Ilayisi le-Prebiotic Instant | ilayisi elizifudumezayo | ilayisi le-Ketoslim Mo Prebiotics
Mayelana nento
Ilayisi elizifudumezayo ngokushesha elisebenzisa i-prebioticilula kakhulu ukusetshenziswa kwansuku zonke. Ingafakwa ehhovisi noma ithwalwe lapho uhamba ngezinyawo noma ukhempa. Uma ulambile, ungayidla kalula njengama-noodle asheshayo, ngakho-ke ibizwa nangokuthi irayisi elisheshayo. Iphakethe ngalinye linesisindo esingamagremu ayi-100. Ungangeza ukunambitheka kwakho okuthandayo noma izitsha eziseceleni, njenge-curry ne-risotto. Uma ulikhipha ngaphandle, vele ubeke irayisi esitsheni, uthele amanzi ashisayo bese ulinda imizuzu embalwa ngaphambi kokudla.
I-Ketoslim Moungumkhiqizi ochwepheshe wokukhiqiza nokuthengisa ngobuningi be-konjac. Ungaxhumana nathi ukuze wenze ngokwezifiso. Kungakhathaliseki ukuthi kukhulu noma kuncane, sizozama konke okusemandleni ethu ukuhlangabezana nezidingo zakho.
INDLELA YOKUSEBENZISA/UKUYIDLA
-
Amanzi abilayo kuze kufike ku-100 degrees centigrade.
2. Thela lonke ilayisi esitsheni esikhulu noma ephaketheni.
3. Thela amanzi ashisayo, linda cishe imizuzu engama-25.
4. Faka izitsha noma ezinye izithako ozithandayo.
5. Jabulela ukudla kwakho okumnandi manje!
Incazelo Yemikhiqizo
| Igama lomkhiqizo: | Ilayisi elisheshayo le-Prebiotic |
| Isisindo esiphelele sama-noodle: | 100g |
| Isithako Esiyinhloko: | Ufulawa weKonjac, ufulawa wemifino, Amanzi |
| Okuqukethwe Kwamafutha (%): | 0 |
| Izici: | okungenagluten/ imicimbi yangaphandle/ yezempi |
| Umsebenzi: | ukwehlisa isisindo, ukwehlisa ushukela egazini, ama-noodle okudla |
| Isitifiketi: | I-BRC, i-HACCP, i-IFS, i-ISO, i-JAS, i-KOSHER, i-NOP, i-QS |
| Ukupakisha: | Isikhwama, Ibhokisi, Isikhwama, Iphakheji Elilodwa, Iphakethe Le-Vacuum |
| Isevisi Yethu: | 1. Ukunikezwa kwe-China okukodwa 2. Isipiliyoni seminyaka engaphezu kwe-10 3. I-OEM ne-ODM ne-OBM ziyatholakala 4. Amasampula wamahhala5. I-MOQ ephansi |
Ulwazi lokudla okunempilo
| Amandla: | 6Kcal |
| Amaprotheni: | 0g |
| Amafutha: | 0g |
| Ama-carbohydrate: | 1.6g |
| I-Sodium: | 6mg |
Funda kabanzi ngemikhiqizo ye-Ketoslim Mo
I-Ketoslim mo Co., Ltd. ingumkhiqizi wokudla kwe-konjac onemishini yokuhlola ehlonyiswe kahle kanye namandla obuchwepheshe aqinile. Ngobubanzi obubanzi, ikhwalithi enhle, amanani afanelekile kanye nemiklamo enesitayela, imikhiqizo yethu isetshenziswa kakhulu embonini yokudla nakwezinye izimboni.
Izinzuzo zethu:
• Iminyaka eyi-10+ yesipiliyoni embonini;
• Indawo yokutshala engaphezu kuka-6000 square;
• Umkhiqizo waminyaka yonke ongaphezu kwamathani angu-5000;
• Abasebenzi abangaphezu kwe-100;
• Amazwe angaphezu kuka-40 athumela ngaphandle.
Umbuzo: Ingabe ama-noodle e-konjac ayingozi kuwe?
Impendulo: Cha, kuphephile ukuthi udle.
Umbuzo: Kungani ama-noodle e-konjac enqatshelwe?
Impendulo: Kuvinjelwe e-Australia ngenxa yengozi engaba khona yokuminyana.
Umbuzo: Ingabe kulungile ukudla ama-noodle e-konjac nsuku zonke?
Impendulo: Yebo kodwa hhayi njalo.




