low cal spaghetti konjac soba noodles | Ketoslim Mo
Uyashesha? Ngokugeza ngokushesha, lezi zindlela zemvelo,ama-noodle anamakhalori aphansisezilungele ukudliwa! Ukunambitheka kwazo okungathathi hlangothi kwenza lawa ma-noodle abe nokuguquguquka, kodwa indlela esiyithandayo yokuwadla ukuwapheka esobho nemifino eqoshiwe, noma ukuwathosa nenkukhu nemifino. Ibhonasi: Isabelo sama-ounces angu-4 sinikeza amaphesenti angu-15 okudla kwakho kwe-calcium kwansuku zonke. Nakuba lokho kungeyona ingilazi yobisi, kusenezakhamzimba eziningi ongeke uzithole esitsheni sama-noodle.
I-2021 New Neutral pasta Ama-noodle e-konjac angenayo i-asidi futhi angenayo i-alkali
Incazelo Yemikhiqizo
| Igama lomkhiqizo: | i-konjac soba noodle-I-Ketoslim Mo |
| Isisindo esiphelele sama-noodle: | 270g |
| Isithako Esiyinhloko: | Ufulawa weKonjacAmanzi |
| Okuqukethwe Kwamafutha (%): | 0 |
| Izici: | i-gluten/amafutha/angenashukela, ama-carbohydrate aphansi/i-fiber ephezulu |
| Umsebenzi: | ukwehlisa isisindo, ukwehlisa ushukela egazini,ama-noodle okudla |
| Isitifiketi: | I-BRC, i-HACCP, i-IFS, i-ISO, i-JAS, i-KOSHER, i-NOP, i-QS |
| Ukupakisha: | Isikhwama, Ibhokisi, Isikhwama, Iphakheji Elilodwa, Iphakethe Le-Vacuum |
| Isevisi Yethu: | 1. Ukunikezwa kwe-China okukodwa2. Isipiliyoni seminyaka engaphezu kwe-103. I-OEM ne-ODM ne-OBM ziyatholakala 4. Amasampula wamahhala 5. I-MOQ ephansi |
Ulwazi lokudla okunempilo
| Amandla: | 8KCal |
| Ushukela: | 0g |
| Amafutha: | 0 g |
| Ama-carbohydrate: | 0.4g |
| I-Sodium: | 0 mg |
Inani Lokudla Okunomsoco
Ukushintsha Ukudla Okufanelekile -- Ukudla Okunempilo




