I-Konjac Fiber Noodles China Abakhiqizi be-soya noodles keto丨Ketoslim Mo
Mayelana nale nto
Ama-noodle e-Konjac fiberukudla kwe-keto, ukudla kwabanesifo sikashukela, okwenziwe ngempande ye-konjac, ukufaka esikhundleni sama-noodle anempilo, ubhontshisi wesoyaama-noodle e-konjacZenziwe ngempuphu ye-konjac yemvelo emsulwa enempuphu yesoya. Izithako eziyinhloko yimpuphu ye-konjac kanye nempuphu yesoya, ngakho umbala uphuzi ngaphandle kokufaka noma yimuphi umbala. Ukudla kwethu kukhiqizwa ngokuhambisana nezidingo zokudla ngemuva kokuhlolwa kanye nesitifiketi, ngakho-ke ungaqiniseka ukuthi uyakudla. Ama-noodle e-konjac fiber adumile emazweni angaphezu kuka-40, njengokudla okunempilo, kungenza ezinye izindlela zokupheka ezinhle zokudala ukuzeumuntu odla imifino kuphelanoma abantu abafuna ukushintsha izindlela zabo zokudla.
INDLELA YOKUSEBENZISA/YOKUSEBENZISA:
1. Khipha amanzi e-ama-noodle e-shiratakibese uyihlanza isikhashana ngamanzi abandayo bese uyibeka eceleni.
2. Fudumeza ipani ngamafutha okupheka. Faka ingxenye emhlophe ka-anyanisi oluhlaza, ugalikhi, kanye nojinja. Hlanganisa cishe umzuzu owodwa.
3. Faka iklabishi eliqoshiwe bese ulithosa cishe imizuzu emi-2. Thela indebe eyodwa kwezine yamanzi ashisayo bese upheka ukuze iklabishi libune. Faka izaqathi bese ulithosa eminye imizuzwana engama-30.
4. Faka i-shrimp bese uvuselela uthose kuze kube yilapho i-shrimp iphenduka i-pink.
5. Engezaama-noodle e-shiratakiThela izinongo bese uthosa ukuze uhlanganise konke. Jabulela ukudla kwakho.
Incazelo Yemikhiqizo
| Igama lomkhiqizo: | I-noodle yesoya ye-Konjac -I-Ketoslim Mo |
| Isisindo esiphelele sama-noodle: | 270g |
| Isithako Esiyinhloko: | Ufulawa weKonjac, Amanzi, amandla kabhontshisi |
| Okuqukethwe Kwamafutha (%): | 0 |
| Izici: | i-gluten/amafutha/angenashukela, ama-carbohydrate aphansi/ |
| Umsebenzi: | ukwehlisa isisindo, ukwehlisa ushukela egazini,ama-noodle okudla |
| Isitifiketi: | I-BRC, i-HACCP, i-IFS, i-ISO, i-JAS, i-KOSHER, i-NOP, i-QS |
| Ukupakisha: | Isikhwama, Ibhokisi, Isikhwama, Iphakheji Elilodwa, Iphakethe Le-Vacuum |
| Isevisi Yethu: | 1. Ukunikezwa kwe-China okukodwa2. Isipiliyoni seminyaka engaphezu kwe-103. I-OEM ne-ODM ne-OBM ziyatholakala4. Amasampula wamahhala5. I-MOQ ephansi |
Ulwazi lokudla okunempilo
| Amandla: | 53KJ |
| Amaprotheni: | 0g |
| Amafutha: | 0 g |
| Ama-carbohydrate: | 3.7g |
| I-Sodium: | 0 mg |
Funda kabanzi ngemikhiqizo ye-Ketoslim Mo
I-Ketoslim mo Co., Ltd. ingumkhiqizi wokudla kwe-konjac onemishini yokuhlola ehlonyiswe kahle kanye namandla obuchwepheshe aqinile. Ngobubanzi obubanzi, ikhwalithi enhle, amanani afanelekile kanye nemiklamo enesitayela, imikhiqizo yethu isetshenziswa kakhulu embonini yokudla nakwezinye izimboni.
Izinzuzo zethu:
• Iminyaka eyi-10+ yesipiliyoni embonini;
• Indawo yokutshala engaphezu kuka-6000 square;
• Umkhiqizo waminyaka yonke ongaphezu kwamathani angu-5000;
• Abasebenzi abangaphezu kwe-100;
• Amazwe angaphezu kuka-40 athumela ngaphandle.
Ingabe i-noodle ye-konjac ikulungele?
Yiqiniso, ama-noodle e-konjac awagcini nje ngokunciphisa isisindo sakho, anciphise ushukela egazini, kodwa futhi aqeda ukuqunjelwa ngokuhlanza amathumbu. Uma ufuna ukuba nempilo enhle, ukudla okunempilo okufanelekile kanye nokuzivocavoca umzimba kubalulekile.
Kungani ama-noodle e-konjac enqatshelwe?
Ama-noodle e-Konjac ane-fibre ephindwe kabili kune-pasta evamile. I-fiber yayo i-glucomannan, okuyi-fiber yezimpande ze-konjac, ibangela isisu ukuthi sivuvuke ukuze kudaleke umuzwa wokugcwala. Isetshenziswa njenge-ejenti yokujiya ekudleni okuthile. Nakuba ivunyelwe kuma-noodle e-Australia, yavalwa njengesengezo ngo-1986 ngenxa yokuthi ingaba yingozi yokuminyana futhi ivimbele isisu.
Ingabe ama-noodle e-konjac ane-fiber?
Ama-noodle e-Konjac anokuqukethwe okuphezulu kwe-fiber. Uma enziwe ngeminye imifino, njenge-noodle ye-pumpkin, izithako zawo ziyi-pumpkin powder kanye ne-konjac powder. I-fiber yokudla isiza ukugcina ukusebenza okuvamile kwamathumbu omzimba womuntu futhi iyisithako esinamandla amancane. Ukudla okuvamile okucebile nge-fiber yi-konjac;





