Ipasta Eyomile Eqondile HALAL noodle Ketoslim Mo Shirataki slimming noodle 100g
Mayelana nale nto
Yomile iqondei-pastauhlobo lwei-noodle esheshayo, lokho kulula kakhulu,ezempiUkusebenzisa noma ukudla ngaphandle kokubili kuyindlela engcono kakhulu. Amagremu ayi-100 ngokukhonza ngakunye, ukukhetha okuhlakaniphile kokwenza noma ngabe usohambweni noma ukhuphuka izintaba. Ngaphambi kukaKhisimusi, sincoma le noodle entsha esheshayo enesaphulelo. Yenziwe ngempande ye-konjac, igcweleifayibha yokudla. Ukuthi isikhathi eside kangakanani uzizwa ulambile. Empeleni akukho ukunambitheka, ungafaka noma yiziphi izithako ozithandayo, okulula ukuziphekela, ukuzibilisa noma ukuzipheka nje kokubili kuyamukeleka.
INDLELA YOKUSEBENZISA/UKUYIDLA
1. Faka izitsha eziphekiwe kanyeilayisiesitsheni esincane
2. Beka i-heating pad bese uthela amanzi okushisa kwegumbi esitsheni esikhulu phansi kwesincane.
3. Beka isitsha esincane ngaphezu kwesitsha esikhulu. Mboza konke ngesivalo.
4. Linda cishe imizuzu eyi-15.
5. Uma nje umusi uphuma esitsheni, jabulela i-viand yakho!
Incazelo Yemikhiqizo
| Igama lomkhiqizo: | I-pasta eyomile eqondile |
| Isisindo esiphelele sama-noodle: | 100g |
| Isithako Esiyinhloko: | Impuphu yeKonjac, isitashi samazambane, amanzi, izithasiselo zokudla |
| Isikhathi sokuphelelwa yisikhathi | Izinyanga ezingu-18 |
| Izici: | Ayina-gluten/ayinamafutha aphelele/ayina-keto |
| Umsebenzi: | Kulula/ Ukulungele ukudliwa |
| Isitifiketi: | I-BRC, i-HACCP, i-IFS, i-ISO, i-JAS, i-KOSHER, i-NOP, i-QS |
| Ukupakisha: | Isikhwama, Ibhokisi, Isikhwama, Iphakheji Elilodwa, Iphakethe Le-Vacuum |
| Isevisi Yethu: | 1. Ukunikezwa kwe-China okukodwa2. Isipiliyoni seminyaka engaphezu kwe-103. I-OEM ne-ODM ne-OBM ziyatholakala4. Amasampula wamahhala5. I-MOQ ephansi |
Ulwazi lokudla okunempilo
| Amandla: | 221Kcal |
| Amaprotheni: | 1.9g |
| Amafutha: | 0g |
| Ama-carbohydrate: | 52.3g |
| I-Sodium: | 11mg |
IVIDIYO
Funda kabanzi ngemikhiqizo ye-Ketoslim Mo
I-Ketoslim mo Co., Ltd. ingumkhiqizi wokudla kwe-konjac onemishini yokuhlola ehlonyiswe kahle kanye namandla obuchwepheshe aqinile. Ngobubanzi obubanzi, ikhwalithi enhle, amanani afanelekile kanye nemiklamo enesitayela, imikhiqizo yethu isetshenziswa kakhulu embonini yokudla nakwezinye izimboni.
Izinzuzo zethu:
• Iminyaka eyi-10+ yesipiliyoni embonini;
• Indawo yokutshala engaphezu kuka-6000 square;
• Umkhiqizo waminyaka yonke ongaphezu kwamathani angu-5000;
• Abasebenzi abangaphezu kwe-100;
• Amazwe angaphezu kuka-40 athumela ngaphandle.
Umbuzo: Ingabe ama-noodle e-konjac ayingozi kuwe?
Impendulo: Cha, kuphephile ukuthi udle.
Umbuzo: Kungani ama-noodle e-konjac enqatshelwe?
Impendulo: Kuvinjelwe e-Australia ngenxa yengozi engaba khona yokuminyana.
Umbuzo: Ingabe kulungile ukudla ama-noodle e-konjac nsuku zonke?
Impendulo: Yebo kodwa hhayi njalo.




