Ama-noodle e-konjac omisiwe Ama-noodle anempilo esipinashi asezingeni eliphezulu i-konjac| I-Ketoslim Mo
Mayelana nale nto
Yomileama-noodle e-konjaczibizwa nangokuthiAma-noodle e-Shirataki or Ama-noodle ayisimangalisoI-Konyaku (eyaziwa nangokuthi i-konjac noma i-konnyaku) ukudla kwendabuko kwaseJapan futhi okwenziwe ngemifino yezimpande ze-Konyaku. Itshalwa kakhulu eNingizimu-mpumalanga, eShayina naseJapan. Iyindlela elula futhi enempilo yokufaka esikhundleni sama-carbohydrate, ephansi ngamakhalori,ayinayo i-glutenkanye ne-vegan/i-vegetarian. Imunca lawo makhambi ekudleni okuphekwe ngayo, okwenza inambitheke kamnandi. Ngaphezu kwalokho, ama-noodle e-konjac omisiwe anobungani be-keto futhiukudla kwesifo sikashukela, okwenza kube ukudla okunempilo kakhulu esikhundleni sabo. Futhi ngenxa yefayibha encibilikayo, abantu bazozizwa begcwele ukudla okuncane. Ukukhetha okungcono kakhulu kokunciphisa isisindo.
Amathegi omkhiqizo
| Igama lomkhiqizo: | Ama-noodle e-konjac omisiwe |
| Isisindo esiphelele sama-noodle: | 100g |
| Isithako Esiyinhloko: | Ufulawa weKonjac, Ufulawa wesoya oluhlaza, Amanzi |
| Okuqukethwe Kwamafutha (%): | 2% |
| Izici: | i-gluten/engenayo, amafutha aphansi/ |
| Umsebenzi: | ukwehlisa isisindo, ukwehlisa ushukela egazini, ama-noodle okudla |
| Isitifiketi: | I-BRC, i-HACCP, i-IFS, i-ISO, i-JAS, i-KOSHER, i-NOP, i-QS |
| Ukupakisha: | Isikhwama, Ibhokisi, Isikhwama, Iphakheji Elilodwa, Iphakethe Le-Vacuum |
| Isevisi Yethu: | 1. Ukunikezwa kwe-China okukodwa2. Isipiliyoni seminyaka engaphezu kwe-103. I-OEM ne-ODM ne-OBM ziyatholakala4. Amasampula wamahhala5. I-MOQ ephansi |
Indlela Yokusebenzisa/Ukusebenzisa
1. Bilisa amanzi ebhodweni bese ufaka i-noodle ye-konjac eyomisiwe kuyo.
2. Khulula i-noodle bese uyibilisa cishe imizuzu emi-5.
3. Khipha amanzi kahle bese ufaka noma yimaphi amasoso noma izinongo kuwo, ujabulele ukudla kwakho!
Ulwazi lokudla okunempilo
| Amandla: | 369Kcal |
| Amaprotheni: | 14.9g |
| Amafutha: | 0.9g |
| Ama-carbohydrate: | 74g |
| I-Sodium: | 18mg |
Funda kabanzi ngemikhiqizo ye-Ketoslim Mo
I-Ketoslim mo Co., Ltd. ingumkhiqizi wokudla kwe-konjac onemishini yokuhlola ehlonyiswe kahle kanye namandla obuchwepheshe aqinile. Ngobubanzi obubanzi, ikhwalithi enhle, amanani afanelekile kanye nemiklamo enesitayela, imikhiqizo yethu isetshenziswa kakhulu embonini yokudla nakwezinye izimboni.
Izinzuzo zethu:
• Iminyaka eyi-10+ yesipiliyoni embonini;
• Indawo yokutshala engaphezu kuka-6000 square;
• Umkhiqizo waminyaka yonke ongaphezu kwamathani angu-5000;
• Abasebenzi abangaphezu kwe-100;
• Amazwe angaphezu kuka-40 athumela ngaphandle.
Iyini i-konjac eyomisiwe?
Iphakethe le-konjac emhlophe eyomisiwe Ama-noodle amade angama-noodle endabuko enziwe nge-konjac, avame ukuthengiswa emisha esikhwameni esigcwele amanzi. Kodwa-ke, lo mkhiqizo omusha kakhulu uyomiswa bese ucindezelwa ngumshini ube yindilinga, ende, okwenza kube lula ukugcina nokupheka.
Ungakwazi yini ukuthola ama-noodle e-shirataki omile?
Awanambitheki kangako, ngakho-ke asebenza kahle nezithako eziningi ezahlukene kanye nama-sauce. Ama-noodle avamile e-konjac “amanzi” futhi “omile”, futhi afika ngamaphakheji ahlukene, njengezikhwama, amabhokisi, amabhokisi e-aluminium foil, njll.
Ngingawapheka kanjani ama-noodle e-konjac omisiwe?
Faka ama-noodle omile esitsheni, uthele emanzini abilayo bese uwacwilisa imizuzu eyi-10. Ama-noodle omile azothamba kancane kancane. Bilisa amanzi ebhodweni, engeza ama-noodle, upheke imizuzu eyi-10, engeza izithako, izinongo kanye nezitsha eziseceleni, bese ukha bese udla.
Ingabe ama-noodle e-konjac akulungele?
Yiqiniso, ama-noodle e-konjac awagcini nje ngokunciphisa isisindo sakho, anciphise ushukela egazini, kodwa futhi aqeda ukuqunjelwa ngokuhlanza amathumbu. Uma ufuna ukuba nempilo enhle, ukudla okunempilo okufanelekile kanye nokuzivocavoca umzimba kubalulekile.




