Ukudla Okulungele Ukudla | Ukushintsha Ilayisi, Ilayisi Le-Konjac Elisheshayo | I-Ketoslim Mo
Mayelana nento
Ifomula yelayisi le-konjac elisheshayo ifana nelayisi le-konjac, kodwa ilayisi elomile. Ungayicwilisa emanzini ashisayo imizuzu embalwa ngaphambi kokudla. Ilayisi le-konjac elisheshayo lilula futhi liyashesha, futhi ungajabulela ukudla okumnandi ngemizuzu embalwa nje. Lifanele izisebenzi zasehhovisi namakhasimende adla wodwa ukuze ajabulele ukudla okulula nokusheshayo; kodwa ilayisi le-konjac liwusizo emzimbeni womuntu. Isithako esiyinhloko salokhuI-KetoslimMo'sImikhiqizo ye-konjac iyimpande ye-konjac, ecebile ngezakhamzimba. Iqukethe i-glucomannan kanye ne-fiber yokudla, ayinashukela futhi inama-calories aphansi kakhulu.
Incazelo Yemikhiqizo
| Igama lomkhiqizo: | Ilayisi le-Halal Instant Konjac |
| Isithako Esiyinhloko: | Amanzi, i-Konjac powder |
| Izici: | Ukudla kwe-Halal/I-fiber ephezulu/Ukudla kwe-Vegan/Ukunambitheka okubabayo |
| Umsebenzi: | Ukwehlisa Isisindo, Kulula Ukuthwala, Ukushintsha Ukudla Kwemifino |
| Isitifiketi: | I-BRC, i-HACCP, i-IFS, i-ISO, i-JAS, i-KOSHER, i-USDA, i-FDA |
| Isisindo sengqikithi: | 230g |
| Ama-carbohydrate: | 31g |
| Okuqukethwe Kwamafutha: | 7.2g |
| Isikhathi Sokuphila Seshelufu: | Izinyanga eziyi-12 |
| Ukupakisha: | Isikhwama, Ibhokisi, Isikhwama, Iphakheji Elilodwa, Iphakethe Le-Vacuum |
| Isevisi Yethu: | 1. Ukunikezwa kwendawo eyodwa |
| 2. Iminyaka engaphezu kwengu-10 yesipiliyoni | |
| 3. I-OEM ODM OBM iyatholakala | |
| 4. Amasampula wamahhala | |
| 5. I-MOQ ephansi |
| Amaqiniso Okunomsoco | |
| Iziphako ezi-2 ngesitsha ngasinye | |
| Usayizi wokusika | Iphakethe eliyisigamu (100g) |
| Inani Ngokukhonza ngakunye: | 212 |
| Amakhalori | |
| %Inani Lansuku Zonke | |
| Amafutha Aphelele 7.2g | 12% |
| Ama-carbohydrate aphelele 31g | 10% |
| Amaprotheni 3.8g | 6% |
| I-Fiber Yokudla 4.3g | 17% |
| Ushukela Ophelele 0g | |
| Faka u-0g kashukela owengeziwe | 0% |
| I-Sodium 553mg | 28% |
| Akuyona umthombo obalulekile wamakhalori avela kumafutha, amafutha agcwele, amafutha e-trans, i-cholesterol, ushukela, i-vitamin A, i-vitamin D, i-calcium kanye ne-iron. | |
| *Amaphesenti Amanani Ansuku zonke asekelwe ekudleni kwamakhalori angu-2,000. | |
Izinzuzo zethu
UKUDLA OKUNGENAMALI:I-Ketoslim MoIlayisi le-konjac liyi-halal futhi lihambisana nezindinganiso zokudla zamaSulumane. Lokhu kusho ukuthi abathengi abangamaSulumane bangakujabulela lokhu kudla okumnandi okulungisiwe ngaphandle kokukhathazeka ngokuhambisana kwalo okuqinile.
OKUQUKETHWE YI-FIBER EPHANSI: Ilayisi le-konjac elisheshayo licebile nge-fiber yokudla, okuyisengezo esiyisisekelo sokugcina impilo. Okuqukethwe kwe-fiber ephezulu kukhuthaza ukusebenza kahle kwesistimu yokugaya ukudla, kuvimbela ukuvaleka, futhi kusiza ukulawula amazinga kashukela egazini kanye ne-cholesterol. Ngokudla ilayisi lethu le-Konjac, ungandisa kalula ukudla kwakho kwe-fiber yokudla ukuze uthuthukise impilo yakho iyonke.
Ilayisi lethu le-konjac liwukudla kwemifino okungenazo izithasiselo. Lena inketho efanelekile kulabo abalandela ukudla kwabathandi bemifino. Kungakhathaliseki ukuthi ungumthandi wemifino noma othile ofuna inketho ye-vegan, i-Konjac Rice Moments yethu ikunikeza isidlo sakusihlwa se-vegan esinempilo.
UKUNAMBITHEKA OKUMNANDI: Ilayisi lethu le-konjac elisheshayo linokunambitheka okucebile nokunongwe, okuletha ulwazi lokunambitheka oluthakazelisayo kulabo abathanda ukudla okunongwe. Okunongwe kunganezela ukunambitheka ekudleni ngenkathi kuvusa indlala futhi kwandise intshisekelo ekudleni. Uma uthanda ukudla okunongwe, ilayisi lethu le-konjac lizokunikeza ukudla okushisayo okumnandi.
Isithombe Semininingwane
Indlela Yokupheka
Izimo Ezisebenzayo
Ifektri






