Ama-noodle e-Konjac Oat Udon Amanani Aphezulu Kakhulu I-Pasta Enempilo I-noodle esheshayo | I-Ketoslim Mo
- Kukhuthaza ukudla okunempilo - Ama-noodle e-Konjac Udonukudla okumnandi okuyisisekelo okukhuthaza ukwehlisa isisindo okunempilo ngama-calories angu-73kJ kuphela ku-100g. Kutholakala kwezinye izinhlobo ezifanaI-Udon engenaluthofuthiIsipinashi i-Udon, i-noodle ngayinye ayinashukela nhlobo, ayinayo i-gluten futhi inama-calories aphansi.
- Okusekelwe ku-Konjac- Ama-noodle e-Oatmeal Udon enziwe ngesithako esiyingqayizivele,isitshalo se-konjac, edabuka eningizimu-ntshonalanga yeShayina futhi iqukethei-glucomannan, i-fiber encibilikayo enempilo, yemvelo esiza ekugayeni nasekunciphiseni isisindo.
- Okunye Okumnandi Kakhulu Esikhundleni Se-Konjac Udon Oat Noodles-- Khonza ama-noodle e-oat kanye nenkomishi eyodwa noma ezimbili zamanzi ukuze kube yindlela emnandi yokubheka lokho okudlayo. Uma le micu ihlangana namanzi ngesikhathi sokugaya ukudla, iyasiza ekugcwaliseni isisu sakho, idale umuzwa wokwaneliseka futhi isize ekunciphiseni isisindo.
I-Ketoslim moI-Co., Ltd. ingumkhiqizi wokudla kwe-konjac enemishini yokuhlola ehlonyiswe kahle kanye namandla aqinile obuchwepheshe. Ngobubanzi obuhlukahlukene, ikhwalithi enhle, amanani afanelekile kanye nemiklamo enesitayela, imikhiqizo yethu isetshenziswa kakhulu embonini yokudla nakwezinye izimboni. Sinikezaukuthengwa ngobuningi kwama-noodle e-konjac.
Izinzuzo zethu:
• Iminyaka eyi-10+ yesipiliyoni embonini;
• Indawo yokutshala engaphezu kuka-6000 square;
• Umkhiqizo waminyaka yonke ongaphezu kwamathani angu-5000;
• Abasebenzi abangaphezu kwe-100;
• Amazwe angaphezu kuka-40 athumela ngaphandle.
Incazelo Yemikhiqizo
| Igama lomkhiqizo: | ama-noodle e-oat e-konajcI-Ketoslim Mo |
| Isisindo esiphelele sama-noodle: | 270g |
| Isithako Esiyinhloko: | Ufulawa weKonjacAmanzi, i-titanium dioxide, i-oat fiber |
| Okuqukethwe Kwamafutha (%): | 0 |
| Izici: | i-gluten/amafutha/angenashukela, ama-carbohydrate aphansi/i-fiber ephezulu |
| Umsebenzi: | ukwehlisa isisindo, ukwehlisa ushukela egazini, ama-noodle okudla |
| Isitifiketi: | I-BRC, i-HACCP, i-IFS, i-ISO, i-JAS, i-KOSHER, i-NOP, i-QS |
| Ukupakisha: | Isikhwama, Ibhokisi, Isikhwama, Iphakheji Elilodwa, Iphakethe Le-Vacuum |
| Isevisi Yethu: | 1. Ukunikezwa kwe-One-stop china 2. Isipiliyoni seminyaka engaphezu kwe-10 3. I-OEM & ODM & OBM iyatholakala 4. Amasampula wamahhala5. I-MOQ ephansi |
Ulwazi lokudla okunempilo
| Amandla: | 37Kcal |
| Amaprotheni: | 0g |
| Amafutha: | 0g |
| Ama-carbohydrate: | 0g |
| I-Sodium: | 2mg |
Ama-noodle e-Oat Udon Ukudla okusheshayo kwaseShayina okunempilo Ukudla kwe-vegan okudumile kokunciphisa isisindo
Izinto ezengeziwe ongazihlola
Ingabe ama-noodle e-konjac anempilo?
Imikhiqizo ye-Konjac ingaba nezinzuzo zempilo. Isibonelo, inganciphisa amazinga kashukela egazini kanye ne-cholesterol, ithuthukise impilo yesikhumba kanye namathumbu, futhi ikhuthaze ukwehla kwesisindo ngokwandisa imizwa yokugcwala. Njenganoma yisiphi isithasiselo sokudla esingalawulwa, abantu abanezinkinga zesisu noma izimo ezingezinhle bayelulekwa ukuthi babonane nodokotela ngaphambi kokuthatha i-konjac.
Kungani i-Australia yavimbela i-konjac?
Ama-noodle e-Konjac ane-fibre ephindwe kabili kune-pasta evamile. I-fiber yayo i-glucomannan, okuyi-fiber yezimpande ze-konjac, ibangela isisu ukuba sivuvuke ukuze kudaleke umuzwa wokugcwala. isetshenziswa njenge-ejenti yokujiya ekudleni okuthile. E-Australia, yavalwa njengesengezo ngo-1986 ngenxa yokuthi ingaba yingozi yokuminyana futhi ivimbele isisu.
Ngingawapheka kanjani ama-noodle e-konjac omisiwe?
Faka ama-noodle omile esitsheni, uthele emanzini abilayo bese uwacwilisa imizuzu eyi-10. Ama-noodle omile azothamba kancane kancane. Bilisa amanzi ebhodweni, engeza ama-noodle, upheke imizuzu eyi-10, engeza izithako, izinongo kanye nezitsha eziseceleni, bese ukha bese udla.




