Ama-noodle e-shirataki e-organic Umkhiqizi we-konjac spinach udon Ovela eShayina| Ketoslim Mo
Khuthaza ukwehlisa isisindo okunempilo:
Kususelwa ku-pasta esekelwe ku-konjac,ama-noodle e-Shirataki esipinashikhuthaza ukwehla kwesisindo okunempilo ngokudla okumnandi okuqukethe amakhalori ayi-6 kuphela ngokuphakelwa ngakunye. Ihlinzeka ngezinhlobo zendabuko zama-noodle, i-couscous, i-pasta, i-lasagna, i-spaghetti nelayisi, ngayinye engenashukela, i-gluten, isitashi, ukolweni, i-lactose, i-soy, usawoti, i-cholesterol, amafutha kanye nezilondolozi.
Okusekelwe ku-Konjacama-noodle e-konjac udon:
Ama-noodle e-Shirataki e-Spinashizenziwe ngesithako esiyingqayizivele esibizwa ngokuthiisitshalo se-konjac, okudabuka eNingizimu-mpumalanga ye-Asia futhi kuqukethei-glucomannan, okuyi-fibre yocansi enempilo, yemvelo, encibilikayo emanzini isiza ekugayweni kokudla kanye nokwehlisa isisindo.
Iresiphi yama-noodle e-Shirataki yesipinashi
Lungisa izithako:
Ama-noodle e-Konjac1500g
Amaqanda ama-4
I-carrot eyodwa
Iklabishi eliyisigamu
Uhhafu ka-anyanisi
Izingcezu ezimbili zegalikhi
Isosi yesoya elula
Ukusetshenziswa kukaphethiloli
Inani likasawoti
Isipuni esisodwa se-chicken essence
Uwoyela wemifino
1. Hlanzaama-noodle e-konjackabili, faka ebhodweni lamanzi abilayo, faka uviniga omncane, ubilise ekushiseni okuphezulu, susai-noodle ye-konjacs, hlanza ngamanzi abandayo, bese ukhipha amanzi.
2. Ngemva kokugeza izaqathi, zikhiphe, uzinqume, bese uzibeka eceleni.
3. Geza u-anyanisi negalikhi ngokwehlukana, uzinqume, bese uzibeka eceleni.
4. Ngemva kokugeza iklabishi, susa izimpande, uzinqume, bese uzibeka eceleni.
5. Shaya amaqanda, uhlanganise ngokulinganayo, bese uwabeka eceleni.
6. Thela inani elifanele lamafutha adliwayo epanini elinganamatheli, fudumeza, engeza u-anyanisi, thosa kuze kube nephunga elimnandi, engeza ugalikhi, uvuselele kuze kube yilapho u-anyanisi ethambile futhi ebolile.
7. Faka izingcezu zekaroti bese uzithosa kuze kube yilapho zithambile, bese uthela amaqanda ashayiwe, uthose amaqanda bese uwabeka eceleni.
Faka iklabishi bese uthosa kuze kube yilapho ithambile.ama-noodle e-konjac, uwoyela, isosi yesoya elula, usawoti kanye ne-chicken essence kanye ne-stir fry.
8. Faka iklabishi bese uthosa kuze kube yilapho ithambile.ama-noodle e-konjac, ukusetshenziswa kwamafutha, isosi yesoya elula, usawoti kanye ne-chicken essence, kanye ne-stir fry.
9. Sekulungele ukudliwa ngemva kokuphaka.
I-calorie ephansi i-gulten yamahhala ye-pasta isipinashi flavour konjac noodles 270g konjac isipinashi udo
Incazelo Yemikhiqizo
| Igama lomkhiqizo: | I-Konjac Spinach Udon-I-Ketoslim Mo |
| Isisindo esiphelele sama-noodle: | 270g |
| Isithako Esiyinhloko: | Ufulawa weKonjac, Amanzi |
| Okuqukethwe Kwamafutha (%): | 0 |
| Izici: | i-gluten/amafutha/angenashukela, ama-carbohydrate aphansi/i-fiber ephezulu |
| Umsebenzi: | ukwehlisa isisindo, ukwehlisa ushukela egazini, ama-noodle okudla |
| Isitifiketi: | I-BRC, i-HACCP, i-IFS, i-ISO, i-JAS, i-KOSHER, i-NOP, i-QS |
| Ukupakisha: | Isikhwama, Ibhokisi, Isikhwama, Iphakheji Elilodwa, Iphakethe Le-Vacuum |
| Isevisi Yethu: | 1. Ukunikezwa kwe-China okukodwa2. Isipiliyoni seminyaka engaphezu kwe-103. I-OEM ne-ODM ne-OBM ziyatholakala 4. Amasampula wamahhala 5. I-MOQ ephansi |
Ulwazi lokudla okunempilo
| Amandla: | 6Kcal |
| Amaprotheni: | 0g |
| Amafutha: | 0 g |
| Ama-carbohydrate: | 1.6g |
| I-Sodium: | 0 mg |
Inani Lokudla Okunomsoco
Ukushintsha Ukudla Okufanelekile -- Ukudla Okunempilo
Kusiza ekunciphiseni isisindo
Amakhalori aphansi
Umthombo omuhle we-fibre yokudla
I-fibre yokudla encibilikayo
Nciphisa i-hypercholesterolemia
Ilungele i-Keto
I-Hypoglycemic glucose ephezulu
Iyini iShirataki yemvelo?
| Isinyathelo 1 | I-spaghetti ye-Shirataki ye-Organic ene-Fiber yesipinashi, eyenziwe ngempande ye-konjac, ukudla okumnandi okunama-calorie aphansi, ayinashukela futhi ayinawo amafutha. Yenziwe ngezithako ezine zemvelo, ayinazo izithasiselo noma izithako zokugcina. Vele uyisebenzise ngendlela obungenza ngayo noma iyiphi enye i-pasta! |
| Isinyathelo sesi-2 | Anjani ama-noodle e-Shirataki? Awanambitheki kakhulu noma awanambitheki kangako. Ukupheka ama-noodle kusoso elimnandi elisekelwe ku-soy kuwanika ukunambitheka kwawo. Ukuthungwa kwama-noodle e-Shirataki kuyahlafuna kancane futhi kufana nerabha |
Funda kabanzi ngemikhiqizo ye-Ketoslim Mo
Iyini iShirataki yemvelo?
I-Shirataki engokwemvelo, eyenziwe ngempande ye-konjac, ukudla okumnandi okunama-calorie aphansi, inoshukela ophansi namafutha aphansi. Yenziwe ngezithako zemvelo i-konjac powder, engenazo izithasiselo noma izithako zokugcina ukudla. Vele uyisebenzise ngendlela obungenza ngayo noma iyiphi enye i-pasta!
Ingabe ama-noodle e-shirataki akwenza ukhuluphale?
Ama-noodle e-shirataki awukudla okumangalisayo okwanelisayo futhi okunama-calories aphansi. Lawa ma-noodle acebile nge-glucomannan, i-fiber enezinzuzo zezempilo. Eqinisweni, izifundo eziningi zikhombisile ukuthi i-glucomannan ayikwazi nje ukukusiza unciphise isisindo, kodwa futhi ihlanze amathumbu akho futhi ikhulule ukuqunjelwa.
Ingabe ama-noodle e-shirataki anempilo?
Imikhiqizo ye-Konjac ingaba nezinzuzo zempilo. Isibonelo, inganciphisa amazinga kashukela egazini kanye ne-cholesterol, ithuthukise impilo yesikhumba kanye namathumbu, futhi ikhuthaze ukwehla kwesisindo ngokwandisa imizwa yokugcwala. Njenganoma yisiphi isithasiselo sokudla esingalawulwa, abantu abanezinkinga zesisu noma izimo ezingezinhle bayelulekwa ukuthi babonane nodokotela ngaphambi kokuthatha i-konjac.
Kungani ama-noodle e-shirataki enempilo kangaka?
Ifayibha etholakala kuma-noodle e-konjac ilungele impilo yakho, inciphisa ukuqunjelwa, ithuthukisa ukusebenza kwamathumbu jikelele, ihlanza udoti emathunjini akho, kanye ne-AIDS ekuthuthweni. Ifayibha etholakala kuma-noodle iyifayibha encibilikayo, esebenza njenge-prebiotic futhi ikhuthaza ukukhula kwamagciwane anempilo emathunjini. Ngakho ungayidla ngokuphephile.




