagna ye-konjac-I-Ketoslim Mo |
| Isisindo esiphelele sama-noodle: | 270g |
| Isithako Esiyinhloko: | Ufulawa weKonjacAmanzi |
| Okuqukethwe Kwamafutha (%): | 0 |
| Izici: | i-gluten/amafutha/angenashukela,ama-carbohydrate aphansi/ |
| Umsebenzi: | ukwehlisa isisindo, ukwehlisa ushukela egazini,ama-noodle okudla |
| Isitifiketi: | I-BRC, i-HACCP, i-IFS, i-ISO, i-JAS, i-KOSHER, i-NOP, i-QS |
| Ukupakisha: | Isikhwama, Ibhokisi, Isikhwama, Iphakheji Elilodwa, Iphakethe Le-Vacuum |
| Isevisi Yethu: | 1. Ukunikezwa kwe-China okukodwa2. Isipiliyoni seminyaka engaphezu kwe-103. I-OEM ne-ODM ne-OBM ziyatholakala4. Amasampula wamahhala5. I-MOQ ephansi |
Ulwazi lokudla okunempilo
| Amandla: | 5Kcal |
| Amaprotheni: | 0g |
| Amafutha: | 0 g |
| Ama-carbohydrate: | 1.2g |
| I-Sodium: | 0 mg |
Inani Lokudla Okunomsoco
Ukushintsha Ukudla Okufanelekile -- Ukudla Okunempilo
Kusiza ekunciphiseni isisindo
Amakhalori aphansi
Umthombo omuhle we-fibre yokudla
I-fibre yokudla encibilikayo
Nciphisa i-hypercholesterolemia
Ilungele i-Keto
I-Hypoglycemic glucose ephezulu
Iresiphi ye-Konjac Lasagne
Ungase futhi uthande
Bhala umlayezo wakho lapha bese uwuthumela kithi




