Ama-noodle e-Shirataki fettuccine ane-calories ephansi, i-konjac spinach fettuccine | I-Ketoslim Mo
Bilisa amanzi ebhodweni eliphakathi. Khipha amanziama-noodle e-fettuccine esipinashiku-colander bese ugeza ngamanzi abandayo imizuzwana engama-30. Faka ama-noodle emanzini abilayo bese upheka imizuzu emi-2-3.ama-noodle esipinashingeke zibune ngesikhathi sokupheka ngoba azinawo umbala. Kuyisinqumo esihle sokudla kwasekuseni, kwasemini nakusihlwa, futhi ungakudla ngokuzethemba. I-Konjac spinach fettuccine nayo iwuhlobo lwe-i-konjac fettuccine.
ama-noodle e-shirataki athengiswa ngobuningi anamafutha angaphansi kwe-pasta angenawo amakhalori angama-zero konjac isipinashi se-fettuccine
Incazelo Yemikhiqizo
| Igama lomkhiqizo: | Ama-noodle esipinashi se-Konjac-I-Ketoslim Mo |
| Isisindo esiphelele sama-noodle: | 270g |
| Isithako Esiyinhloko: | Ufulawa weKonjacAmanzi |
| Okuqukethwe Kwamafutha (%): | 0 |
| Izici: | i-gluten/amafutha/angenashukela, ama-carbohydrate aphansi/i-fiber ephezulu |
| Umsebenzi: | ukwehlisa isisindo, ukwehlisa ushukela egazini,ama-noodle okudla |
| Isitifiketi: | I-BRC, i-HACCP, i-IFS, i-ISO, i-JAS, i-KOSHER, i-NOP, i-QS |
| Ukupakisha: | Isikhwama, Ibhokisi, Isikhwama, Iphakheji Elilodwa, Iphakethe Le-Vacuum |
| Isevisi Yethu: | 1. Ukunikezwa kwe-China okukodwa2. Isipiliyoni seminyaka engaphezu kwe-103. I-OEM ne-ODM ne-OBM ziyatholakala4. Amasampula wamahhala5. I-MOQ ephansi |
Ulwazi Lokudla Okunomsoco lwe-Spinach Noodles
| Amandla: | 6KCal |
| Amaprotheni: | 0g |
| Amafutha: | 0 g |
| Ama-carbohydrate: | 1.6g |
| I-Sodium: | 0mg |
Amakhalori e-Spinach Noodles
Inani Lokudla Okunomsoco
Ukushintsha Ukudla Okufanelekile -- Ukudla Okunempilo
Kusiza ekunciphiseni isisindo
Amakhalori aphansi
Umthombo omuhle we-fibre yokudla
I-fibre yokudla encibilikayo
Nciphisa i-hypercholesterolemia
Ilungele i-Keto
I-Hypoglycemic glucose ephezulu
Ayini ama-noodle e-Shirataki fettuccine?
| Isinyathelo 1 | I-Konjac ne-spinach tagliatne kuyinhlanganisela ye-konjac yemvelo yase-Asia kanye ne-spinach powder. Iphakethe lonke liqukethe amakhalori angu-20 kanye namagremu angu-6 ama-carbohydrate. |
| Isinyathelo sesi-2 | Ama-noodle e-Shiratakiukudla okunama-carbohydrate aphansi okunama-calories ambalwa ngokuphakelwa ngakunye. Ama-noodle e-Shirataki alungele i-keto ngoba aphansi kuma-carbohydrate |
Ungase futhi uthande
Bhala umlayezo wakho lapha bese uwuthumela kithi




