Ama-noodle e-konjac amangalisayo athengiswa kakhulu Ama-noodle e-Konjac Spinach | I-Ketoslim Mo
Ama-noodle e-Premium Spinach Miracle
Umsebenzi wethu
Umgomo wethu ukuhlinzeka umphakathi ngokudla okumnandi nokungokwemvelo ukuze abantu bakujabulele ngokuthula kwengqondo. Yidla kahle futhi uphile kahle.
Kuyini i-konjac?
Yisitshalo semvelo esikhula ezintabeni zaseMpumalanga Asia. Lesi sitshalo saziwa kakhulu eShayina naseJapan ngezinzuzo zaso zezempilo.
Sisebenzisa i-fiber ekhishwe ezimpandeni zezitshalo bese siyixuba namanzi ukuze senze kube mnandi futhi kube nempiloama-noodle e-spinach konjac,futhi ingenza nezinye izinhlobo zama-noodle, njenge-konjac noodles njalo njalo.
Yini eyenza iBueno Lean ihluke?
Ama-noodle e-Shirataki e-SpinashiUma kuqhathaniswa neminye imikhiqizo emakethe, ama-noodle ethu e-miracle premium anenani elincane lempuphu yesipinashi engeziwe ukuze awanike ukuthungwa okungcono kanye nokunambitheka.
Ngaphezu kwalokho, lawa ma-noodle awanalo iphunga lenhlanzi njengamanye ama-noodle e-Shirataki!
Ama-Noodle Asheshayo Athengiswa Kakhulu Isikhwama sama-Noodle e-Konjac Noodle angama-270 g e-Green Health Konjac Spinach
Incazelo Yemikhiqizo
| Igama lomkhiqizo: | Ama-noodle e-Konjac Spinach-I-Ketoslim Mo |
| Isimo sama-noodle: | I-spaghetti,I-Fettuccine, I-Tagliatelle |
| Isisindo esiphelele sama-noodle: | 270g |
| Isithako Esiyinhloko: | Ufulawa weKonjacAmanzi |
| Okuqukethwe Kwamafutha (%): | 0 |
| Izici: | i-gluten/amafutha/angenashukela,ama-carbohydrate aphansi/i-fiber ephezulu |
| Umsebenzi: | ukwehlisa isisindo, ukwehlisa ushukela egazini, ama-noodle okudla |
| Isitifiketi: | I-BRC, i-HACCP, i-IFS, i-ISO, i-JAS, i-KOSHER, i-NOP, i-QS |
| Ukupakisha: | Isikhwama, Ibhokisi, Isikhwama, Iphakheji Elilodwa, Iphakethe Le-Vacuum |
| Isevisi Yethu: | 1. Ukunikezwa kwe-China okukodwa2. Isipiliyoni seminyaka engaphezu kwe-103. I-OEM ne-ODM ne-OBM ziyatholakala 4. Amasampula wamahhala 5. I-MOQ ephansi |
Ulwazi lokudla okunempilo
| Amandla: | 6 kcal |
| Amaprotheni: | 0 g |
| Amafutha: | 0 g |
| Amafutha Ashintshiwe: | 0 g |
| Ama-carbohydrate aphelele: | 0g |
| I-Sodium: | 0 mg |
Inani Lokudla Okunomsoco
Ukushintsha Ukudla Okufanelekile -- Ukudla Okunempilo
Kusiza ekunciphiseni isisindo
Amakhalori aphansi
Umthombo omuhle we-fibre yokudla
I-fibre yokudla encibilikayo
Nciphisa i-hypercholesterolemia
Ilungele i-Keto
I-Hypoglycemic glucose ephezulu
Ungadla ama-noodle e-shirataki nsuku zonke?
| Isinyathelo 1 | Ama-noodle enziwe cishe nge-fiber ngokuphelele....Uma umzimba wakho ukwazi ukuwabekezelela (futhi abantu abaningi abakwazi), ukuwadla ngezikhathi ezithile kungaba wusizo, kodwa ukuwadla ngisho kanye ngosuku kungaba nomthelela omubi ohlelweni lwakho lokugaya ukudla, ngakho-ke kunconywa ukuhlanganisa izakhamzimba. |
| Isinyathelo sesi-2 | Ama-noodle e-Shirataki angabiliswa, athosiwe noma aphakwe ebanda futhi. Ngeke athambe ngokuhamba kwesikhathi ngakho-ke afanelekela ukudla okupheka kusenesikhathi futhi uwaphake kamuva njengamabhokisi esidlo sasemini. |
Ungase futhi uthande
Ingabe ama-noodle e-Miracle akwenza ukhuluphale?
Ama-noodle ayisimangaliso ukudla okumangalisayo okwanelisayo futhi okunama-calories aphansi. Lawa ma-noodle acebile nge-glucomannan, i-fiber enezinzuzo zezempilo. Eqinisweni, izifundo eziningi zikhombisile ukuthi i-glucomannan ayikwazi nje ukukusiza unciphise isisindo, kodwa futhi ihlanze amathumbu akho futhi ikhulule ukuqunjelwa.
Kungani ama-noodle e-shirataki ekwenza ukhiphe indle?
Njengakweminye imithombo yefayibha encibilikayo, ama-shirataki noodles angasiza ekugayeni ukudla futhi akhuthaze ukuhamba kwamathumbu njalo. Lokhu kungasiza abantu ababhekene nokuqunjelwa noma abafuna ukwandisa ukudla kwabo kwefayibha ukuze bathuthukise ukugaya ukudla. Ama-Shirataki noodles awagaywa ngokuphelele. Njengoba ehamba, avuselela imisipha emathunjini. Ahlanza umgudu wokugaya ukudla futhi akhuthaze ukuqina kwendle ethambile njengoba edlula.
Ingabe ama-Miracle Noodles anenani lokudla okunempilo?
Ukudla Okunomsoco. Lokho kungenxa yokuthi kumane kuyi-fiber namanzi futhi akunawo amavithamini noma amaminerali. I-fiber yokudla isiza ukugcina ukusebenza okuvamile kwamathumbu omzimba womuntu futhi yaziwa njengesakhi sesikhombisa emzimbeni womuntu.



