Umkhiqizi ama-noodle omile we-shirataki 75g ama-noodle omisiwe e-konjac | Ketoslim Mo
Ama-noodle e-Konjac omisiwe
Indlela yokudla:
I-konjack emanziama-noodle e-konjac omileFaka emanzini imizuzu engama-30, ucwilise kuze kube yilapho kuthambile, bese ugeza ngamanzi ahlanzekile. Ungayisebenzisa njenge-noodle eyisisekelo noma njengesitsha esiseceleni njengebhodwe elishisayo, isitshulu, njll.
Uma uzama ukomiswaama-noodle e-shiratakiokokuqala, kunconywa ukuthi udle ingxenye encane kuqala ukuze ugweme ukuqunjelwa kanye nemizwa engakhululekile.
Akunambitheki nhlobo futhi kumnandi! Vele uphake nesoso yakho oyithandayo! Ama-noodle e-shirataki omile njenge-ama-noodle e-keto yamngoba zinokunambitheka okulula kakhulu ngokwendlela ezibukeka ngayo, okusho ukuthi zilungele ukwengeza izinongo nokwenza noma yisiphi isidlo osiphuphayo.
Ungathenga kuphi ama-noodle e-shirataki
I-Ketoslim MoNjengomhlinzeki wesevisi yokupheka onendawo eyodwa, sinikeza imikhiqizo engcono kakhulu ngamanani amahle kakhulu endaweni yakho yokudlela, ibha, isitolo esikhulu, ikhishi, ijimu, isitolo sokudla okulula nokuningi.
Umgomo wethu awukona nje ukunikeza amakhasimende ethuimikhiqizo emihle kakhulu ethengiswa ngobuningingamanani aphansi kakhulu, kodwa futhi nokuhlinzeka ngensizakalo yamakhasimende enhle kakhulu yomuntu ngamunye kanye nokuthunyelwa okusheshayo. Njengoba sesibe sembonini ye-konjac iminyaka engaphezu kweshumi futhi sinabameli ezweni lonke, siyaziqhenya ngokwakha ubudlelwano obuhlala njalo nabathengisi bezindawo zokudlela, izindawo zokupheka kanye nochwepheshe bezinsizakalo zokudla ezweni lonke futhi sinethemba lokuba yindawo eyodwa yokuhlinzeka ngazo zonke izidingo zakho zokudla ngobuningi.
Ama-noodle e-konjac angomile angu-75g ukudla okudla kwe-keto okungenamafutha okunesoso
Incazelo Yemikhiqizo
| Igama lomkhiqizo: | Ama-noodle e-Konjac Omile -I-Ketoslim Mo |
| Isisindo esiphelele sama-noodle: | 75g |
| Isithako Esiyinhloko: | Ufulawa weKonjacAmanzi |
| Okuqukethwe Kwamafutha (%): | 0 |
| Izici: | i-gluten/amafutha/angenashukela, ama-carbohydrate aphansi/ |
| Umsebenzi: | ukwehlisa isisindo, ukwehlisa ushukela egazini,ama-noodle okwehlisa isisindo |
| Isitifiketi: | I-BRC, i-HACCP, i-IFS, i-ISO, i-JAS, i-KOSHER, i-NOP, i-QS |
| Ukupakisha: | Isikhwama, Ibhokisi, Isikhwama, Iphakheji Elilodwa, Iphakethe Le-Vacuum |
| Isevisi Yethu: | 1. Ukunikezwa kwe-China okukodwa2. Isipiliyoni seminyaka engaphezu kwe-10 3. I-OEM ne-ODM ne-OBM ziyatholakala 4. Amasampula wamahhala 5. I-MOQ ephansi |
Ulwazi lokudla okunempilo
| Amandla: | 21Kcal |
| Amaprotheni: | 0g |
| Amafutha: | 0 g |
| Ama-carbohydrate: | 4.9g |
| Ifayibha yokudla | 0.7g |
| I-Sodium: | 6.1mg |
Inani Lokudla Okunomsoco
Ukushintsha Ukudla Okufanelekile -- Ukudla Okunempilo
Kuyasiza ekunciphiseni isisindo
Amakhalori aphansi
Umthombo omuhle we-fibre yokudla
I-fibre yokudla encibilikayo
Nciphisa i-hypercholesterolemia
Ilungele i-Keto
I-Hypoglycemic glucose ephezulu
Ingabe ama-noodle e-shirataki ayoma?
| Isinyathelo 1 | Ukudla kwe-KonjacEzigcinwe ngamanzi ngokuvamile azomi. Inzuzo ukuthi azinaphunga elijwayelekile leShirataki, futhi zomile futhi kulula ukuzithutha nokuzigcina. Cishe azinambitheki, kodwa zimunca kalula amasoso amaningi, njengezinongo ku-ramen, isosi yesoya, noma isosi yokuthosa. |
| Isinyathelo sesi-2 | Lolu hlobo lwama-noodle omile, isikhwama esincane singamagremu angu-75, isikhwama esincane singaba isisindo somuntu, uma uvame ukudla kakhulu, ungabeka izingcezu ezimbili ukupheka oh |
Ungakwazi yini ukomisa ama-noodle e-konjac?
Kuhle ukuthi zomisiwe, ungazigcina isikhathi eside epantry. Kodwa awukwazi ukuzidla ziphelelwe yisikhathi. Zimnandi ngemifino ethosiwe, isosi yesoya kanye nezingcezu zenkukhu/ze-vegan.
Ungakwazi yini ukuthola ama-noodle e-shirataki omile?
Awanambitheki kangako, ngakho-ke asebenza kahle nezithako eziningi ezahlukene kanye nama-sauce. Ama-noodle avamile e-konjac “amanzi” futhi “omile”, futhi afika ngamaphakheji ahlukene, njengezikhwama, amabhokisi, amabhokisi e-aluminium foil, njll.
Ngingawapheka kanjani ama-noodle e-konjac omisiwe?
Faka ama-noodle omile esitsheni, uthele emanzini abilayo bese uwacwilisa imizuzu eyi-10. Ama-noodle omile azothamba kancane kancane. Bilisa amanzi ebhodweni, engeza ama-noodle, upheke imizuzu eyi-10, engeza izithako, izinongo kanye nezitsha eziseceleni, bese ukha bese udla.






