konjac Oat Noodles Ketoslim Mo okumnandi Diabetes ukudla shirataki pasta
Mayelana nale nto
Ama-noodle e-Konjac oat angenye yezinhlobo zethuivumela i-keto ukudla kwe-konjac, ebizwa nangokuthiAma-noodle e-Shirataki oat or Ama-noodle e-oat ayisimangaliso, ngokungafani nezinye uchungechunge, lokhuama-noodle e-konjac oatzixutshwe nofulawa we-oat kanyeufulawa we-konjac, ukwengeza i-oat fiber engxubeni akugcini nje ngokuthuthukisa ukuthungwa kwama-noodle ukuze alingise ama-noodle amaqanda avamile kodwa futhi kwandisa izinzuzo zokudla okunempilo zama-noodle. yingakho kubizwa ngokuthi “Ama-noodle AyisimangalisoKwenziwe nge-isitshalo se-konjac, ekhuliswe eningizimu-mpumalanga ye-Asia, ikakhulukazi eShayina naseJapan. Lesi sitshalo sigcwele i-fiber yokudla. Kwenza imikhiqizo yethu ibe yindawo efanele yokudla esikhundleni sabantu abanciphisa isisindo.
INDLELA YOKUSEBENZISA/UKUYIDLA
-
1. Thosa u-anyanisi, isosi yesoya, isosi yesoya, kanye namafutha esesame.
2. Faka imifino epanini.
3. Faka ama-noodle bese uwaxuba kahle.
4. Faka usawoti bese uwunambitha.
Incazelo Yemikhiqizo
| Igama lomkhiqizo: | ama-noodle e-konjac oat |
| Isisindo esiphelele sama-noodle: | 270g |
| Isithako Esiyinhloko: | Ufulawa weKonjac, ufulawa we-oat, Amanzi |
| Okuqukethwe Kwamafutha (%): | 0 |
| Izici: | i-gluten/amafutha/angenashukela, ama-carbohydrate aphansi/ |
| Umsebenzi: | ukwehlisa isisindo, ukwehlisa ushukela egazini, ama-noodle okudla |
| Isitifiketi: | I-BRC, i-HACCP, i-IFS, i-ISO, i-JAS, i-KOSHER, i-NOP, i-QS |
| Ukupakisha: | Isikhwama, Ibhokisi, Isikhwama, Iphakheji Elilodwa, Iphakethe Le-Vacuum |
| Isevisi Yethu: | 1. Ukunikezwa kwe-China okukodwa2. Isipiliyoni seminyaka engaphezu kwe-10 3. I-OEM ne-ODM ne-OBM ziyatholakala 4. Amasampula wamahhala 5. I-MOQ ephansi |
Ulwazi lokudla okunempilo
| Amandla: | 9Kcal |
| Amaprotheni: | 0g |
| Amafutha: | 0 g |
| Ama-carbohydrate: | 0g |
| I-Sodium: | 2mg |
Funda kabanzi ngemikhiqizo ye-Ketoslim Mo
I-Ketoslim mo Co., Ltd. ingumkhiqizi wokudla kwe-konjac onemishini yokuhlola ehlonyiswe kahle kanye namandla obuchwepheshe aqinile. Ngobubanzi obubanzi, ikhwalithi enhle, amanani afanelekile kanye nemiklamo enesitayela, imikhiqizo yethu isetshenziswa kakhulu embonini yokudla nakwezinye izimboni.
Izinzuzo zethu:
• Iminyaka eyi-10+ yesipiliyoni embonini;
• Indawo yokutshala engaphezu kuka-6000 square;
• Umkhiqizo waminyaka yonke ongaphezu kwamathani angu-5000;
• Abasebenzi abangaphezu kwe-100;
• Amazwe angaphezu kuka-40 athumela ngaphandle.





