Umkhiqizi we-Shirataki konjac noodles ngobuningi ukunambitheka kokudla kwe-Skinny pasta| Ketoslim Mo
I-noodle ye-Shirataki konjacibizwa nangokuthi ama-noodle ezimangaliso, Izici zayo amakhalori aphansi, ama-carbohydrate aphansi kanye ne-fiber ephezulu, ayinayo i-gluten, yenziwe nge-i-glucomannan, uhlobo lwefayibha oluvela empandeni yesitshalo se-konjac. Isitshalo se-konjac sikhula eJapane, eShayina naseNingizimu-mpumalanga ye-Asia. Siqukethe ama-carbohydrate ambalwa kakhulu angagayeka - kodwa iningi lama-carbohydrate aso livela ku-glucomannan fiber. Igama elithi “Shirataki” ngesiJapane lisho “impophoma emhlophe,” okuchaza ukubukeka okukhanyayo kwama-noodle. Enziwa ngokuxuba ufulawa we-glucomannan namanzi ajwayelekile kanye namanzi amancane e-lime, okusiza ama-noodle ukuba agcine isimo sawo.
I-noodle yethu ye-Shirataki konjac iwuhlobo oluthile lwe-i-pasta encane, kodwa ukudla okunempilo kwemvelo, kusiza ukwehlisa isisindo, i-fiber yokudla equkethwe ku-konjac ibambezela ukuphuma kwesisu, ngakho abantu bahlala besuthi isikhathi eside futhi bagcine bedla kancane. Ngaphezu kwalokho, i-Glucomannan iboniswe ukuthi iyasiza ukwehlisa amazinga kashukela egazini kubantu abanesifo sikashukela kanye nokumelana ne-insulin.
Izici:
- • I-Keto • Ayinashukela egazini
- • Ayinagluten • Ayinawo okusanhlamvu
- • I-Vegan • Ayinayo i-soya
Iziqondiso:
- 1. Shisisa ihhavini ku-350°F (175°C).
- 2. Hlanza ama-noodle ngamanzi agobhozayo okungenani imizuzu emibili.
- 3. Dlulisa ama-noodle epanini bese upheka ekushiseni okuphakathi nendawo imizuzu emi-5-10, uvuselela ngezikhathi ezithile.
- 4. Ngesikhathi ama-noodle epheka, gcoba i-ramekin enezinkomishi ezimbili ngamafutha omnqumo noma ibhotela.
- 5. Dlulisa ama-noodle aphekiwe ku-ramekin, engeza izithako ezisele bese uvuselela kahle. Bhaka imizuzu engama-20, ususe kuhhavini bese ukhonza.
Amathegi Emikhiqizo
| Igama lomkhiqizo: | I-Shiratakiama-noodle e-kanjac |
| Isisindo esiphelele sama-noodle: | 270g |
| Isithako Esiyinhloko: | Ufulawa weKonjacAmanzi |
| Isikhathi sokuphelelwa yisikhathi | Izinyanga ezingu-12 |
| Izici: | i-gluten/amafutha/angenashukela,ama-carbohydrate aphansi/i-fiber ephezulu |
| Umsebenzi: | ukwehlisa isisindo, ukwehlisa ushukela egazini,ama-noodle okudla |
| Isitifiketi: | I-BRC, i-HACCP, i-IFS, i-ISO, i-JAS, i-KOSHER, i-NOP, i-QS |
| Ukupakisha: | Isikhwama, Ibhokisi, Isikhwama, Iphakheji Elilodwa, Iphakethe Le-Vacuum |
| Isevisi Yethu: | 1. Ukunikezwa kwe-One-stop china 2. Isipiliyoni seminyaka engaphezu kwe-10 3. I-OEM & ODM & OBM iyatholakala 4. Amasampula wamahhala 5. I-MOQ ephansi |
Ulwazi lokudla okunempilo
| Amandla: | 21Kcal |
| Amaprotheni: | 0g |
| Amafutha: | 0g |
| Ama-carbohydrate: | 1.2g |
| I-Sodium: | 7mg |
Imibuzo Evame Ukubuzwa:
1. Kungani ama-noodle e-konjac enqatshelwe?
Bngenxa yokwanda kokuvaleka kwamathumbu noma umphimboIzingane kanye nabesifazane abakhulelwe noma abancelisayo akufanele bathathe izithasiselo ze-konjac.
2. Ingabe ama-noodle e-konjac ayingozi kuwe?
Cha, yenziwe nge-fibre yokudla encibilika emanzini, esiza ekunciphiseni isisindo.
3. Uyini umehluko phakathiama-noodle e-konjacfuthiama-noodle e-shirataki?
I-konjac iza ngebhlogo elingunxande kanti ama-shirataki akhiwe njengama-noodle.
4. Ingabe ama-noodle e-Shirataki ayingozi kuwe?
Cha, kuyafana nange-konjac noodle, eyenziwe nge-fibre yokudla encibilika emanzini, esiza ekunciphiseni isisindo.
Izinto ezengeziwe ongazihlola
I-Ketoslim mo Co., Ltd. ingumkhiqizi wokudla kwe-konjac onemishini yokuhlola ehlonyiswe kahle kanye namandla obuchwepheshe aqinile. Ngobubanzi obubanzi, ikhwalithi enhle, amanani afanelekile kanye nemiklamo enesitayela, imikhiqizo yethu isetshenziswa kakhulu embonini yokudla nakwezinye izimboni.
Izinzuzo zethu:
• Iminyaka eyi-10+ yesipiliyoni embonini;
• Indawo yokutshala engaphezu kuka-6000 square;
• Umkhiqizo waminyaka yonke ongaphezu kwamathani angu-5000;
• Abasebenzi abangaphezu kwe-100;
• Amazwe angaphezu kuka-40 athumela ngaphandle.
Ingabe ama-noodle e-konjac ayingozi kuwe?
Cha, yenziwe nge-fibre yokudla encibilika emanzini, esiza ekunciphiseni isisindo.
Kungani impande ye-konjac ivinjelwe e-Australia?
Nakuba umkhiqizo uhloselwe ukudliwa ngokucindezela isitsha kancane, umthengi angawumunca umkhiqizo ngamandla anele ukuze awufake ngengozi ku-trachea. Ngenxa yale ngozi, i-European Union ne-Australia bavimbela i-Konjac fruit jelly.
Ingabe ama-noodle e-konjac angakugulisa?
Cha, yenziwe ngempande ye-konjac, okuwuhlobo lwesitshalo semvelo, i-noodle ye-konjac eqoshiwe ngeke ikulimaze.
Ingabe ama-noodle e-konjac ayi-Keto?
Ama-noodle e-Konjac alungele i-keto. Angu-97% wamanzi kanye no-3% we-fiber. I-fibre iyi-carbohydrate, kodwa ayinawo umthelela ku-insulin.







