Healthy Natural Keto Foods konjac bubble Jelly| Ketoslim Mo
Mayelana nale nto:
Itiye lebhamuzaijeli yekonjac:Isimo sithandwa yibhola, sinambitheka njenge-chewing, i-Q bounce. yenziwe nge-konjac, isitshalo esigcweleifayibha yokudla, hhayi nje kuphela etiyeni lama-bubble kodwa nakunoma yimaphi amatiye noma amatiye obisi owathandayo, Sinikeza abathengi izinhlanganisela nemibono yokudala eningi. Ukudala amathuba okuphuza angenamkhawulo. Ijeli le-Konjac elithambile nelinomlutha liyindlela engcono kuwe nenempilo esikhundleni samaparele e-tapioca! Leli tiye elidumile elinama-fat aphansiisidlo sasemini se-konjackusuka e-Asia kunezela ukuthungwa okwengeziwe kanye nokunambitheka kule nhlanganisela ethambile ukuze kube nomuzwa womlomo othakazelisayo ozowuthanda - ngaphandle kwamakhalori engeziwe nama-carbohydrate.
• egcwele i-fiber yokudla, okwenza uzizwe ugcwele ukudla okuncane.
• Yanelisa isifiso sakho setiye elimnandi ngetiye elimnandi eli-Brown Sugar Milk Tea kanye namajeli ahlafunwayo angenakuvinjelwa ngesiraphu emuncu nethambile, enjenge-caramel. Ziphe iziphuzo zekhwalithi ye-Starbucks ngentengo ephansi kakhulu.
• Ukunambitheka okune: Ukunambitheka kwasekuqaleni, ukunambitheka koshukela onsundu, ukunambitheka kweMatcha kanye nokunambitheka kweSakura.
Isici
1. Ilungele ukusetshenziswa
2. Gcina endaweni epholile neyomile, ingavulwa unyaka owodwa
3. Isetshenziselwa isiphuzo esibandayo, inambitheka kangcono
Amathegi Emikhiqizo
| Igama lomkhiqizo: | Itiye lebhamuzaijeli yekonjac |
| Isisindo esiphelele sama-noodle: | 270g |
| Isithako Esiyinhloko: | Amanzi,Ufulawa weKonjac |
| Okuqukethwe Kwamafutha (%): | 0Kcal |
| Izici: | ayina-gluten/ Amaprotheni aphansi/ |
| Umsebenzi: | ukwehlisa isisindo, ukwehlisa ushukela egazini, ama-noodle okudla |
| Isitifiketi: | I-BRC, i-HACCP, i-IFS, i-ISO, i-JAS, i-KOSHER, i-NOP, i-QS |
| Ukupakisha: | Isikhwama, Ibhokisi, Isikhwama, Iphakheji Elilodwa, Iphakethe Le-Vacuum |
| Isevisi Yethu: | 1. Ukunikezwa kwe-One-stop eShayina2. Isipiliyoni seminyaka engaphezu kwe-10 3. I-OEM ne-ODM ne-OBM ziyatholakala 4. Amasampula wamahhala 5. I-MOQ ephansi |
Ulwazi lokudla okunempilo
| Amandla: | 336kJ |
| Amaprotheni: | 0g |
| Amafutha: | 0g |
| Ama-carbohydrate: | 18.4g |
| Ifayibha yokudla | 3g |
| I-Sodium: | 17mg |
Empeleni iyi-konjac futhi ingasetshenziswa njengento eluhlaza yokwenzaijeli ye-konjac ehlafunwayo.Ingahlanganiswa nezinhlobo eziningana zezinto zokusetshenziswa. Ingenye yazo, futhi ingasetshenziswa njengesithako esincane etiyeni lobisi kuphela.i-konjac jelly bobaFuthi iparele linendawo efanayo ukuthi lingenziwa libe izinhlobo ezahlukene zokunambitheka, njengokunambitheka kwasekuqaleni, i-matcha, ushukela omnyama, njll. Ngokunambitha, lihlukaniswe futhi ngohlobo lwe-waxing oluthambile, uhlobo lwe-elastic crisp kanye nohlobo olumelana nokushisa ukuze luvumelane nemikhiqizo ehlukene yetiye lobisi.
Indawo edliwayo: Ingangezwa eziphuzweni ezahlukahlukene, njenge: itiye lobisi/ikhofi/ubisi/ubisi lukakhukhunathi/izithelo, njll.
Abantu bayabuza futhi:
Kuyinii-konjacitiye lebhamuza?
Kwenziwe nge-konac egcwele ngokwemvelo i-fibre encibilikayo ebizwa ngokuthii-glucomannanesikhundleni samaparele e-tapioca anamakhalori aphezulu.
Iyini ijeli emnyama etiyeni le-bubble?
Amaparele e-Black Boba tapioca. Kubizwa nangokuthi amabhamuza noma amaparele..
Amajeli asetiyeni le-bubble enziwe ngani?
kwenziwe ngeinyama kakhukhunathi, noma i-konjac, imifino ngomkhiqizo.





