i-konjac root fiber ukudla okuphelele i-hotpot isisu esinoboya i-fiber ephezulu enamakhalori aphansi
Mayelana ne-Ketoslim mo
I-Ketoslim moI-Co., Ltd. ingumkhiqizi we-ukudla kwe-konjacngemishini yokuhlola ehlonyiswe kahle kanye namandla obuchwepheshe aqinile. Ngobubanzi obubanzi, ikhwalithi enhle, amanani afanelekile kanye nemiklamo enesitayela, imikhiqizo yethu isetshenziswa kakhulu embonini yokudla nakwezinye izimboni.
Izinzuzo zethu:
• Iminyaka eyi-10+ yesipiliyoni embonini;
• Indawo yokutshala engaphezu kuka-6000 square;
• Umkhiqizo waminyaka yonke ongaphezu kwamathani angu-5000;
• Abasebenzi abangaphezu kwe-100;
• Amazwe angaphezu kuka-40 athumela ngaphandle.
Amathegi Omkhiqizo
| Igama lomkhiqizo: | ukudla kwe-konajc vegan-I-Ketoslim Moisisu esinoboya |
| Isisindo sengqikithi | 270g |
| Isithako Esiyinhloko: | I-Konjac Powder(Ufulawa weKonjac), Amanzi |
| Okuqukethwe Kwamafutha (%): | 0 |
| Izici: | i-gluten/amafutha/ayinashukela, i-carlorie ephansi/i-fiber ephezulu |
| Umsebenzi: | ukwehlisa isisindo, ushukela wegazi ophansi,ama-noodle okudla |
| Isitifiketi: | I-BRC, i-HACCP, i-IFS, i-ISO, i-JAS, i-KOSHER, i-NOP, i-QS |
| Ukupakisha: | Isikhwama, Ibhokisi, Isikhwama, Iphakheji Elilodwa, Iphakethe Le-Vacuum |
| Isevisi Yethu: | 1. Ukunikezwa kwe-China okukodwa2. Isipiliyoni seminyaka engaphezu kwe-10 3. I-OEM ne-ODM ne-OBM ziyatholakala 4Amasampula wamahhala5. I-MOQ ephansi |
Esinye isithako: i-seaweed powder
Ulwazi lokudla okunempilo
| Amandla: | 17Kcal |
| Amaprotheni: | 0g |
| Amafutha: | 0 g |
| Ama-carbohydrate: | 2.8g |
| I-Sodium: | 0mg |
- •IKHUTHAZA INDLELA YOKUDLA ENEMPILO -- Impande yeKonjacUkudla okuphelele kwe-fiber, kukhuthaza ukwehlisa isisindo okunempilo ngokudla okumnandi, okungu-73kJ kuphela ngokukhonza ngakunye. Kutholakala ngesimo sesisu esinoboya bendabuko, i-couscous, i-spaghetti, i-lasagna, i-fettuccine, kanye nelayisi le-konjac, ngayinye ayinashukela, i-gluten, futhi icebile nge-glucomannan.
- • ISISU ESINOBUNWELE ESISEKELWE KU-KONJAC-- Ukudla okuphelele kwezimpande zeKonjac Isisu esinoboya senziwe ngesithako esiyingqayizivele esaziwa ngokuthi isitshalo seKonjac, esidabuka eNingizimu-mpumalanga ye-Asia, futhi siquketheI-Glucomannan, i-fiber enempilo nengokwemvelo, encibilikayo emanzini esiza ekugayeni nasekunciphiseni isisindo.
- • OKUNYE OKUNAMBITHEKAYO KWESISU ESINOBUNWELE ESINAMBITHEKAYO-- Uma ihlanganiswe nengilazi eyodwa noma ezimbili zamanzi, isisu esinoboya sikuvumela ukuthi ujabulele ukunambitheka okuhle, i-konjac hot pot iyisinqumo esihle, ngenkathi ubheka ukudla kwakho. Imicu ye-Konjac etholakala esitsheni ngasinye sesisu esinoboya inekhono elihle kakhulu lokumunca uketshezi. Uma le micu ihlangana namanzi lapho igaywa, lokhu kusiza ukugcwalisa isisu, kudala umuzwa wokugcwala futhi kusizeukwehlisa isisindo.
A: Cha. Impande yeKonjac ayikwazi ukudliwa ngqo, ngemva kokucutshungulwa, ine-carb ephansi.
Umkhiqizo omusha ka-2021 ukudla okunempilo kwe-konajc okudumile i-hotpot hairy belly konjc vegan food
1. Ingabe i-konjac iphephile ukuyidla?
I-Konjac ngaphandle kokucubungula inobuthi, kuhle ukuyidla ngemva kokubulala amagciwane.
2. Ingabe impande ye-konjac iyi-carb?
Cha, igcwele i-Glucan-mannan, uhlobo lwe-fiber yokudla encibilika emanzini.




