ikhalori ephansi pasta noodles丨Ketoslim Mo Gluten khulula isanqante noodle
I-pasta enamakhalori aphansiama-noddles enziwe ekuqaleniimpande ye-konjac, egcwele i-fibre yokudla, amafutha angenayo kanye nama-carbohydrate angenayo, ukukhetha okuhlakaniphile kwendlela yokwehlisa isisindo, ukuma kwayo kufana nokwendabukoi-vermicelli(i-spaghettifuthi sifaka impuphu yemifino yekaroti, uma uthanda ukunambitheka kwekaroti, lokhu kungase kukufanelane kahle,ama-noodle e-konjacakunambitheki, lokhu kudla kwe-vegan kungaba mnandi kakhulu, ukupheka nakho kulula futhi kulula, futhi ungangeza noma yiziphi izithako noma isoso ukuze wenze iresiphi yakho ekhethekile,. Ngenxa ye-fiber eningi yokudla, uzozizwa ulambile ngemva kwesikhathi eside, izinzuzo zingaphezu kwalokhu, akukho ma-carbohydrate alungeleisifo sikashukela, zizwe ama-noodle amnandi ngaphandle kokukhathazeka nganoma yini, zama i-noodle yethu ye-konjac bese wamukela impilo enempilo manje!
Incazelo Yemikhiqizo
| Igama lomkhiqizo: | i-noodle ye-konjac-I-Ketoslim Mo |
| Isisindo esiphelele sama-noodle: | 270g |
| Isithako Esiyinhloko: | Ufulawa weKonjacAmanzi, Impuphu yekharothi |
| Isikhathi sokuphelelwa yisikhathi: | Izinyanga ezingu-12 |
| Izici: | i-gluten/amafutha/angenashukela, ama-carbohydrate aphansi |
| Umsebenzi: | ukwehlisa isisindo, ukwehlisa ushukela egazini, ama-noodle okudla |
| Isitifiketi: | I-BRC, i-HACCP, i-IFS, i-ISO, i-JAS, i-KOSHER, i-NOP, i-QS |
| Ukupakisha: | Isikhwama, Ibhokisi, Isikhwama, Iphakheji Elilodwa, Iphakethe Le-Vacuum |
| Isevisi Yethu: | 1. Ukunikezwa kwe-China okukodwa2. Isipiliyoni seminyaka engaphezu kwe-103. I-OEM ne-ODM ne-OBM ziyatholakala4. Amasampula wamahhala5. I-MOQ ephansi |
Ulwazi lokudla okunempilo
| Amandla: | 21kJ |
| Ushukela: | 0g |
| Amafutha: | 0g |
| Ama-carbohydrate: | 1.2g |
| I-Sodium: | 7mg |
INDLELA YOKUSEBENZISA/YOKUSEBENZISA:
1. Bilisa imbiza enkulu yamanzi anosawoti omncane. Faka i-pasta bese upheka imizuzu engu-8 kuya kweyi-10 noma kuze kube yilapho ithambile; yikhiphe.
2. Ngesikhathi esifanayo, ebhodweni elincane phezu komlilo ophakathi, ncibilikisa ithisipuni elilodwa lebhotela. Faka igalikhi bese upheka imizuzwana engama-30 kuya kwengama-60 noma kuze kube yilapho igalikhi iqala ukuba nsundu ngegolide.
3. Esitsheni esincane, hlanganisa i-parsley, i-basil, i-marjoram, i-thyme, isipuni esisodwa sebhotela, usawoti kanye nopelepele omnyama oqoshiwe kanye negalikhi ephekiwe; hlanganisa kahle. Faka i-pasta bese ukhonza.
Ungase futhi uthande
Ungabuza
I-Ketoslim mo Co., Ltd. ingumkhiqizi wokudla kwe-konjac onemishini yokuhlola ehlonyiswe kahle kanye namandla obuchwepheshe aqinile. Ngobubanzi obubanzi, ikhwalithi enhle, amanani afanelekile kanye nemiklamo enesitayela, imikhiqizo yethu isetshenziswa kakhulu embonini yokudla nakwezinye izimboni.
Izinzuzo zethu:
• Iminyaka eyi-10+ yesipiliyoni embonini;
• Indawo yokutshala engaphezu kuka-6000 square;
• Umkhiqizo waminyaka yonke ongaphezu kwamathani angu-5000;
• Abasebenzi abangaphezu kwe-100;
• Amazwe angaphezu kuka-40 athumela ngaphandle.
Ingabe ama-noodle e-konjac ayingozi kuwe?
Cha, yenziwe nge-fibre yokudla encibilika emanzini, esiza ekunciphiseni isisindo.
Kungani impande ye-konjac ivinjelwe e-Australia?
Nakuba umkhiqizo uhloselwe ukudliwa ngokucindezela isitsha kancane, umthengi angawumunca umkhiqizo ngamandla anele ukuze awufake ngengozi ku-trachea. Ngenxa yale ngozi, i-European Union ne-Australia bavimbela i-Konjac fruit jelly.
Ingabe ama-noodle e-konjac angakugulisa?
Cha, yenziwe ngempande ye-konjac, okuwuhlobo lwesitshalo semvelo, i-noodle ye-konjac eqoshiwe ngeke ikulimaze.
Ingabe ama-noodle e-konjac ayi-Keto?
Ama-noodle e-Konjac alungele i-keto. Angu-97% wamanzi kanye no-3% we-fiber. I-fibre iyi-carbohydrate, kodwa ayinawo umthelela ku-insulin.





