Ifektri eqondile ye-keto Konjac udon noodles | Ketoslim Mo
Ungazithenga kuphi izinongo ze-konjac
I-Ketoslim MoNjengomhlinzeki wesevisi yokupheka onendawo eyodwa, sinikeza imikhiqizo engcono kakhulu ngamanani amahle kakhulu endaweni yakho yokudlela, ibha, isitolo esikhulu, ikhishi, ijimu, isitolo sokudla okulula nokuningi.
Umgomo wethu awukona nje ukunikeza amakhasimende ethuimikhiqizo emihle kakhulu ethengiswa ngobuningingamanani aphansi kakhulu, kodwa futhi nokuhlinzeka ngensizakalo yamakhasimende enhle kakhulu yomuntu ngamunye kanye nokuthunyelwa okusheshayo. Njengoba sesibe sembonini ye-konjac iminyaka engaphezu kweshumi, sinezinye izintoama-noodle e-konjac udonNjengoba sesineminyaka engaphezu kweshumi sisembonini ye-konjac, sinokuxhumana okuhle nabadayisi bezindawo zokudlela, izindawo zokupheka kanye nochwepheshe bezinsizakalo zokudla ezweni lonke. Sithemba ukuthi sizoba yindawo eyodwa yokuhlinzeka ngazo zonke izidingo zakho zokudla ngobuningi.
I-pasta ye-konjac engenashukela i-gluten yama-noodle e-konjac e-spaghetti emanzi Ama-noodle we-udon
Incazelo Yemikhiqizo
| Igama lomkhiqizo: | i-noodle ye-konjac udon-I-Ketoslim Mo |
| Isisindo esiphelele sama-noodle: | 270g |
| Isithako Esiyinhloko: | Ufulawa weKonjac,Amanzi |
| Okuqukethwe Kwamafutha (%): | 0 |
| Izici: | i-gluten/amafutha/ayinashukela,ama-carbohydrate aphansi/ |
| Umsebenzi: | ukwehlisa isisindo, ukwehlisa ushukela egazini,ama-noodle okudla |
| Isitifiketi: | I-BRC, i-HACCP, i-IFS, i-ISO, i-JAS, i-KOSHER, i-NOP, i-QS |
| Ukupakisha: | Isikhwama, Ibhokisi, Isikhwama, Iphakheji Elilodwa, Iphakethe Le-Vacuum |
| Isevisi Yethu: | 1. Ukunikezwa kwe-China okukodwa2. Isipiliyoni seminyaka engaphezu kwe-103. I-OEM ne-ODM ne-OBM ziyatholakala4. Amasampula wamahhala 5. I-MOQ ephansi |
Ulwazi lokudla okunempilo
| Amandla: | 4KCal |
| Ushukela: | 0g |
| Amafutha: | 0 g |
| Ama-carbohydrate: | 3.2g |
| I-Sodium: | 7 mg |
Inani Lokudla Okunomsoco
Ukushintsha Ukudla Okufanelekile -- Ukudla Okunempilo
Kusiza ekunciphiseni isisindo
Amakhalori aphansi
Umthombo omuhle we-fibre yokudla
I-fibre yokudla encibilikayo
Nciphisa i-hypercholesterolemia
Ilungele i-Keto
I-Hypoglycemic glucose ephezulu
Amaphuzu ambalwa olwazi mayelana ne-konjac
| Isinyathelo 1 | Kusukelaimikhiqizo ye-konjackungaguquguquka futhi kubole ngaphandle kokugcinwa kwamanzi, ukusetshenziswa kwamanzi e-lye ukugcina ukudla esikhwameni (ngaphandle kokufaka izithasiselo) kulondoloza isimo sokudla kwe-konjac, kanye nokunambitheka okungcono |
| Isinyathelo sesi-2 | Ukudla kwe-Konjac kucebile nge-fiber yokudla, kodwa akukwazi ukunikeza amandla anele kanye namaprotheni, ngakho-ke yidlaukudla kwe-konjacngesikhathi esifanayo, khumbula ukufanisa izithelo, imifino kanye nenyama yokudla, ngakho-ke kusiza kakhulu empilweni. |




