Ilayisi elizifudumezayo, ukudla okusheshayo esikhundleni sokukhempa | Ketoslim Mo
Mayelana nale nto
Ilayisi le-Konjac elizifudumezayo liqukethe isitsha sokushisa, okwenza kube lula futhi kusheshe ukulidla, futhi isisindo salo esilula senza kube lula ukuliphatha.Ilayisi le-Konjac lingathatha indawo ye-ric emhlophee, futhi okuqukethwe kwayo ngama-carbohydrate kungaphansi ngo-80% kunokwelayisi elimhlophe. Liyilayisi elinempilo elinamafutha aphansi, amakhalori aphansi futhi alinashukela.I-Ketoslim Moubelokhu efunda ukuthi angaletha kanjani irayisi le-konjac ngokujulile ezimpilweni zabathengi.Ilayisi elizifudumezayokwenza kube lula futhi kusheshe, kunciphisa isikhathi abathengi abasichitha bepheka.
Incazelo Yemikhiqizo
| Igama lomkhiqizo: | Ilayisi elizifudumezayo |
| Isisindo esiphelele sama-noodle: | 100g |
| Isithako Esiyinhloko: | Ilayisi, isitashi sommbila esidliwayo, i-mono-diglyceride fatty acid ester, i-calcium dihydrogen phosphate, ufulawa we-konjac |
| Okuqukethwe Kwamafutha (%): | 0 |
| Izici: | Ayina-gluten/ayinamafutha aphelele/ayina-keto |
| Umsebenzi: | Kulula/ Ukulungele ukudliwa |
| Isitifiketi: | I-BRC, i-HACCP, i-IFS, i-ISO, i-JAS, i-KOSHER, i-NOP, i-QS |
| Ukupakisha: | Isikhwama, Ibhokisi, Isikhwama, Iphakheji Elilodwa, Iphakethe Le-Vacuum |
| Isevisi Yethu: | 1. Ukunikezwa kwe-China okukodwa2. Isipiliyoni seminyaka engaphezu kwe-103. I-OEM ne-ODM ne-OBM ziyatholakala4. Amasampula wamahhala5. I-MOQ ephansi |
Ulwazi lokudla okunempilo
| Amandla: | 355Kcal |
| Amaprotheni: | 6.4g |
| Amafutha: | 0g |
| Ama-carbohydrate: | 80.8g |
| I-Sodium: | 0mg |
INDLELA YOKUSEBENZISA/UKUYIDLA
1. Engezaizitsha eziphekiwenelayisi esitsheni esincane
2. Beka i-heating pad bese uthela amanzi okushisa kwegumbi esitsheni esikhulu phansi kwesincane.
3. Beka isitsha esincane ngaphezu kwesitsha esikhulu. Mboza konke ngesivalo.
4. Linda cishe imizuzu eyi-15.
5. Uma nje umusi uphuma esitsheni, jabulela i-viand yakho!
Imibuzo Evame Ukubuzwa
Isithako esiyinhloko ilayisi elomile, futhi ukusabela kwesikhwama sokushisa ngamanzi kusetshenziselwa ukushisa ilayisi ngamanzi.
Thela irayisi esitsheni selayisi bese ufaka inani elifanele lamanzi; vula iphakethe lokufudumala, engeza inani elifanele lamanzi abandayo, linda iphakethe lokufudumala likhiphe ukushisa, bese ujabulela ngemva kwemizuzu eyi-15.
amanzi ukuze ahlangane neCalcium Oxide. Bese kuqala ukusabela kwemvelo okubangela ukushisa.
Ukushisa kudalwa ukusabela okubangelwa ukwengeza amanzi okushisa kwegumbi kumaminerali aphuphuwe njenge-magnesium, insimbi nosawoti. Iphakheji lenzelwe ukuthi amanzi ashisayo ahlale ngaphansi kwethileyi lokudla bese ekufudumeza.
Funda kabanzi ngemikhiqizo ye-Ketoslim Mo
I-Ketoslim mo Co., Ltd. ingumkhiqizi wokudla kwe-konjac onemishini yokuhlola ehlonyiswe kahle kanye namandla obuchwepheshe aqinile. Ngobubanzi obubanzi, ikhwalithi enhle, amanani afanelekile kanye nemiklamo enesitayela, imikhiqizo yethu isetshenziswa kakhulu embonini yokudla nakwezinye izimboni.
Izinzuzo zethu:
• Iminyaka eyi-10+ yesipiliyoni embonini;
• Indawo yokutshala engaphezu kuka-6000 square;
• Umkhiqizo waminyaka yonke ongaphezu kwamathani angu-5000;
• Abasebenzi abangaphezu kwe-100;
• Amazwe angaphezu kuka-40 athumela ngaphandle.
Umbuzo: Ingabe ama-noodle e-konjac ayingozi kuwe?
Impendulo: Cha, kuphephile ukuthi udle.
Umbuzo: Kungani ama-noodle e-konjac enqatshelwe?
Impendulo: Kuvinjelwe e-Australia ngenxa yengozi engaba khona yokuminyana.
Umbuzo: Ingabe kulungile ukudla ama-noodle e-konjac nsuku zonke?
Impendulo: Yebo kodwa hhayi njalo.





