Ilayisi leShirataki eline-Oat Fiber | Umkhiqizi Welayisi le-KETO Konjac | I-Ketoslim Mo
Ilayisi le-Konjac OatsIzithako eziyinhloko yi-konjac (ecebile ku-i-glucomannan) kanye ne-oat fiber, ecebile nge-fiber yokudla. Awekho amafutha, awekho ama-carbohydrate, awekho ushukela, yi-9Kcal kuphela ngephakethe ngalinye.Ilayisi le-Konjacyaziwa nangokuthiShirataki irayisiUma ukhathazekile ngokudla okunama-calorie aphansi, ama-carb aphansi noma okungenagluten, akusho ukuthi awukwazi ukujabulela izitsha zerayisi ezimnandi. Irayisi le-oatmeal le-Konjac, elingenakho ukunambitheka okukhethekile, lisho ukuthi ungakwazi Ukuhlanganiswa okungahleliwe ngeke kuthinte ukuhlanganiswa kwezithako.
I-Ketoslim Mougxile ekubeni ngumthengisi wezimpahla eziningiukudla kwe-konjacUngathenga izimpahla enkampanini yethu bese uzisabalalisa. Amandla emakethe okudla kwe-konjac makhulu kakhulu. Sizophinde sinikeze ulwazi olucebile lokuthengisa ukuze ukwazi ukuhlanganyela ekuguqulweni kokudla kwe-konjac.
Ulwazi lokudla okunempilo
| Amandla: | 37kJ |
| Amaprotheni: | 0g |
| Amafutha: | 0g |
| Ama-carbohydrate: | 0g |
| I-Sodium: | 2mg |
Amathegi Emikhiqizo
| Igama lomkhiqizo: | Ilayisi le-Oat Konjac Pearl |
| Isisindo esiphelele sama-noodle: | 270g |
| Isithako Esiyinhloko: | Amanzi,Ufulawa weKonjac |
| Okuqukethwe Kwamafutha (%): | 0 |
| Izici: | ayinayo i-gluten/amafutha angekho/i-fiber ephezulu |
| Umsebenzi: | ukwehlisa isisindo, ukwehlisa ushukela egazini,ama-noodle okudla |
| Isitifiketi: | I-BRC, i-HACCP, i-IFS, i-ISO, i-JAS, i-KOSHER, i-NOP, i-QS |
| Ukupakisha: | Isikhwama, Ibhokisi, Isikhwama, Iphakheji Elilodwa, Iphakethe Le-Vacuum |
| Isevisi Yethu: | 1. Ukunikezwa kwe-One-stop eShayina2. Isipiliyoni seminyaka engaphezu kwe-10 3. I-OEM ne-ODM ne-OBM ziyatholakala 4. Amasampula wamahhala 5. I-MOQ ephansi |
Abantu bayabuza futhi
Kubantu abaningi, kuphephile, kudinga ukubheka imiyalelo ngokucophelela.
Njengokwehlisa isisindo, ukwehlisa umfutho wegazi ophakeme, kanye nokwandisa ukudla okune-fiber okudingekayo emzimbeni.
I-Miracle Rice ilayisi le-shirataki elenziwe ngofulawa wesitshalo se-Konnyaku Imo (konjac).
Ayinambitheki futhi iyahlafuna.
Izinto ezengeziwe ongazihlola
I-Ketoslim mo Co., Ltd. ingumkhiqizi wokudla kwe-konjac onemishini yokuhlola ehlonyiswe kahle kanye namandla obuchwepheshe aqinile. Ngobubanzi obubanzi, ikhwalithi enhle, amanani afanelekile kanye nemiklamo enesitayela, imikhiqizo yethu isetshenziswa kakhulu embonini yokudla nakwezinye izimboni. Izinzuzo zethu: • Iminyaka eyi-10+ yesipiliyoni embonini; • Indawo yokutshala engaphezu kuka-6000; • Umkhiqizo wonyaka ongaphezu kwamathani angu-5000; • Abasebenzi abangaphezu kwe-100; • Amazwe athumela ngaphandle angaphezu kuka-40.
Kungani impande ye-konjac ivinjelwe e-Australia?
Nakuba umkhiqizo uhloselwe ukudliwa ngokucindezela isitsha kancane, umthengi angawumunca umkhiqizo ngamandla anele ukuze awufake ngengozi ku-trachea. Ngenxa yale ngozi, i-European Union ne-Australia bavimbela i-Konjac fruit jelly.
Mangaki ama-carbohydrate atholakala elayisi le-konjac oat?
Iqukethe amagremu ama-3 ama-carbohydrate aphelele, amakhalori ayi-10, kanye namagremu angu-0 ama-carbohydrate aphelele.
I-oatmeal ye-konjac inambitheka kanjani?
Uma uyilungisa futhi uyipheka kahle, i-oatmeal ayinambitheki. Ilayisi linokwakheka okufana nejeli okuneziqholo. Njengoba kuchaziwe, iphunga elifana nenhlanzi livela esixazululweni samanzi esisephaketheni, ngakho-ke kufanele ugeze ilayisi ngokwemiyalelo, bese uthosa ilayisi epanini elomile ngaphandle kwamafutha ukuze ususe amanzi ngokuphelele ngaphambi kokufaka izinongo.





