Konjac irayisi keto | Ketoslim Mo oat konjac irayisi | ukudla kwesifo sikashukela se-shirataki
Mayelana nento
Izinhlobo zelayisi eliphakathi nendawo linokuqukethwe kwesitashi okuncane uma kuqhathaniswa nelayisi elifushane, okuthi, kuye ngendlela yokupheka kanye nohlobo lwelayisi, kungabangela ukuthungwa okukhilimu kunokuba kunamathele ezitsheni. Izinhlobo eziyinhloko zelayisi eliphakathi nendawo ezisetshenziswa ku-risotto yilayisi i-Carnaroli kanye nelayisi le-arborio.
Ilayisi le-Konjac Keto: I-KonjacIlayisi le-Oat Pearl, elaziwa nangokuthiIlayisi Eliyisimangaliso or Shirataki Ilayisi, ukudla okulungele i-keto futhi kufanelekile nakubantu abanesifo sikashukela. Kwenziwe nge-impande ye-konjac, icebile kui-konjac glucomannan.
Ilayisi le-Konjac OatIfaka ufulawa we-oat elayisini le-konjac eliyisisekelo, okwenza kube nokunambitheka kanye ne-fiber ye-oats. Iyindlela ephelele yokufaka esikhundleni selayisi yokudla kwe-keto kanye ne-low-carb. I-Konjac yenziwe ngamanzi angu-97% kanye ne-3% ye-konjac plant fiber. Iwukudla kwemvelo okunama-calorie aphansi, futhi ayinawo amafutha amaningi futhi ayinashukela, futhi ifaneleka nakubantu abanesifo sikashukela ukuthi bayisebenzise njengokudla okuyisisekelo.
•Amakhalori Aphansi/Amafutha/Ama-carbohydrate
• Ayinayo i-gluten
• Abanobuhlobo Nesifo Sikashukela
Lokhu akusho ukuthi awukwazi ukujabulela ukudla okumnandi uma unciphisa ukudla. I-Konjac Oat Pearl Rice ingakwanelisa isifiso sakho sokudla kanye nezidingo zakho zokunciphisa isisindo. Imikhiqizo yethu yonke iqinisekiswe yizinhlangano ezigunyaziwe njenge-HACCP, IFS, BRC, njll., futhi ukuphepha nempilo kuhlala kubekwa phambili.
INDLELA YOKUSEBENZISA/YOKUSEBENZISA:
Amathegi Emikhiqizo
| Igama lomkhiqizo: | Irayisi le-oat pearl le-konjac |
| Isisindo esiphelele sama-noodle: | 270g |
| Isithako Esiyinhloko: | Amanzi,Ufulawa weKonjac |
| Okuqukethwe Kwamafutha (%): | 0 |
| Izici: | ayinayo i-gluten/ Amaprotheni aphansi/i-fiber ephezulu |
| Umsebenzi: | ukwehlisa isisindo, ukwehlisa ushukela egazini, ama-noodle okudla |
| Isitifiketi: | I-BRC, i-HACCP, i-IFS, i-ISO, i-JAS, i-KOSHER, i-NOP, i-QS |
| Ukupakisha: | Isikhwama, Ibhokisi, Isikhwama, Iphakheji Elilodwa, Iphakethe Le-Vacuum |
| Isevisi Yethu: | 1. Ukunikezwa kwe-One-stop eShayina2. Isipiliyoni seminyaka engaphezu kwe-10 3. I-OEM ne-ODM ne-OBM ziyatholakala 4. Amasampula wamahhala 5. I-MOQ ephansi |
Ulwazi lokudla okunempilo
| Amandla: | 37kJ |
| Amaprotheni: | 0g |
| Amafutha: | 0.46g |
| Ama-carbohydrate: | 0g |
| I-Sodium: | 2mg |
- Thosa izingcezu zikagalikhi ngamafutha e-avocado kuze kube yilapho ziphenduka zibe nsundu ngokukhanyayo
- Beka uwoyela kagalikhi eceleni, ushiye u-0.5 tbsp kuphela epanini kanye nebhotela elicwengekile le-ghee.
- Pheka irayisi le-shirataki eline-carb ephansi ngosawoti kanye nopelepele kuze kube yilapho irayisi iqala ukuqhuma
- Cindezela ilayisi eceleni bese ufaka ama-amino kakhukhunathi bese umboza ilayisi phezu kwesoso.
- Cindezela irayisi eceleni bese ufaka amaqanda ahlutshiwe ukuze wenze amaqanda athambile ahlutshiwe
- Phonsa bese umboza amaqanda kuze kube yilapho engasakwazi ukuphuma.
- Hlobisa ngama-chives, ama-garlic chips athosiwe, bese ukhonza uwoyela wegalikhi eceleni!
Izinto ezengeziwe ongazihlola
Abantu bayabuza futhi
kuyini Konjac Ukudla | Ketoslim Mo
indlela yokwenza i-konjac| Ketoslim Mo
Yini ebangela umphumela wobuso be-konjac oat|Ketoslim Mo
Kungani i-konjac ibizwa ngokuthi ukudla okungcono kakhulu kokudla | I-Ketoslim Mo
Ingabe kuyingozi ukudla ama-noodle e-Shirataki angenama-calories angenawo ama-carb nsuku zonke | Ketoslim Mo
I-Ketoslim mo Co., Ltd. ingumkhiqizi wokudla kwe-konjac onemishini yokuhlola ehlonyiswe kahle kanye namandla obuchwepheshe aqinile. Ngobubanzi obubanzi, ikhwalithi enhle, amanani afanelekile kanye nemiklamo enesitayela, imikhiqizo yethu isetshenziswa kakhulu embonini yokudla nakwezinye izimboni.
Izinzuzo zethu:
• Iminyaka eyi-10+ yesipiliyoni embonini;
• Indawo yokutshala engaphezu kuka-6000 square;
• Umkhiqizo waminyaka yonke ongaphezu kwamathani angu-5000;
• Abasebenzi abangaphezu kwe-100;
• Amazwe angaphezu kuka-40 athumela ngaphandle.
Ingabe ama-noodle e-konjac ayingozi kuwe?
Cha, yenziwe nge-fibre yokudla encibilika emanzini, esiza ekunciphiseni isisindo.
Kungani impande ye-konjac ivinjelwe e-Australia?
Nakuba umkhiqizo uhloselwe ukudliwa ngokucindezela isitsha kancane, umthengi angawumunca umkhiqizo ngamandla anele ukuze awufake ngengozi ku-trachea. Ngenxa yale ngozi, i-European Union ne-Australia bavimbela i-Konjac fruit jelly.
Ingabe ama-noodle e-konjac angakugulisa?
Cha, yenziwe ngempande ye-konjac, okuwuhlobo lwesitshalo semvelo, i-noodle ye-konjac eqoshiwe ngeke ikulimaze.
Ingabe ama-noodle e-konjac ayi-Keto?
Ama-noodle e-Konjac alungele i-keto. Angu-97% wamanzi kanye no-3% we-fiber. I-fibre iyi-carbohydrate, kodwa ayinawo umthelela ku-insulin.





