Ilayisi leKonjac elomisiwe elinemibala emithathu leKeto | Ilayisi le-Glycemic Eliphansi | I-Ketoslim Mo
Mayelana nento
I-Ketoslim MoUmbala Othathu we-KetoIlayisi leKonjac elomileiwumkhiqizo onomsoco futhi omnandi onenkomba ephansi ye-glycemic, eyenzelwe ngokukhethekile labo abalandela ukudla okune-ketogenic. Yenziwe nge-konjac, imifino yezimpande enamakhalori aphansi, ene-fiber ephezulu, sikunikeza enye indlela esikhundleni selayisi lendabuko.
Iza ngemibala emithathu egqamile, onsomi, oluhlaza okotshani kanye nophuzi, okumelela izinhlamvu ezintathu, okwengeza ukuhlukahluka ekudleni kwakho. Lokhu kunemibala egqamileirayisi le-konjacngeke nje kwanelise izinzwa zakho zokunambitha kodwa futhi kuzofaka umbala ogqamile ekudleni kwakho kwe-keto.
Isici
Izici ezinhlanu eziyinhloko ze-keto enemibala emithathuirayisi le-konjacumkhiqizo onenkomba ephansi ye-glycemic:
1. Ukudla kwemifino okulula kwendabuko kwaseShayina
2. Khetha ukutshala okuyisisekelo semvelo
3. Ukutshala kwemvelo, akukho manyolo wamakhemikhali noma izibulala-zinambuzane
4. Ukuhlolwa ngesandla ukuqinisekisa ikhwalithi yomkhiqizo
5. Imikhiqizo yesitifiketi
Izinzuzo
Izinzuzo ezi-4 ezinkulu zelayisi le-konjac elinemibala emithathu umkhiqizo onenkomba ephansi ye-glycemic:
1. Ukudla okunomsoco, amafutha aphansi kanye nokudla okugcwele esikhundleni sokudla okunempilo
2. I-Glycemic Ephansi/ I-Gi Ephansi
3. Kufanelekela abanesifo sikashukela
4. Ukukhetha okusanhlamvu, okugcwele futhi okuhlafunwayo
Incazelo Yemikhiqizo
| Igama lomkhiqizo: | Ilayisi leKonjac elinemibala emithathu |
| Isithako Esiyinhloko: | Ilayisi, ufulawa wamabele, ufulawa wommbila, ufulawa wamazambane onsomi, ufulawa wamazambane amnandi, ufulawa wamazambane, ufulawa we-buckwheat, ufulawa we-oat, ufulawa we-quinoa, ufulawa webhali wasezintabeni, ufulawa wamaprotheni kakolweni, ufulawa wefayibha yokudla, ufulawa we-melon obabayo, ufulawa we-cordyceps militaris, ufulawa we-celery, ufulawa we-mung bean, ufulawa we-yam, ufulawa wezimpande ze-kudzu, i-extract yamaqabunga e-mulberry, ufulawa we-wolfberry, ufulawa wembewu yefilakisi,impuphu ye-konjac, impuphu ye-poria, isitashi sommbila esine-amylose ephezulu (esimelana nayo), usawoti odliwayo |
| Izici: | I-Gi ephansi/Amafutha aphansi/Ama-carbohydrate aphansi/I-Sodium Ephansi |
| Umsebenzi: | Ukwehla kwesisindo, Ukunciphisa Ushukela Egazini, Ukudla okuhlukile kwesifo sikashukela |
| Isitifiketi: | I-BRC, i-HACCP, i-IFS, i-ISO, i-JAS, i-KOSHER, i-USDA, i-FDA |
| Isisindo sengqikithi: | ukwenza ngezifiso |
| Ama-carbohydrate: | 75.2g |
| Okuqukethwe Kwamafutha: | 1.7g |
| Isikhathi Sokuphila Seshelufu: | Izinyanga eziyi-12 |
| Ukupakisha: | Isikhwama, Ibhokisi, Isikhwama, Iphakheji Elilodwa, Iphakethe Le-Vacuum |
| Isevisi Yethu: | 1. Ukunikezwa kwendawo eyodwa |
| 2. Iminyaka engaphezu kwengu-10 yesipiliyoni | |
| 3. I-OEM ODM OBM iyatholakala | |
| 4. Amasampula wamahhala | |
| 5. I-MOQ ephansi |
Ulwazi Lokudla Okunomsoco
| Amaqiniso Okunomsoco | |
| Iziphako ezi-2 ngesitsha ngasinye | |
| Usayizi wokusika | Iphakethe eliyisigamu (100g) |
| Inani Ngokukhonza ngakunye: | 356 |
| Amakhalori | |
| %Inani Lansuku Zonke | |
| Amafutha Aphelele 1.7g | 3% |
| Amafutha Agcwele 0g | 0% |
| Amafutha e-Trans 0g | |
| Ama-carbohydrate aphelele 75.2g | 25% |
| Amaprotheni 7.4g | 12% |
| I-Fiber Yokudla 2.6g | 10% |
| Ushukela Ophelele 0g | |
| Faka u-0g kashukela owengeziwe | 0% |
| I-Sodium 42g | 2% |
| Akuyona umthombo obalulekile wamakhalori avela kumafutha, amafutha agcwele, amafutha e-trans, i-cholesterol, ushukela, i-vitamin A, i-vitamin D, i-calcium kanye ne-iron. | |
| *Amaphesenti Amanani Ansuku zonke asekelwe ekudleni kwamakhalori angu-2,000. | |
Isithombe Semininingwane
Izimo Ezisebenzayo
Ifektri






