I-Tofu konjac organic root whole foods I-tofu enefayibha ephezulu 丨Ketoslim mo
Mayelana ne-Ketoslim mo
I-Ketoslim moI-Co., Ltd. ingumkhiqizi wokudla kwe-konjac onemishini yokuhlola ehlonyiswe kahle kanye namandla amakhulu obuchwepheshe. Ngobubanzi obubanzi, ikhwalithi enhle, amanani afanelekile kanye nemiklamo enesitayela, imikhiqizo yethu isetshenziswa kakhulu embonini yokudla nakwezinye izimboni.
Izinzuzo zethu:
• Iminyaka eyi-10+ yesipiliyoni embonini;
• Indawo yokutshala engaphezu kuka-6000 square;
• Umkhiqizo waminyaka yonke ongaphezu kwamathani angu-5000;
• Abasebenzi abangaphezu kwe-100;
• Amazwe angaphezu kuka-40 athumela ngaphandle.
Amathegi Emikhiqizo
| Igama lomkhiqizo: | i-tofu ye-konajc-I-Ketoslim Mo |
| Isisindo esiphelele sama-noodle: | 300g |
| Isithako Esiyinhloko: | Ufulawa weKonjac, Amanzi |
| Okuqukethwe Kwamafutha (%): | 0 |
| Izici: | i-gluten/amafutha/angenashukela, ama-carbohydrate aphansi/i-fiber ephezulu |
| Umsebenzi: | ukwehlisa isisindo, ukwehlisa ushukela egazini, ama-noodle okudla |
| Isitifiketi: | I-BRC, i-HACCP, i-IFS, i-ISO, i-JAS, i-KOSHER, i-NOP, i-QS |
| Ukupakisha: | Isikhwama, Ibhokisi, Isikhwama, Iphakheji Elilodwa, Iphakethe Le-Vacuum |
| Isevisi Yethu: | 1. Ukunikezwa kwe-China okukodwa 2. Isipiliyoni seminyaka engaphezu kwe-10 3. I-OEM ne-ODM ne-OBM ziyatholakala 4. Amasampula wamahhala 5. I-MOQ ephansi |
Ulwazi lokudla okunempilo
| Amandla: | 15Kcal |
| Amaprotheni: | 0g |
| Amafutha: | 0 g |
| Ama-carbohydrate: | 3.8g |
| I-Sodium: | 0mg |
- •IKHUTHAZA INDLELA YOKUDLA ENEMPILO-- I-tofu yaseKonjac-base, ukudla okuluhlaza okwesibhakabhaka, ikhuthaza ukwehlisa isisindo okunempilo ngokudla okumnandi okungu-65kJ kuphela ngokuphakelwa ngakunye. Itholakala ngesimo se-tofu yendabuko, i-couscous, i-spaghetti, i-lasagna, i-fettuccini, kanye nelayisi, ngayinye ayinashukela, i-gluten,
- • I-TOFU ESEKELWE KU-KONJAC-- I-tofu ye-konjac yenziwe nge-glucomannan evela ku-amorphophallus konjac, inama-calories aphansi kanye ne-fiber ephezulu.
- • I-TOFU ENHLE KAKHULU ENGANYE-- Ngenxa yokudla okudliwayo kanye nophethiloli owengeziwe, ingacwilisa ngqo kuma-dressing esaladi, akudingeki iphekwe, inambitheke njengokunambitheka okuthambile, okumnandi kakhulu.
Umkhiqizo omusha ka-2021 ukudla okunempilo kwe-konajc okudumile i-hotpot hairy belly konjc vegan food
Iyini i-konjac tofu?
Yijeli eyenziwe ngempuphu ye-konjac, eluhlaza futhi entsha enamakhalori aphansi kanye ne-fiber ephezulu.
Kungani impande ye-konjac ivinjelwe e-Australia?
Nakuba umkhiqizo uhloselwe ukudliwa ngokucindezela isitsha kancane, umthengi angawumunca umkhiqizo ngamandla anele ukuze awufake ngengozi ku-trachea. Ngenxa yale ngozi, i-European Union ne-Australia bavimbela i-Konjac fruit jelly.
Kungani i-konjac imbi?
I-konjac eluhlaza ingaba yingozi kuwe, futhi ukuba nayo eningi kakhulu ngesikhathi esisodwa kungase kuvele eminye imiphumela emibi njengobaokumunca amanzi ikhwalithi ilungile. Kodwa-ke, ngokuvamile ukuyidla ngokwemiyalelo kulungile.
Ingabe kuphephile ukudla i-konjac?
Ngaphandle kokucubungula ngaphambi kokudla kuyingozi, kudinga ukuhlanza futhi kusetshenziswe izindlela eziningi. Umkhiqizo wethu uphephile ngokuphelele ukuthi uwujabulele.




