ukudla kwezimpande ze-konjac konjac vegan ukudla | Ketoslim Mo
Mayelana nale nto
Ukudla kwezimpande zeKonjac:Ukudla kwezimpande zeKonjac kufaka phakathiama-noodle e-konjac, ama-noodle e-shirataki, i-konjac shrimp,ukudla okulula kwe-konjac, njll. lokhu kubizwa ngokuthi isisu semvu se-konjac. Kwenziwe ngempande yesitshalo se-konjac, ebizwa nangokuthii-konnyaku, Igama lesiLatini lesitshalo se-konjac
kuyintoI-AmorphophallusAbantu baphinde bakubize ngokuthi i-konjaku, i-elephant yam, ulimi lukadeveli, i-snake palm, kanye ne-voodoo lily. Isigaxa sesitshalo – ingxenye yesitshalo ekhula ngaphansi komhlaba – siquketheifayibha encibilikayoibizwa ngokuthi i-glucomannan.
Lokhu kudla kwezimpande ze-konjac kufana nesisu esinoboya, kodwaukudla kwe-vegan, ukusetshenziswa kweresiphi ngezindlela ezahlukene njenge-hot pot, ukudla okulula, izitsha eziseceleni.. ukudla okunama-calorie aphansi, indawo ekahle yabantu abadla ukudla okunempilo, futhi kuhle nakubantu abanesifo sikashukela.
INDLELA YOKUSEBENZISA/YOKUSEBENZISA:
1. Ukulungisa imbiza eshisayo, uyibilise.
2. Vula iphakethe. Hlanza ukudla kwe-vegan imizuzu eyi-1 kuya kwemibili.
3. Zifake ebhodweni elishisayo, bese uzigeza ebhodweni, imizuzwana noma uzibilise nje ngendlela oyithandayo.
3. Okudingeka ukhathazeke ngakho ukuthi ungakhala kangakanani ngenkathi ujabulela lokhu kudla okumnandi okufana ne-spaghetti noodle.
Amathegi Emikhiqizo
| Igama lomkhiqizo: | Isisu semvu esishisayo seKonjac |
| Isisindo esiphelele sama-noodle: | 500g |
| Isithako Esiyinhloko: | Amanzi, ufulawa weKonjac |
| Isikhathi sokuphelelwa yisikhathi: | Izinyanga ezingu-12 |
| Izici: | ayina-gluten/ Amaprotheni aphansi/i-fiber ephezulu |
| Umsebenzi: | ukwehlisa isisindo, ukwehlisa ushukela egazini, ama-noodle okudla |
| Isitifiketi: | I-BRC, i-HACCP, i-IFS, i-ISO, i-JAS, i-KOSHER, i-NOP, i-QS |
| Ukupakisha: | Isikhwama, Ibhokisi, Isikhwama, Iphakheji Elilodwa, Iphakethe Le-Vacuum |
| Isevisi Yethu: | 1. Ukunikezwa okukodwa eShayina 2. Isipiliyoni seminyaka engaphezu kwe-10 3. I-OEM ne-ODM ne-OBM ziyatholakala 4. Amasampula wamahhala 5. I-MOQ ephansi |
Ulwazi lokudla okunempilo
| Amandla: | 97kJ |
| Amaprotheni: | 0g |
| Amafutha: | 0g |
| Ama-carbohydrate: | 4.6g |
| I-Sodium: | 0mg |
Abantu futhi bayakhathazeka:
Yikuphi ukudla okuqukethe impande ye-konjac?
Ukudla okuqukethe i-fiber eningi yokudla, njengama-noodle ethu e-konjac, ilayisi le-konjac kanye nokudla okulula, njll.
Ingabe kuphephile ukudla i-konjac?
Impande ye-konjac eluhlaza inobuthi, abantu abavamile abaphilile bangayidla ngaphandle kokuba nokusabela kokungezwani komzimba.
Kungani i-konjac ivinjelwe e-Australia?
Ngenxa yokuthi kungenzeka ukuthi iyingozi yokuminyana futhi ivale isisu. I-Australia yawuvala njengesithasiselo ngo-1986.
Izinto ezengeziwe ongazihlola
Abantu bayabuza futhi
I-Ketoslim mo Co., Ltd. ingumkhiqizi wokudla kwe-konjac onemishini yokuhlola ehlonyiswe kahle kanye namandla obuchwepheshe aqinile. Ngobubanzi obubanzi, ikhwalithi enhle, amanani afanelekile kanye nemiklamo enesitayela, imikhiqizo yethu isetshenziswa kakhulu embonini yokudla nakwezinye izimboni.
Izinzuzo zethu:
• Iminyaka eyi-10+ yesipiliyoni embonini;
• Indawo yokutshala engaphezu kuka-6000 square;
• Umkhiqizo waminyaka yonke ongaphezu kwamathani angu-5000;
• Abasebenzi abangaphezu kwe-100;
• Amazwe angaphezu kuka-40 athumela ngaphandle.
Ingabe ama-noodle e-konjac ayingozi kuwe?
Cha, yenziwe nge-fibre yokudla encibilika emanzini, esiza ekunciphiseni isisindo.
Kungani impande ye-konjac ivinjelwe e-Australia?
Nakuba umkhiqizo uhloselwe ukudliwa ngokucindezela isitsha kancane, umthengi angawumunca umkhiqizo ngamandla anele ukuze awufake ngengozi ku-trachea. Ngenxa yale ngozi, i-European Union ne-Australia bavimbela i-Konjac fruit jelly.
Ingabe ama-noodle e-konjac angakugulisa?
Cha, yenziwe ngempande ye-konjac, okuwuhlobo lwesitshalo semvelo, i-noodle ye-konjac eqoshiwe ngeke ikulimaze.
Ingabe ama-noodle e-konjac ayi-Keto?
Ama-noodle e-Konjac alungele i-keto. Angu-97% wamanzi kanye no-3% we-fiber. I-fibre iyi-carbohydrate, kodwa ayinawo umthelela ku-insulin.




