Isidlo saseChina se-konjac isidlo saseKonnyaku (I-Hot pot Flavor) | I-Ketoslim Mo
Isidlo saseShayina se-konjacIzithako yilezi: amanzi,ufulawa we-konjac、isitashi、uwoyela wemifino、ushili、usawoti、ushukela omhlophe、Isikhathi sokuphila: izinyanga eziyi-12;Isisindo esiphelele singama-270g, sigcinwe endaweni epholile neyomile. Ungasiqandisi.
Ukudla okune-fiber ephezulu engenashukela okwenziwe ngokwezifiso ukudla okusheshayo kwe-konjac ukudla okulula kwe-konjac
Incazelo Yemikhiqizo
| Igama lomkhiqizo: | iShayinaisidlo sasemini se-konjac-I-Ketoslim Mo |
| Isisindo esiphelele sama-noodle: | 22g |
| Isithako Esiyinhloko: | Amanzi,Impuphu yeKonjac, Upelepele oqoshiwe (upelepele wamabele), uwoyela wembewu yerapeseed, isitashi, usawoti odliwayo, upelepele, ushukela omhlophe, izinongo, i-yeast extract, Izithasiselo zokudla (i-sodium glutamate, i-5 '-taste nucleotide disodium, i-lactic acid, i-acetic acid, i-titanium dioxide, i-Sodium D-isoascorbate, i-Citric acid, i-sodium lactate), i-essence edliwayo |
| Okuqukethwe Kwamafutha (%): | 0 |
| Izici: | i-gluten/amafutha/angenashukela,ama-carbohydrate aphansi/ |
| Umsebenzi: | ukwehlisa isisindo, ukwehlisa ushukela egazini,ama-noodle okudla |
| Isitifiketi: | I-BRC, i-HACCP, i-IFS, i-ISO, i-JAS, i-KOSHER, i-NOP, i-QS |
| Ukupakisha: | Isikhwama, Ibhokisi, Isikhwama, Iphakheji Elilodwa, Iphakethe Le-Vacuum |
| Isevisi Yethu: | 1. Ukunikezwa kwe-China okukodwa2. Isipiliyoni seminyaka engaphezu kwe-103. I-OEM ne-ODM ne-OBM ziyatholakala 4. Amasampula wamahhala 5. I-MOQ ephansi |
Ulwazi lokudla okunempilo
| Amandla: | 456kJ |
| Amaprotheni: | 1.1 g |
| Amafutha: | 6.2g |
| Ama-carbohydrate: | 7.6g |
| I-Sodium: | 1026 mg |
Inani Lokudla Okunomsoco
Ukushintsha Ukudla Okufanelekile -- Ukudla Okunempilo
Kusiza ekunciphiseni isisindo
Amakhalori aphansi
Umthombo omuhle we-fibre yokudla
I-fibre yokudla encibilikayo
Nciphisa i-hypercholesterolemia
Ilungele i-Keto
I-Hypoglycemic glucose ephezulu
Kuyini ukudla okulula kwe-konjac?
| Isinyathelo 1 | Umuntu angacabanga ukuthi ukudla okulula kwenziwa kusetshenziswa i-squid noma i-octopus. Kodwa empeleni, ukudla okulula kwenziwa kusetshenziswa ufulawa we-konjac. |
Funda kabanzi ngemikhiqizo ye-Ketoslim Mo
Bhala umlayezo wakho lapha bese uwuthumela kithi




