custom konjac noodles pasta Skinny Isampula samahhala se-organic konjac spaghetti | Ketoslim Mo
•I-fiber ephezulu
• Akukho ukolweni
• Ama-carbohydrate aphansi
• Ayinayo i-gluten
• Ayinayo i-GMO
I-pasta ethambile icebile ku-i-glucomannan, okuyilokho okwenziwa ngakho i-pasta ye-konjac, ibizwa nangokuthi i-Konjac (zonke izitshalo zemvelo).Ukwehlisa isisindo, ukwehlisa umfutho wegazi kanye noshukela egazini, ukukhipha ubuthi emzimbeni kanye nokuphuma kwegazi, ukuvimbela umdlavuza kanye nezithasiselo ze-calcium kanye neminye imiphumela. Isitashi sokushisa siseduze no-zero, konke lokhu kuhlose ukukhuthaza impilo. Abantu abanesifo sikashukela bangadla ne-fettuccine. Sinesistimu yokuhlola ukuphepha njengoba i-Keto-slim mo ineminyaka engaphezu kwengu-10, inesitifiketi samazwe ngamazwe esigunyaziwe: i-HACCP, i-BRC, i-IFS, i-HALAL, i-Kosher, i-CE, i-JAS, njll.
i-wholesale konjac noodles /270g Shirataki Spaghetti /Zero Carb /Organic Konjac pasta
Incazelo Yemikhiqizo
| Igama lomkhiqizo: | I-pasta ye-Konjac engokwemveloI-Ketoslim Mo |
| Isisindo esiphelele sama-noodle: | 270g |
| Isithako Esiyinhloko: | Ufulawa weKonjac, Amanzi |
| Okuqukethwe Kwamafutha (%): | 0 |
| Izici: | i-gluten/amafutha/angenashukela, ama-carbohydrate aphansi/i-fiber ephezulu |
| Umsebenzi: | ukwehlisa isisindo, ukwehlisa ushukela egazini, ama-noodle okudla |
| Isitifiketi: | I-BRC, i-HACCP, i-IFS, i-ISO, i-JAS, i-KOSHER, i-NOP, i-QS |
| Ukupakisha: | Isikhwama, Ibhokisi, Isikhwama, Iphakheji Elilodwa, Iphakethe Le-Vacuum |
| Isevisi Yethu: | 1. Ukunikeza indawo eyodwa eShayina 2. Isipiliyoni seminyaka engaphezu kweyi-10 3. I-OEM ne-ODM ne-OBM ziyatholakala 4. Amasampula wamahhala 5. I-MOQ ephansi |
Ulwazi lokudla okunempilo
| Amandla: | 5Kcal |
| Amaprotheni: | 0g |
| Amafutha: | 0 g |
| Ama-carbohydrate: | 1.2g |
| I-Sodium: | 7 mg |
Funda kabanzi ngemikhiqizo ye-Ketoslim Mo
Ingabe i-pasta e-skinny Keto ilungele ukusetshenziswa?
yebo, njengoba ine-2 g yama-carbohydrate kanye nama-calories angu-5 ngokuphakelwa okungu-83 g, i-pasta ye-konjac ilungele abafundi be-keto-diet abafuna i-pasta. Futhi iyisinqumo esihle kulabo abalandela ukudla okungena-gluten noma okungena-vegan, noma noma ubani ofuna ukudla okunempilo noma ukushintsha indlela yakhe yokudla ye-pasta yaphakathi nesonto.
Indlela yokulondoloza ama-noodle e-Konjac?
Ama-noodle e-Konjac amanzi. Ukuze ijeli ye-konjac ihlale iqinile, idinga ukupakishwa kwisisombululo se-alkaline, okwenza ama-noodle anambitheke kangcono. Uma uwaqandisa efrijini, azoqina futhi azothinta ukuthungwa kwawo.


