i-shirataki lasagna noodles 270 g konajc ubhontshisi wesoya noodle obandayo | Ketoslim Mo
I-lasagna yesoya yeShiratakiingaphakelwa ngezindlela eziningana: Okokuqala, njengomkhuhlanei-pasta encane, geza i-lasagna kabili, uyibilise epanini imizuzu emihlanu, ususe ama-noodle, uyivumele iphole, bese ukhonza nesoso. Okwesibili, ungapheka isobho, ubeke inyama engenamafutha nemifino emnandi kakhulu, iphakethe le-ama-noodle e-konjacingu-270g, ingxenye enkulu
I-noodle ye-konjac esezingeni eliphezulu I-encase shirataiki lasagne ehlanganisiwe isikhwama sama-noodle abandayo e-sonajc angama-270 g
Incazelo Yemikhiqizo
| Igama lomkhiqizo: | Ubhontshisi we-KonjacAma-noodle abandayo e-Konjac-I-Ketoslim Mo |
| Isisindo esiphelele sama-noodle: | 270g |
| Isithako Esiyinhloko: | Ufulawa weKonjacAmanzi, ufulawa wesoya |
| Izici: | i-gluten/amafutha/angenashukela, ama-carbohydrate aphansi/i-fiber ephezulu |
| Umsebenzi: | ukwehlisa isisindo, ukwehlisa ushukela egazini,ama-noodle okudla |
| Isitifiketi: | I-BRC, i-HACCP, i-IFS, i-ISO, i-JAS, i-KOSHER, i-NOP, i-QS |
| Ukupakisha: | Isikhwama, Ibhokisi, Isikhwama, Iphakheji Elilodwa, Iphakethe Le-Vacuum |
| Isevisi Yethu: | 1. Ukunikezwa kwe-China okukodwa2. Isipiliyoni seminyaka engaphezu kwe-103. I-OEM ne-ODM ne-OBM ziyatholakala4. Amasampula wamahhala 5. I-MOQ ephansi |
Ulwazi lokudla okunempilo
| Amandla: | 11Kcal |
| Amaprotheni: | 0g |
| Amafutha: | 0 g |
| Ama-carbohydrate: | 1g |
| I-Sodium: | 0mg |
Inani Lokudla Okunomsoco
Ukushintsha Ukudla Okufanelekile -- Ukudla Okunempilo
Kusiza ekunciphiseni isisindo
Amakhalori aphansi
Umthombo omuhle we-fibre yokudla
I-fibre yokudla encibilikayo
Nciphisa i-hypercholesterolemia
Ilungele i-Keto
I-Hypoglycemic glucose ephezulu
Indlela yokudla iphethini yama-noodle abandayo kabhontshisi wesoya
| Isinyathelo 1 | Indlela 1: faka amanzi emanzini, hlambulula, ngokwendlela othanda ngayo izinongo, imifino, inyama nokunye kungadliwa. Kulula kakhulu futhi kulula. Indlela yesi-2: ngemva kokuvula isikhwama, hlanza ama-noodle imizuzu emi-3, ubilise amanzi ebhodweni, faka ama-noodle ebhodweni, ubilise imizuzu emi-5, ubilise, faka usawoti nezinongo kanye nezitsha eziseceleni ukuze uzithathe bese uzidla. Indlela 3: shaya i-hot pot AmaHinese akhetha indlela yokudla imbiza eshisayo. Geza ikhasi likabhontshisi kuqala, ulibeke epuletini, ulinde imbiza eshisayo ibile, uyipheke imizuzu emi-2, bese ungalidla. |




