Ama-noodle e-oat konjac asezingeni eliphezulu ama-noodle e-fettuccine konjac shirataki okwehlisa isisindo | Ketoslim Mo
• I-fiber ephezulu
Njengoba cishe kungekho makhalori (amakhalori angu-8 ngamagremu angu-200 ngokwesilinganiso),ama-noodle e-oat e-konjaczenziwe ngeufulawa we-konjac,impande yayo eyenziwe ufulawa bese yenziwa ama-noodle anobubanzi obuhlukene. Aphansi kakhulu ngamakhalori, amagremu angu-270 ngephakethe ngalinye, okuyisayizi yomuntu oyedwa, futhi ayagcwalisa ngoba aphezulu ku-oat fiber. Ngokungafani namiama-noodle asheshayo, kuthatha imizuzu emi-3-5 ukupheka futhi kulula ukukudla
ukupakishwa kwama-noodle e-konjac angenayo i-gluten esezingeni eliphezulu i-Spaghetti esheshayo enemigqa ecacile i-konjac oat fettuccine
Incazelo Yemikhiqizo
| Igama lomkhiqizo: | I-Konjac Oat Fettuccine-I-Ketoslim Mo |
| Isisindo esiphelele sama-noodle: | 270g |
| Isithako Esiyinhloko: | Ufulawa weKonjacAmanzi |
| Okuqukethwe Kwamafutha (%): | 0 |
| Izici: | i-gluten/amafutha/angenashukela, ama-carbohydrate aphansi/i-fiber ephezulu |
| Umsebenzi: | ukwehlisa isisindo, ukwehlisa ushukela egazini,ama-noodle okudla |
| Isitifiketi: | I-BRC, i-HACCP, i-IFS, i-ISO, i-JAS, i-KOSHER, i-NOP, i-QS |
| Ukupakisha: | Isikhwama, Ibhokisi, Isikhwama, Iphakheji Elilodwa, Iphakethe Le-Vacuum |
| Isevisi Yethu: | 1. Ukunikezwa kwe-China okukodwa2. Isipiliyoni seminyaka engaphezu kwe-103. I-OEM ne-ODM ne-OBM ziyatholakala4. Amasampula wamahhala5. I-MOQ ephansi |
Ulwazi lokudla okunempilo
| Amandla: | 8Kcal |
| Amaprotheni: | 0g |
| Amafutha: | 0 g |
| Ama-carbohydrate: | 0g |
| I-Sodium: | 0mg |
Kungani ukhethe thina?
I-Ketoslim mo Co., Ltd. ingumkhiqizi wokudla kwe-konjac onemishini yokuhlola ehlonyiswe kahle kanye namandla obuchwepheshe aqinile. Ngobubanzi obubanzi, ikhwalithi enhle, amanani afanelekile kanye nemiklamo enesitayela, imikhiqizo yethu isetshenziswa kakhulu embonini yokudla nakwezinye izimboni.
• Amasampula wamahhala
• I-MOQ ephansi
• Ukupakisha okwenziwe ngokwezifiso
• Amandla e-R&D
• Umkhiqizo omusha osezingeni eliphezulu
• Izinsizakalo ze-1-1
• Ukulethwa kwamahora angama-24
• Iminyaka eyi-10+ yesipiliyoni embonini;
• Indawo yokutshala engaphezu kuka-6000 square;
• Umkhiqizo waminyaka yonke ongaphezu kwamathani angu-5000;
• Abasebenzi abangaphezu kwe-100;
• Amazwe angaphezu kuka-40 athumela ngaphandle.
Ngingadla ama-noodle e-konjac nsuku zonke?
I-Konjac glucomannan, ukudla kucebile nge-fiber yokudla encibilikayo emanzini, kunemisebenzi eminingi, ikhasi lami lokuqala lesitolo futhi izindaba zethule ukudla kwe-konjac, ukwakheka kokudla kwe-konjac gel okunambitha izitsha, okuqinile futhi okuqabulayo, kuyinto enhle kakhulu yemikhiqizo yobuhle, kodwa akukhuthazwa ukukudla nsuku zonke, kumele kube nokulinganisela kokuzivocavoca kunamanzi amaningi.
Kungani ama-noodle e-konjac evinjelwe?
Ama-noodle e-Konjac ane-fibre ephindwe kabili kune-pasta evamile. I-fiber yayo i-glucomannan, okuyi-fiber yezimpande ze-konjac, ibangela isisu ukuba sivuvuke ukuze kudaleke umuzwa wokugcwala. isetshenziswa njenge-ejenti yokujiya ekudleni okuthile. E-Australia, yavalwa njengesengezo ngo-1986 ngenxa yokuthi ingaba yingozi yokuminyana futhi ivimbele isisu.
Ingabe ama-noodle e-konjac angama-calories angu-0?
Cishe ayinawo amakhalori (ngokwesilinganiso amakhalori angu-8 ku-200g) ama-noodle e-konjac enziwa ngempande yesitshalo se-konjac (konnyaku), esenziwe ufulawa ngaphambi kokuba siguqulwe sibe ama-noodle anobubanzi obuhlukahlukene. Anekhalori ephansi kakhulu, kodwa asagcwalisa, ngoba aphezulu kakhulu ku-fiber.



