ama-noodle ayisimangaliso ukudla okuphelele i-Konjac oat lasagne | Ketoslim Mo
Umehluko phakathi kwe-oatmeal kanye ne-oatmeali-pasta(noma i-spaghetti) ukuthi i-pasta incane kanti i-oat lasagne ibanzi, kodwa yenziwe ngeimpuphu ye-konjac, iukudla kwe-keto okungokwemveloI-konjac enama-carbohydrate aphansi yenza amathumbu akho ahlanzeke
I-OEM&ODM I-noodle emnandi ye-Shirataki enokudla kwemifino kwe-konjac okungena-gluten I-Konjac oat lasagne
Incazelo Yemikhiqizo
| Igama lomkhiqizo: | I-Konjac Oat Lasagne-I-Ketoslim Mo |
| Isisindo esiphelele sama-noodle: | 270g |
| Isithako Esiyinhloko: | Ufulawa weKonjacAmanzi |
| Okuqukethwe Kwamafutha (%): | 0 |
| Izici: | i-gluten/amafutha/angenashukela,ama-carbohydrate aphansi/i-fiber ephezulu |
| Umsebenzi: | ukwehlisa isisindo, ukwehlisa ushukela egazini, ama-noodle okudla |
| Isitifiketi: | I-BRC, i-HACCP, i-IFS, i-ISO, i-JAS, i-KOSHER, i-NOP, i-QS |
| Ukupakisha: | Isikhwama, Ibhokisi, Isikhwama, Iphakheji Elilodwa, Iphakethe Le-Vacuum |
| Isevisi Yethu: | 1. Ukunikezwa kwe-China okukodwa2. Isipiliyoni seminyaka engaphezu kwe-103. I-OEM ne-ODM ne-OBM ziyatholakala4. Amasampula wamahhala 5. I-MOQ ephansi |
Ulwazi lokudla okunempilo
| Amandla: | 8Kcal |
| Amaprotheni: | 0g |
| Amafutha: | 0 g |
| Ama-carbohydrate: | 4g |
| I-Sodium: | 0mg |
Inani Lokudla Okunomsoco
Ukushintsha Ukudla Okufanelekile -- Ukudla Okunempilo
Kusiza ekunciphiseni isisindo
Amakhalori aphansi
Umthombo omuhle we-fibre yokudla
I-fibre yokudla encibilikayo
Nciphisa i-hypercholesterolemia
Ilungele i-Keto
I-Hypoglycemic glucose ephezulu
Funda kabanzi ngemikhiqizo ye-Ketoslim Mo
Bhala umlayezo wakho lapha bese uwuthumela kithi




