Ama-noodle e-Shirataki asheshayo alungele ukudla
Ama-Noodle e-Shirataki alungele ukudliwa e-Ketoslim Mo ayindlela elula nemnandi yokudla kwakusihlwa. Lawa ma-noodle enziwe nge-shirataki aphansi ngamakhalori, aphansi kushukela futhi aphezulu ku-fiber yokudla, okwenza kube ukukhetha okuhlakaniphile ukuhlangabezana nezidingo zakho zokudla. Kungakhathaliseki ukuthi usemsebenzini, usohambeni, noma uphuthuma, ama-Noodle ethu e-Shirataki asheshayo akunikeza idili elisheshayo nelilula!
Inketho Yamakhalori Aphansi:Jabulela ukudla okumnandi ngaphandle kokuzibophezela. Ama-noodle ethu e-Shirataki aphansi ngamakhalori futhi ayisinqumo esingcono kakhulu kulabo abaqaphela isisindo.
OKUQUKETHWE KUSHUKELA OKUPHANSI:Indlela yethu yokudla isidlo sakusihlwa esikhundleni sama-noodle e-shirataki iyindlela enhle kakhulu kulabo abaqaphela ukusetshenziswa kwawo ushukela. Aqukethe inani elincane likashukela futhi ayisinqumo esingcono kune-noodle yendabuko.
OKUQUKETHWE YI-FIBER OKUPHEZULU:Khuthaza ukwakheka kwamathumbu okunempilo ngama-Noodle ethu e-Shirataki ane-fiber ephezulu. I-fiber isiza ukugaya ukudla futhi ikusiza uzizwe usuthi isikhathi eside, okwenza kube yinto enhle kakhulu ohlelweni lwakho lokudla.
Induduzo ngokushesha:Kungakhathaliseki ukuthi usemsebenzini, uhamba ngomkhumbi noma usohambeni, ukudla kwethu kwakusihlwa okulungele ukudliwa esikhundleni sama-noodle e-shirataki kunikeza idili elisheshayo neliqondile. Jabulela isidlo sakusihlwa esimnandi nesigcwele ngaphandle kokuhlupheka kokupheka.
Incazelo Yemikhiqizo
| Igama lomkhiqizo: | Ama-noodle e-Shirataki e-Instant Mushroom/Ama-noodle e-shirataki e-instant ashisayo ashisayo |
| Isithako Esiyinhloko: | Amanzi, i-Konjac powder |
| Izici: | Amakhalori aphansi\Ushukela ophansi\I-fiber ephezulu\Kulula ukukudla |
| Umsebenzi: | Ukwehlisa Isisindo, Ukunciphisa Ushukela Egazini, Ukushintsha Ukudla Kwemifino |
| Isitifiketi: | I-BRC, i-HACCP, i-IFS, i-ISO, i-JAS, i-KOSHER, i-USDA, i-FDA |
| Isisindo sengqikithi: | 230g |
| Ama-carbohydrate: | 2.9g/3.0g |
| Okuqukethwe Kwamafutha: | 0g |
| Isikhathi Sokuphila Seshelufu: | Izinyanga eziyi-16 |
| Ukupakisha: | Isikhwama, Ibhokisi, Iphakethe Lomndeni, Inqwaba, Iphakheji Elilodwa, Iphakethe Lomshini Wokuhlanza |
| Isevisi Yethu: | 1. Ukunikezwa kwendawo eyodwa |
| 2. Iminyaka engaphezu kwengu-10 yesipiliyoni | |
| 3. I-OEM ODM OBM iyatholakala | |
| 4. Amasampula wamahhala | |
| 5. I-MOQ ephansi |
Ulwazi Lokudla Okunomsoco
| Amaqiniso Okudla Okunomsoco | |
| Iziphako ezi-2 ngesitsha ngasinye | |
| Usayizi wokusika | Iphakethe eliyisigamu (100g) |
| Inani Ngokukhonza ngakunye: | 23 |
| Amakhalori | |
| %Inani Lansuku Zonke | |
| Amafutha Aphelele 0g | 0% |
| Amafutha Agcwele 0g | 0% |
| Amafutha e-Trans 0g | |
| Ama-carbohydrate aphelele 2.9g | 1% |
| Amaprotheni 0.7g | 1% |
| I-Fiber Yokudla 4.3g | 17% |
| Ushukela Ophelele 0g | |
| Faka u-0g kashukela owengeziwe | 0% |
| I-Sodium 477mg | 24% |
| Akuyona umthombo obalulekile wamakhalori avela kumafutha, amafutha agcwele, amafutha e-trans, i-cholesterol, ushukela, i-vitamin A, i-vitamin D, i-calcium kanye ne-iron. | |
| *Amaphesenti Amanani Ansuku zonke asekelwe ekudleni kwamakhalori angu-2,000. | |
| Amaqiniso Okudla Okunomsoco | |
| Iziphako ezi-2 ngesitsha ngasinye | |
| Usayizi wokusika | Iphakethe eliyisigamu (100g) |
| Inani Ngokukhonza ngakunye: | 24 |
| Amakhalori | |
| %Inani Lansuku Zonke | |
| Amafutha Aphelele 0g | 0% |
| Amafutha Agcwele 0g | 0% |
| Amafutha e-Trans 0g | |
| Ama-carbohydrate aphelele 3.0g | 1% |
| Amaprotheni 0.7g | 1% |
| I-Fiber Yokudla 4.3g | 17% |
| Ushukela Ophelele 0g | |
| Faka u-0g kashukela owengeziwe | 0% |
| I-Sodium 524mg | 26% |
| Akuyona umthombo obalulekile wamakhalori avela kumafutha, amafutha agcwele, amafutha e-trans, i-cholesterol, ushukela, i-vitamin A, i-vitamin D, i-calcium kanye ne-iron. | |
| *Amaphesenti Amanani Ansuku zonke asekelwe ekudleni kwamakhalori angu-2,000. | |
Isithombe Semininingwane
Indlela Yokupheka
Izimo Ezisebenzayo
Ifektri









