I-Konjac Milkshake OEM/ODM inikeza ilebula i-Ketoslim Mo
Mayelana nale nto
I-milkshake enomsoco inama-kilojoule angu-144 kuma-calories, kanti i-hamburger inama-kilojoule angu-800 kuma-calories. Ukuphuza i-milkshake kufana nokugijima ihora eli-1, ukubhukuda amahora ama-2, kanye nokugijima amakhilomitha angu-8. Kunezinhlobo eziningi ongakhetha kuzo.
INDLELA YOKUSEBENZISA/YOKUSEBENZISA:
Isiphuzo esisheshayo, asikho isidingo sokulinda. Indlela yokusidla: Shaka ukuze wenze impuphu ilingane, engeza amanzi afudumele, shaka kahle, uphake kahle, ungathatha nendebe emanzini, wengeze amanzi ashisayo, isinkwa sasekuseni sizoba mnandi futhi sibe nokudla okunempilo.
Amathegi Emikhiqizo
| Igama lomkhiqizo: | I-Konjac milkshake |
| Isisindo esiphelele sama-noodle: | 100g |
| Isithako Esiyinhloko: | Amanzi, ufulawa weKonjac |
| Isikhathi sokuphelelwa yisikhathi: | Izinyanga ezingu-12 |
| Isitifiketi: | I-BRC, i-HACCP, i-IFS, i-ISO, i-JAS, i-KOSHER, i-NOP, i-QS |
| Ukupakisha: | Isikhwama, Ibhokisi, Isikhwama, Iphakheji Elilodwa, Iphakethe Le-Vacuum |
| Isevisi Yethu: | 1. Ukunikezwa okukodwa eShayina 2. Isipiliyoni seminyaka engaphezu kwe-10 3. I-OEM ne-ODM ne-OBM ziyatholakala 4. Amasampula wamahhala 5. I-MOQ ephansi |
Ulwazi lokudla okunempilo
| Amandla: | 1436kJ |
| Amaprotheni: | 54g |
| Amafutha: | 0g |
| Ama-carbohydrate: | 1.2g |
| I-Sodium: | 338g |




