imikhiqizo ye-konjac Ukudla kwezempilo kwe-Vegan Ketoslim Mo Ibhodwe elishisayo isisu esimhlophe esinoboya
Mayelana nale nto
Imikhiqizo yeKonjac: Imikhiqizo yeKonjac ifaka phakathiirayisi ye-shirataki, i-shirataki noodle, i-konjac shrimp,ukudla okulula kwe-konjac, njll. ibizwa ngokuthi isisu esimhlophe esinoboya be-konjac. esithathwe kuimpande ye-konjac, ephinde ibize ngokuthi i-konnyaku, Igama lesiLatini le-isitshalo se-konjac
kuyintoI-AmorphophallusAbantu baphinde bakubize ngokuthi i-konjaku, i-elephant yam, ulimi lukadeveli, i-snake palm, kanye ne-voodoo lily. Isigaxa sesitshalo – ingxenye yesitshalo ekhula ngaphansi komhlaba – siqukethe i-fibre encibilikayo ebizwa ngokuthii-glucomannan.
Lokhuimpande ye-konjacukudla kufana nesisu esinoboya, umbala omhlophe, ukunambitheka kokuhlafuna, kodwaukudla kwe-vegan, ukusetshenziswa kweresiphi ngezindlela ezahlukene njenge-hot pot, ukudla okulula, izitsha eziseceleni.. zifana nenyama enesisu esinoboya, ukudla okunama-calorie aphansi, indawo ekahle yabantu abadla ukudla okunempilo, futhi kuhle nakubantu abanesifo sikashukela.
INDLELA YOKUSEBENZISA/YOKUSEBENZISA:
1. Ukushisa imbiza kuze kube yilapho ibila.
2. Hlanza isisu esinoboya imizuzu eyi-1 kuya kwemibili.
3. Zifake ebhodweni elishisayo, bese uzigeza ebhodweni, imizuzwana noma uzibilise nje ngendlela oyithandayo.
3. Jabulela ukudla okumnandi nje.
Amathegi Emikhiqizo
| Igama lomkhiqizo: | Isisu esimhlophe esinoboya be-konjac |
| Isisindo esiphelele sama-noodle: | 500g |
| Isithako Esiyinhloko: | Amanzi,Ufulawa weKonjac |
| Isikhathi sokuphelelwa yisikhathi: | Izinyanga ezingu-12 |
| Izici: | ayina-gluten/ Amaprotheni aphansi/Amafutha aphansi |
| Umsebenzi: | ukwehlisa isisindo, ukwehlisa ushukela egazini, ama-noodle okudla |
| Isitifiketi: | I-BRC, i-HACCP, i-IFS, i-ISO, i-JAS, i-KOSHER, i-NOP, i-QS |
| Ukupakisha: | Isikhwama, Ibhokisi, Isikhwama, Iphakheji Elilodwa, Iphakethe Le-Vacuum |
| Isevisi Yethu: | 1. Ukunikezwa okukodwa eShayina 2. Isipiliyoni seminyaka engaphezu kwe-10 3. I-OEM ne-ODM ne-OBM ziyatholakala 4. Amasampula wamahhala 5. I-MOQ ephansi |
Ulwazi lokudla okunempilo
| Amandla: | 73kJ |
| Amaprotheni: | 0g |
| Amafutha: | 0g |
| Ama-carbohydrate: | 2.8g |
| I-Sodium: | 0mg |
Imibuzo Nezimpendulo:
Kungani i-konjac ivinjelwe?
Kuvinjelwe imikhiqizo yamaswidi yiKhomishini yaseYurophu ngenxa yezingozi ezingaba khona ezinganeni.
Ingabeama-noodle e-konjackubi kuwe?
Cha, Ucwaningo luthole ukuthi i-konjac ingasiza ekunciphiseni i-cholesterol iyonke, i-LDL (cholesterol embi), kanye ne-triglycerides.
Ingabe i-konjac ivinjelwe e-Australia?
Yebo, ngenxa yezingozi ezingaba khona ezinganeni.
Izinto ezengeziwe ongazihlola
I-Ketoslim mo Co., Ltd. ingumkhiqizi wokudla kwe-konjac onemishini yokuhlola ehlonyiswe kahle kanye namandla obuchwepheshe aqinile. Ngobubanzi obubanzi, ikhwalithi enhle, amanani afanelekile kanye nemiklamo enesitayela, imikhiqizo yethu isetshenziswa kakhulu embonini yokudla nakwezinye izimboni.
Izinzuzo zethu:
• Iminyaka eyi-10+ yesipiliyoni embonini;
• Indawo yokutshala engaphezu kuka-6000 square;
• Umkhiqizo waminyaka yonke ongaphezu kwamathani angu-5000;
• Abasebenzi abangaphezu kwe-100;
• Amazwe angaphezu kuka-40 athumela ngaphandle.

Ingabe ama-noodle e-konjac ayingozi kuwe?
Cha, yenziwe nge-fibre yokudla encibilika emanzini, esiza ekunciphiseni isisindo.
Kungani impande ye-konjac ivinjelwe e-Australia?
Nakuba umkhiqizo uhloselwe ukudliwa ngokucindezela isitsha kancane, umthengi angawumunca umkhiqizo ngamandla anele ukuze awufake ngengozi ku-trachea. Ngenxa yale ngozi, i-European Union ne-Australia bavimbela i-Konjac fruit jelly.
Ingabe ama-noodle e-konjac angakugulisa?
Cha, yenziwe ngempande ye-konjac, okuwuhlobo lwesitshalo semvelo, i-noodle ye-konjac eqoshiwe ngeke ikulimaze.
Ingabe ama-noodle e-konjac ayi-Keto?
Ama-noodle e-Konjac alungele i-keto. Angu-97% wamanzi kanye no-3% we-fiber. I-fibre iyi-carbohydrate, kodwa ayinawo umthelela ku-insulin.





