Ilayisi le-roughage le-oats | Ukunambitheka kwelayisi le-Asian Konjac, i-carbohydrate ephansi | I-Ketoslim Mo
Mayelana nento
Ilayisi elijiyile le-oatmeal le-KonjacIlayisi elisheshayo, izithako eziyinhloko ilayisi le-oatmeal ne-konjac. Ama-oats acebile nge-fiber yokudla, kanti i-konjac icebile nge-glucomannan kanye ne-fiber yokudla, ngakho-ke leli ilayisi elinempilo elinokuqukethwe okuphezulu kwe-fiber. Lingakhuthaza ukugaya kwamathumbu, ligcine impilo yamathumbu, futhi lithuthukise indawo yamathumbu. Ama-oats e-Konjac kanye nelayisi eliqinile azinawo ushukela futhi zilungele abantu abanesifo sikashukela. Ukuwadla njengokudla okuyisisekelo kungagcina noma kwehlise ushukela egazini.
Izici
• Akukho mafutha, akukho shukela, amakhalori aphansi
• Kucebile ngefayibha
• ayinayo i-gluten
Iphumelele izitifiketi ze-HACCP, IFS, BRC, FDA, QS, JAS, Kosher nezinye, okwenza kube ukudla okuphelele kwe-halal.
Amathegi Emikhiqizo
| Igama lomkhiqizo: | Ilayisi le-Konjac oat roughage |
| Isisindo esiphelele sama-noodle: | 336g |
| Isithako Esiyinhloko: | Ilayisi le-Konjac (amanzi, i-Konjac powder, isitashi se-tapioca), okusanhlamvu kwe-oat |
| Izici: | ayinagluten/ ayinamafutha/ |
| Umsebenzi: | ukwehlisa isisindo, ukwehlisa ushukela egazini, ama-noodle okudla |
| Isitifiketi: | I-BRC, i-HACCP, i-IFS, i-ISO, i-JAS, i-KOSHER, i-NOP, i-QS |
| Ukupakisha: | Isikhwama, Ibhokisi, Isikhwama, Iphakheji Elilodwa, Iphakethe Le-Vacuum |
| Isevisi Yethu: | 1. Ukunikezwa okukodwa eShayina 2. Isipiliyoni seminyaka engaphezu kwe-10 3. I-OEM ne-ODM ne-OBM ziyatholakala 4. Amasampula wamahhala 5. I-MOQ ephansi |
INDLELA YOKUSEBENZISA/YOKUSEBENZISA:
1. Vula iphakheji.
2. Faka noma yikuphi ukudla noma isoso, isidlo esiseceleni sokudla.
3. Njengoba isilungele ukudliwa, ilayisi le-konjac liwukudla okusheshayo ongakujabulela.
Ulwazi lokudla okunempilo
| Amandla: | 316Kcal |
| Amaprotheni: | 1.4g |
| Amafutha: | 1.1g |
| Ama-carbohydrate: | 14.8g |
| I-Sodium: | 8mg |
Izinto ezengeziwe ongazihlola
I-Ketoslim mo Co., Ltd. ingumkhiqizi wokudla kwe-konjac onemishini yokuhlola ehlonyiswe kahle kanye namandla obuchwepheshe aqinile. Ngobubanzi obubanzi, ikhwalithi enhle, amanani afanelekile kanye nemiklamo enesitayela, imikhiqizo yethu isetshenziswa kakhulu embonini yokudla nakwezinye izimboni.
Izinzuzo zethu:
• Iminyaka eyi-10+ yesipiliyoni embonini;
• Indawo yokutshala engaphezu kuka-6000 square;
• Umkhiqizo waminyaka yonke ongaphezu kwamathani angu-5000;
• Abasebenzi abangaphezu kwe-100;
• Amazwe angaphezu kuka-40 athumela ngaphandle.
Ingabe ama-noodle e-konjac ayingozi kuwe?
Cha, yenziwe nge-fibre yokudla encibilika emanzini, esiza ekunciphiseni isisindo.
Kungani impande ye-konjac ivinjelwe e-Australia?
Nakuba umkhiqizo uhloselwe ukudliwa ngokucindezela isitsha kancane, umthengi angawumunca umkhiqizo ngamandla anele ukuze awufake ngengozi ku-trachea. Ngenxa yale ngozi, i-European Union ne-Australia bavimbela i-Konjac fruit jelly.
Ingabe ama-noodle e-konjac angakugulisa?
Cha, yenziwe ngempande ye-konjac, okuwuhlobo lwesitshalo semvelo, i-noodle ye-konjac eqoshiwe ngeke ikulimaze.
Ingabe ama-noodle e-konjac ayi-Keto?
Ama-noodle e-Konjac alungele i-keto. Angu-97% wamanzi kanye no-3% we-fiber. I-fibre iyi-carbohydrate, kodwa ayinawo umthelela ku-insulin.






