Ilayisi Eline-Carb Ephansi, Ilayisi Lamaparele Amhlophe LaseKonjac | I-Ketoslim Mo
Mayelana nento
Izithako eziyinhloko zeirayisi le-konjac pearlyilezi: impande ye-konjac namanzi; isithako esiyinhloko se-konjac yi-glucomannan, okuwuhlobo lwe-fiber yokudla ewusizo emzimbeni womuntu. Ngemva kokungena emathunjini, izomunca amanzi futhi ivuvuke ukuze ikhiqize umuzwa wokugcwala, ngaleyo ndlela inciphise ukudla; okwesibili, Iphinde ibe nomphumela wokuthuthukisa indawo yamathumbu, isheshise i-peristalsis yamathumbu futhi ithuthukise ukuqunjelwa. Ngesikhathi esifanayo, ilayisi le-konjac alinashukela, amakhalori aphansi, kanyeama-carbohydrate aphansiIngathatha indawo yelayisi elivamile bese ithengiswaI-Ketoslim Moi-konjac ka-'sirayisi lepareleukwenza ukudla kwakho kube nempilo.
Incazelo Yemikhiqizo
| Igama lomkhiqizo: | Irayisi le-Konjac pearl-I-Ketoslim Mo |
| Isisindo esiphelele sama-noodle: | 270g |
| Isithako Esiyinhloko: | Ufulawa weKonjac, Amanzi |
| Okuqukethwe Kwamafutha (%): | 0 |
| Izici: | i-gluten/amafutha/angenashukela/ama-carbohydrate aphansi |
| Umsebenzi: | ukwehlisa isisindo, ukwehlisa ushukela egazini, ama-noodle okudla |
| Isitifiketi: | I-BRC, i-HACCP, i-IFS, i-ISO, i-JAS, i-KOSHER, i-NOP, i-QS |
| Ukupakisha: | Isikhwama, Ibhokisi, Isikhwama, Iphakheji Elilodwa, Iphakethe Le-Vacuum |
| Isevisi Yethu: | 1. Ukunikezwa kwe-China okukodwa2. Isipiliyoni seminyaka engaphezu kwe-10 3. I-OEM ne-ODM ne-OBM ziyatholakala 4. Amasampula wamahhala 5. I-MOQ ephansi |
Ulwazi lokudla okunempilo
| Amandla: | 125KJ |
| Amaprotheni: | 0g |
| Amafutha: | 0 g |
| Ama-carbohydrate: | 6.4g |
| I-Sodium: | 12mg |
Inani Lokudla Okunomsoco
Ukushintsha Ukudla Okufanelekile -- Ukudla Okunempilo
Kuyasiza ekunciphiseni isisindo
Amakhalori aphansi
Umthombo omuhle we-fibre yokudla
I-fibre yokudla encibilikayo
Nciphisa i-hypercholesterolemia
Ilungele i-Keto
I-Hypoglycemic glucose ephezulu
Uyazi ukuthi yiliphi ilayisi elinokuqukethwe okuphansi kakhulu kwama-carbohydrate?
| Isinyathelo 1 | Okungakwaziyo ukuthi ilayisi lasendle liwumthombo omuhle wezinye izakhamzimba eziningi, okuhlanganisa i-zinc, i-vitamin B6, kanye ne-folic acid. Ilayisi lasendle linokuqukethwe okuphansi kwama-carbohydrate kunezinye izinhlobo zelayisi, elinamagremu angu-32 ama-carbohydrate aphelele ngendebe yelayisi eliphekiwe (amagremu angu-164). |
| Isinyathelo sesi-2 | Okulandelayo ilayisi elenziwe yi-konjac, ngoba i-konjac ngokwayo iyisitshalo esinama-carbohydrate aphansi, ukudla okuhlobene ne-konjac okukhiqizwa yiyo, amakhalori nawo aphansi kakhulu, amaningi akudingeki akhathazeke ngenkinga yezinga likashukela egazini. |
Funda kabanzi ngemikhiqizo ye-Ketoslim Mo
Iyini irayisi le-konjac?
Ilayisi lokwenziwa le-Konjac lenziwe ngempuphu encane ye-Konjac kanye nempuphu encane enobuchwepheshe obuhlukile. Ukuma kwalo kufana nelayisi lemvelo, ukunambitheka kwalo kuthambile futhi kumnandi, kuyanwebeka, kungaphekwa ngokukhululekile i-fiber eluhlaza okwesibhakabhaka amandla aphansi okushisa ilayisi elisha lokwenziwa.
Yiliphi ilayisi eliphansi kakhulu kuma-carbohydrate?
Ukudla okunama-carbohydrate aphansi ikakhulukazi ilayisi, ukolweni, ummbila, i-oats nokunye ukudla, khona-ke amakhalori aphansi kakhulu ilayisi le-Konjac, i-fiber ephezulu namakhalori aphansi, kanye ne-konjac eyenziwe ngerayisi le-oat, ngaphezu kwephalishi lelayisi, iphalishi lokupheka le-millet, iphalishi lelayisi, noma iphalishi lokudla, amakhalori abo uma eqhathaniswa nelayisi, aphansi kakhulu, futhi kuyisinqumo esihle.
Uyini umehluko phakathi kwelayisi le-konjac nelayisi le-konjac pearl?
Ukwakheka kwelayisi le-Konjac kanye nelayisi le-pearl le-konjac kuyafana, ku-Konjac fine powder, i-micro powder njengento eyinhloko, eyenziwe ngenqubo eyingqayizivele, ecebile nge-fiber yokudla, amanzi aphansi e-carbon kanye nokushisa okuphansi, umehluko wabo uncike kakhulu ekumeni okufana, ilayisi le-Konjac liyilayisi eliyindilinga kakhulu, kanti ilayisi le-pearl liyindilinga. Akukho mehluko ekunambithekeni, ilayisi le-Konjac lingangezwa kwezinye izithako ukwenza amanye ama-flavour elayisi.



