I-Wholesale Zero Carb 0 Fat Konjak Konnyaku Snack Jelly
Thenga ijeli engcono kakhulu engenamakhalori ngentengo ephansi kakhulu?
Ufike endaweni efanele! I-Global Search iyipulatifomu ephumelelayo eku-inthanethi yokuthi imikhiqizo nabathengisi bakhangise imikhiqizo yabo nokuthi amakhasimende athenge izimpahla zabo. Njengoba inezinhlobonhlobo zemikhiqizo ngezigaba eziningi, iyindawo eyodwa yokuma kunoma yini oyidingayo.
Sisebenzisana nezinkulungwane zemikhiqizo ehamba phambili nabathengisi abathembekile ukukulethela imikhiqizo eminingi.I-Ketoslim Mo, uzobona izitolo ezisemthethweni kanye nabanye abathengisi abaningi abazimele bethengisaImikhiqizo yangempela engu-100%,ngamunye enikeza izimpahla nezinsizakalo ezihlangabezana nezidingo zamakhasimende ngamunye. Uma kukhulunywa ngokuthenga ijeli engenamakhalori, ngokuqinisekile awunazo izinketho. Jabulela ukonga okuhle, izaphulelo kanye nenani elihle kakhulu uma uthenga ijeli engamakhalori angu-0 kui-ketoslim Mongentengo nekhwalithi.
I-Calorie Jelly yakho izolethwa kalula emnyango wakho, noma ngabe ukuphi, kuqinisekiswe ukubuyiselwa kwemali okungenazinkinga. Ukuqinisekisa ikhwalithi yomkhiqizo kanye nokwaneliseka kwamakhasimende kuyinto eza kuqala kithi. Bheka izinhlobo eziningi zama-jellies angama-calorie angu-0 bese ubeka i-oda lakho manje!
Uma ufuna ezisezingeni eliphezulu noma ezingabizi kakhulu ijeli yamakhalori angu-0y, ungayithola lapha nakanjani! I-Konnyaku ingasetshenziswa ngezindlela ezimbili ezahlukene: ipentshisi negilebhisi. Dabula emgqeni onamachashazi phezulu kwesikhwama esincane, i-extrusion ingadliwa ngqo, ungakhathazeki ngokudla ijeli ukuze uzenze ube namahloni kakhulu, isihluthulelo yi-fiber ephezulu ngamakhalori angu-0, abantu abancipha isisindo bangaphuthelwa!
I-Wholesale Zero Carb 0 Fat Konjak Konnyaku Snack Jelly
Incazelo Yemikhiqizo
| Igama lomkhiqizo: | Ijeli leKonjac |
| Isisindo esiphelele sama-noodle: | 300g |
| Isithako Esiyinhloko: | Ufulawa weKonjacAmanzi |
| Okuqukethwe Kwamafutha (%): | 0 |
| Izici: | i-gluten/amafutha/angenashukela, ama-carbohydrate aphansi/i-fiber ephezulu |
| Umsebenzi: | ukwehlisa isisindo, ukwehlisa ushukela egazini, ama-noodle okudla |
| Isitifiketi: | I-BRC, i-HACCP, i-IFS, i-ISO, i-JAS, i-KOSHER, i-NOP, i-QS |
| Ukupakisha: | Isikhwama, Ibhokisi, Isikhwama, Iphakheji Elilodwa, Iphakethe Le-Vacuum |
| Isevisi Yethu: | 1. Ukunikezwa kwe-China okukodwa2. Isipiliyoni seminyaka engaphezu kwe-10 3. I-OEM ne-ODM ne-OBM ziyatholakala 4. Amasampula wamahhala 5. I-MOQ ephansi |
Ulwazi lokudla okunempilo
| Amandla: | 0Kcal |
| Amaprotheni: | 0g |
| Amafutha: | 0 g |
| Ama-carbohydrate: | 4.5g |
| Ushukela | 0g |
| I-Sodium: | 0mg |
Ungase Uthande Futhi:
Ukushintsha Ukudla Okufanelekile -- Ukudla Okunempilo





