Ilayisi Elinamaprotheni Amaningi Ilayisi Le-Konjac | Ama-carbohydrate Aphansi, Ayina-Gluten | I-Ketoslim Mo
Mayelana nento
Ilayisi elinamaphrotheni amaningi nalo liwuhlobo lwe-irayisi le-konjacIsithako sayo esiyinhloko impandei-konjac, ecebile kui-glucomannanLeli layisi elinamaphrotheni amaningi (irayisi eline-portein eningi) liphansi kuma-carbohydrate, i-keto, i-fiber ephezulu, ayinayo i-gluten, futhi linezinzuzo eziningi emzimbeni:
AMAKHALORI APHANSI:Amaprotheni Aphezulu Aphekiwe NgaphambiliIlayisi leKonjacinekhalori ephansi kakhulu, okwenza kube yisinqumo esihle kulabo abafuna ukunciphisa ukusetshenziswa kwabo kwamakhalori. Iqukethe ingxenye encane kuphela yamakhalori elayisi elivamile, okwenza kube ukukhetha okuhle kakhulu kokunciphisa isisindo.
AMA-carbohydrate aphansi:Okuphekwe kusengaphambili okunamaprotheni amaningiirayisi le-konjacfuthi kuncane kakhulu kushukela, okwenza kube kuhle kulabo abalandela ukudla okunama-carbohydrate aphansi noma ukudla okune-ketogenic. Lokhu kuyisinqumo esifanele kulabo abafuna ukunciphisa ukusetshenziswa kwabo kwesitashi ngenkathi bejabulela isidlo sakusihlwa esimnandi.
Akukho Gluten:Ilayisi leKonjac Eliphekiwe Ngaphambili alinawo ama-gluten, okuyinto enhle kakhulu kulabo abakhathazekile nge-gluten noma abalandela ukudla okungenawo ama-gluten.
Ulwazi Lokudla Okunomsoco
| Amaqiniso Okunomsoco | |
| Iziphako ezi-2 ngesitsha ngasinye | |
| Usayizi wokusika | Iphakethe eliyisigamu (100g) |
| Inani Ngokukhonza ngakunye: | 351 |
| Amakhalori | |
| %Inani Lansuku Zonke | |
| Amafutha Aphelele 1.1g | 2% |
| Amafutha Agcwele 0g | 0% |
| Amafutha e-Trans 0g | |
| Ama-carbohydrate aphelele 67g | 22% |
| Amaprotheni 16.5g | 28% |
| I-Fiber Yokudla 0.6g | 2% |
| Ushukela Ophelele 0g | |
| Faka u-0g kashukela owengeziwe | 0% |
| I-Sodium 0g | 0% |
| Akuyona umthombo obalulekile wamakhalori avela kumafutha, amafutha agcwele, amafutha e-trans, i-cholesterol, ushukela, i-vitamin A, i-vitamin D, i-calcium kanye ne-iron. | |
| *Amaphesenti Amanani Ansuku zonke asekelwe ekudleni kwamakhalori angu-2,000. | |
Incazelo Yemikhiqizo
| Igama lomkhiqizo: | Amaprotheni AphezuluIlayisi leKonjac |
| Isithako Esiyinhloko: | Ilayisi, i-layisi protein powder,impuphu ye-konjac, isitashi sommbila esine-amylose ephezulu |
| Izici: | Akukho Gluten/Amafutha Aphansi/Amaprotheni Aphezulu/Angenayo iSodium |
| Umsebenzi: | Ukwehlisa Isisindo, Ukunciphisa Ushukela Egazini, Ukudla Kwabadla ImifinoUkushintsha Ukudla |
| Isitifiketi: | I-BRC, i-HACCP, i-IFS, i-ISO, i-JAS, i-KOSHER, i-USDA, i-FDA |
| Isisindo sengqikithi: | 80-120 (kungenziwa ngezifiso) |
| Ama-carbohydrate: | 16.5g |
| Okuqukethwe Kwamafutha: | 1.1g |
| Isikhathi Sokuphila Seshelufu: | Izinyanga eziyi-12 |
| Ukupakisha: | Isikhwama, Ibhokisi, Isikhwama, Iphakheji Elilodwa, Iphakethe Le-Vacuum |
| Isevisi Yethu: | 1. Ukunikezwa kwendawo eyodwa |
| 2. Iminyaka engaphezu kwengu-10 yesipiliyoni | |
| 3. I-OEM ODM OBM iyatholakala | |
| 4. Amasampula wamahhala | |
| 5. I-MOQ ephansi |
Isithombe Semininingwane
Izimo Ezisebenzayo
Ifektri
I-HUIZHOU ZHONG KAI XIN FOOD Co., Ltd
Umkhiqizi we-konjac ochwepheshe, lokho okukhokhayo kuyikhwalithi eqinisekisiwe, futhi lokho okubonayo kuyinkonzo yokunakekela
Imibuzo Evame Ukubuzwa
I-100% Ayiyona i-GMO; Ayidingi ukuhlolwa kokungezwani komzimba; Isilinganiso se-amino acid esilinganiselayo, esihlanganiswe neprotheyini ye-pea, sifinyelela i-PDCAAS = 1; Ukunambitheka okungathathi hlangothi, ukunambitheka okubucayi, okulula ukukwakha.
Qinisa ushukela egazini; Ayimunci futhi ayincibiliki emanzini; Iyaqina; Isiqinisekiso esimnandi; Ukudla okuphumelelayo; Ukusutha isikhathi eside; Ukumelana nokushisa okuphezulu; Ukumelana nokucindezela okuphezulu; Amakhalori aphansi asebenzayo; Ukuchama okuphansi; Bushelele futhi buthambile; Ama-prebiotic amahle kakhulu; Thuthukisa ukugaya; Ukuthungwa okuhle, ukugcinwa kwamanzi amaningi.






