I-konjac silk knot yomthengisi omkhulu wama-noodle ezitshalo ze-konjac angenayo i-gluten | I-Ketoslim Mo
Incazelo Yomkhiqizo we-Ketoslimmo Konjac Knot
Phakamisa uhambo lwakho lokudla okunempilo ngeI-KetoslimmoI-Konjac Knots - i-pasta entsha, engenacala eyenzelwe abathandi be-keto, abantu abaqaphela isisindo, nanoma ubani ofuna ukudla okunempilo,ama-noodle anamakhalori aphansiisixazululo. Senziwe ngo-100% omsulwaufulawa we-konjac (i-glucomannan), la mafindo anombala ohlukile acebile nge-fiber yokudla futhi kulula ukuwadla.
Izici Eziyinhloko Nezinzuzo
Akukho ma-carbohydrate aphelele, akukho cala:Ama-Ketoslimmo Konjac Shredded Knots alungele labo abadla ukudla okune-ketogenic futhi okunama-carbohydrate aphansi.
Icebile nge-fiber encibilikayo empilweni yokugaya ukudla:Icebile nge-glucomannan fiber, enegalelo empilweni yamathumbu, ikhuthaza ukusutha, futhi isiza ekususeni ubuthi emzimbeni ngokwemvelo.
I-Vegan, ayinayo i-gluten, ayinayo i-allergen:Ayinayo i-gluten, i-soy, amantongomane, okusanhlamvu kanye nemikhiqizo yezilwane.
Ukulungiselela okusheshayo nokuguquguqukayo:Hlunga, khipha amanzi, phaka ubanda kumasaladi noma uphinde ufudumale nge-dressing oyithandayo. Akudingeki ukubilisa, kufanelekile empilweni ematasa.
Imininingwane Yomkhiqizo weKetoslimmo China Konjac Knot
| Igama lomkhiqizo: | i-konjac snot-I-Ketoslim Mo |
| Isisindo esiphelele sama-noodle: | 270g |
| Isithako Esiyinhloko: | Ufulawa weKonjacAmanzi |
| Okuqukethwe Kwamafutha (%): | 0 |
| Izici: | i-gluten/amafutha/angenashukela,ama-carbohydrate aphansi/i-fiber ephezulu |
| Umsebenzi: | ukwehlisa isisindo, ukwehlisa ushukela egazini, ama-noodle okudla |
| Isitifiketi: | I-BRC, i-HACCP, i-IFS, i-ISO, i-JAS, i-KOSHER, i-NOP, i-QS |
| Ukupakisha: | Isikhwama, Ibhokisi, Isikhwama, Iphakheji Elilodwa, Iphakethe Le-Vacuum |
| Isevisi Yethu: | 1. Ukunikezwa kwe-China okukodwa2. Isipiliyoni seminyaka engaphezu kwe-103. I-OEM ne-ODM ne-OBM ziyatholakala4. Amasampula wamahhala 5. I-MOQ ephansi |
Ulwazi lokudla okunempilo
| Amandla: | 5KCal |
| Amaprotheni: | 0.1g |
| Amafutha: | 0.1g |
| Ama-carbohydrate: | 1.2g |
| Ifayibha yokudla | 3.2g |
| I-Sodium: | 7mg |
Indlela yokujabulela
Khipha amanzi bese uhlanza:Khipha ephaketheni bese ugeza kahle ngamanzi abandayo ukuze ususe ukunambitheka koketshezi olugcina umswakama esikhwameni.
Ukupheka:Faka i-blanch emanzini ashisayo imizuzu emi-2 ukuze kube nokuthungwa okuthambile; kuye ngokuthi isikhathi sizothatha isikhathi esingakanani kuzonquma ukuthungwa.
Izinhlanganisela Zokunambitheka:Faka i-pesto, i-marinara, uwoyela wesesame noma umhluzi. Khonza nenyama eyosiwe, imifino eyosiwe noma amakhambi.
Inani Lokudla Okunomsoco
Kusiza ekunciphiseni isisindo
Amakhalori aphansi
Umthombo omuhle we-fibre yokudla
I-fibre yokudla encibilikayo
Nciphisa i-hypercholesterolemia
Ilungele i-Keto
I-Hypoglycemic glucose ephezulu
Funda kabanzi ngemikhiqizo ye-Ketoslim Mo
Ingabe ama-noodle e-konjac akulungele?
Yiqiniso, ama-noodle e-konjac awagcini nje ngokunciphisa isisindo sakho, anciphise ushukela egazini, kodwa futhi aqeda ukuqunjelwa ngokuhlanza amathumbu. Uma ufuna ukuba nempilo enhle, ukudla okunempilo okufanelekile kanye nokuzivocavoca umzimba kubalulekile.
Kungani ama-noodle e-konjac evinjelwe?
Ama-noodle e-Konjac ane-fibre ephindwe kabili kune-pasta evamile. I-fiber yayo i-glucomannan, okuyi-fiber yezimpande ze-konjac, ibangela isisu ukuthi sivuvuke ukuze kudaleke umuzwa wokugcwala. Isetshenziswa njenge-ejenti yokujiya ekudleni okuthile. Nakuba ivunyelwe kuma-noodle e-Australia, yavalwa njengesengezo ngo-1986 ngenxa yokuthi ingaba yingozi yokuminyana futhi ivimbele isisu.
Ama-noodle e-konjac enziwe ngani?
Ama-noodle e-Konjac angama-noodle angu-75% kanye noketshezi lokugcina oluyi-25%. Izinto eziyinhloko zokusetshenziswa yi-konjac powder, eyingxenye yezimpande ze-konjac futhi ecebile nge-cattamannan. Iwusizo kakhulu ezigulini ezinciphisa isisindo, ezilawula umfutho wegazi kanye nesifo sikashukela.
Ngingadla ama-noodle e-konjac nsuku zonke?
I-Konjac glucomannan, ukudla kucebile nge-fiber yokudla encibilikayo emanzini, kunemisebenzi eminingi, ikhasi lami lokuqala lesitolo futhi izindaba zethule ukudla kwe-konjac, ukwakheka kokudla kwe-konjac gel okunambitha izitsha, okuqinile futhi okuqabulayo, kuyinto enhle kakhulu yemikhiqizo yobuhle, kodwa akukhuthazwa ukukudla nsuku zonke, kumele kube nokulinganisela kokuzivocavoca kunamanzi amaningi.




