ama-noodle e-konjac i-pasta ethambile ethengiswa ngobuningi ama-noodle e-konjac aphilayo | I-Ketoslim Mo
ama-noodle e-konjac e-pasta encaneIzithako eziyinhloko ufulawa we-konjac, ohlukile kwamanye ama-noodle e-pasta fettuccine noma i-ricerice ngesimo sawo, i-lasagna ithambile, lokhui-noodleiyindilinga, futhi-ke lokhu akunqunywa ukuthi ukudla kumnandi noma cha, akuna-Gluten kakhulu futhi kugcwele i-fiber, Kuza ngephakheji engamagremu angu-270, futhi ungenza ngokwezifiso ukupakishwa kwangaphandle okufunayo.
I-Wholesale gluten yamahhala konjac shirataki pasta ikhalori ephansi I-Konjac Udon Noodle
Incazelo Yemikhiqizo
| Igama lomkhiqizo: | Ama-noodle e-Konjac Udon-I-Ketoslim Mo |
| Isisindo esiphelele sama-noodle: | 270g |
| Isithako Esiyinhloko: | Ufulawa weKonjac, Amanzi |
| Okuqukethwe Kwamafutha (%): | 0 |
| Izici: | i-gluten/amafutha/angenashukela, ama-carbohydrate aphansi/i-fiber ephezulu |
| Umsebenzi: | ukwehlisa isisindo, ukwehlisa ushukela egazini, ama-noodle okudla |
| Isitifiketi: | I-BRC, i-HACCP, i-IFS, i-ISO, i-JAS, i-KOSHER, i-NOP, i-QS |
| Ukupakisha: | Isikhwama, Ibhokisi, Isikhwama, Iphakheji Elilodwa, Iphakethe Le-Vacuum |
| Isevisi Yethu: | 1. Ukunikezwa kwe-China okukodwa2. Isipiliyoni seminyaka engaphezu kwe-103. I-OEM ne-ODM ne-OBM ziyatholakala4. Amasampula wamahhala 5. I-MOQ ephansi |
Ulwazi lokudla okunempilo
| Amandla: | 5Kcal |
| Amaprotheni: | 0g |
| Amafutha: | 0 g |
| Ama-carbohydrate: | 1.2g |
| I-Sodium: | 0mg |
Inani Lokudla Okunomsoco
Ukushintsha Ukudla Okufanelekile -- Ukudla Okunempilo
Kusiza ekunciphiseni isisindo
Amakhalori aphansi
Umthombo omuhle we-fibre yokudla
I-fibre yokudla encibilikayo
Nciphisa i-hypercholesterolemia
Ilungele i-Keto
I-Hypoglycemic glucose ephezulu
Ingabe i-pasta ethambile inempilo?
| Isinyathelo 1 | Okuqukethwe kwe-konjac okuvutshelwayo ngokuvamile kuhle empilweni yakho, kodwa kungaba nzima nokukugaya kwabanye abantu abanezinkinga zesisu. Uma udla i-konjac, lawa ma-carbohydrate ayavutshelwa emathunjini akho amakhulu, lapho angabangela khona imiphumela emibi eminingi yesisu. Kodwa futhi ihlanza amathumbu akho, ikhiphe ubuthi kanye nokungcola emzimbeni wakho. |
| Isinyathelo sesi-2 | Ungakhathazeki ngempilo yalokhu kudla, yonke inkampani yokudla idlula ekutholakaleni kukahulumeni wendawo, futhi inezitifiketi eziningi ezifana nalezi: HALAL kanye ne-KOSHER/IFS/BRC/HACPPCE, ukuthunyelwa kwamanye amazwe kuzodlula ekuhlolweni kwamasiko. |
Funda Okwengeziwe Ngemikhiqizo ye-Ketoslim Mo
Ingabe ama-noodle e-konjac alungele ukwehlisa isisindo?
Yiqiniso, ukudla kwejeli okwakhiwa yi-konjac glucomannan kunambitheka kakhulu futhi kuyaqabula, okuwukudla okufanele abantu abathanda ubuhle, ukuqina komzimba kanye nokwehlisa isisindo. Ukudla i-konjac kungasiza umzimba womuntu ukwehlisa isisindo. Okokuqala, i-konjac iqukethe i-glucomannan, ezokhukhumala ngemva kokungena emzimbeni womuntu, yenze abantu bazizwe besuthi, inciphise isifiso sokudla somzimba womuntu, ngaleyo ndlela inciphise ukudla okunama-calories, okunomthelela othile ekunciphiseni isisindo. Okwesibili, i-konjac icebile nge-fiber yokudla, engakhuthaza i-peristalsis yamathumbu omuntu, isheshise ukuphuma kwendle komuntu, ifinyeze isikhathi sokuhlala kokudla emzimbeni womuntu, futhi ibe nomthelela omuhle ekunciphiseni isisindo. Ngaphezu kwalokho, i-konjac nayo uhlobo lokudla okunama-alkaline okuhle emzimbeni. Uma abantu abane-acidity ephansi bedla i-konjac, i-alkaline etholakala ku-konjac ingahlanganiswa ne-acidity emzimbeni ukukhuthaza i-metabolism yomuntu nokusheshisa ukusetshenziswa kwama-calories, okunomthelela omuhle ekunciphiseni isisindo somzimba. Kodwa-ke, kufanele kuqashelwe ukuthi ngenxa yokuthi i-konjac iqukethe inani elithile lesitashi, ukuyisebenzisa ngokweqile kulula ukwandisa inani lokushisa emzimbeni futhi kube nomphumela ophambene wokweqisa, ngakho-ke kudingeka siqaphele. Uma ufuna ukunciphisa isisindo kahle, udinga ukuhlanganisa ukudla nokuzivocavoca ukuze ube nempilo enhle.
Ungadla kanjani ama-noodle e-konjac?
Ama-noodle e-Konjac angaxutshwa nama-noodle, abandayo, ama-noodle esobho, ama-noodle athosiwe, alungele ukudliwa, angaxutshwa nesaladi ongalidla: ngokuya ngokuthanda kwakho, angangeza amasoso ahlukahlukene, izithako ezahlukahlukene, enze ama-noodle axubile amnandi. Bilisa ukuze udle: angafanisa isisekelo sesobho esihlukahlukene, engeza izitsha eziseceleni, engeza ama-noodle e-konjac abilayo, ama-noodle esobho anekhalori ephansi, amnandi futhi alungele ukudliwa. Athosiwe ukuze udle: Ama-noodle e-Konjac Q bomb avuselelayo, engeza izithako ezifanele, athosiwe nge-stir fry, ama-noodle athosiwe anekhalori ephansi angajatshulelwa.
Inambitheka kanjani i-konjac noodles?
Ukunambitheka kwama-noodle e-konjac akunambitheki njenganoma yini. Njenge-pasta evamile, awathathi hlangothi, futhi azothatha ukunambitheka kwanoma yimuphi usoso owusebenzisayo. Kodwa-ke, uma ungawalungiseleli kahle, ama-noodle e-konjac angaba nokuthungwa okufana nerabha noma okuqinile kancane. Asetshenziswe kwezinye izindlela ezahlukene, ikakhulukazi ukudala ukudla okunempilo ngenhloso yokunciphisa isisindo.




