I-Konjac Root Shirataki Noodles Factory Low Gi Konjac Pasta| Ketoslim Mo
Mayelana nale nto
Imikhiqizo yeKonjackungaba nezinzuzo zempilo. Isibonelo, zinganciphisa amazinga kashukela egazini kanye ne-cholesterol, zithuthukise impilo yesikhumba kanye namathumbu futhi zisize ekwelapheni inxeba, zikhuthaze ukwehla kwesisindo, ngobai-konjacUkumuncwa kunamandla kakhulu, kungamunca uwoyela omningi emzimbeni wakho, ukuze kukhishwe i-in vitro, futhi i-konjac iqukethe i-fiber ecebile yokudla, uma umuntu onamathumbu nesisu esibi, akufanele ngidle, ngoba akulula ukugaywa, kungcono ukubonana nodokotela ngaphambi kokuthatha i-konjac.
Indlela yokupheka:
1, thosa: geza ama-noodle kabili bese uwakhipha amanzi, faka amafutha ebhodweni, faka ama-noodle bese uwathosa, faka izinongo, faka amanzi bese upheka imizuzu emi-5, ungadla, ungafaka nezitsha zakho ozithandayo ezifana ne-broccoli beef corn salad sauce nokunye;
2, Bilisa: Faka amanzi ebhodweni ukuze ubilise, bese ubeka ama-noodle ahlanzekile, engeza izinongo, bese uthatha ukudla;
Amathegi Emikhiqizo
| Igama lomkhiqizo: | I-Konjac Pasta |
| Isisindo esiphelele sama-noodle: | 200g |
| Isithako Esiyinhloko: | Amanzi,Ufulawa weKonjac |
| Isikhathi sokuphelelwa yisikhathi: | Izinyanga ezingu-12 |
| Isitifiketi: | I-BRC, i-HACCP, i-IFS, i-ISO, i-JAS, i-KOSHER, i-NOP, i-QS |
| Ukupakisha: | Isikhwama, Ibhokisi, Isikhwama, Iphakheji Elilodwa, Iphakethe Le-Vacuum |
| Isevisi Yethu: | 1. Ukunikezwa okukodwa eShayina 2. Isipiliyoni seminyaka engaphezu kwe-10 3. I-OEM ne-ODM ne-OBM ziyatholakala 4. Amasampula wamahhala 5. I-MOQ ephansi |
Ulwazi lokudla okunempilo
| Amandla: | 98kJ |
| Amaprotheni: | 0g |
| Amafutha: | 0g |
| Ama-carbohydrate: | 2.9g |
| I-Sodium: | 196mg |
Izinto ezengeziwe ongazihlola
Abantu bayabuza futhi
kuyini Konjac Ukudla | Ketoslim Mo
indlela yokwenza i-konjac| Ketoslim Mo
Yini ebangela umphumela wobuso be-konjac oat|Ketoslim Mo
Kungani i-konjac ibizwa ngokuthi ukudla okungcono kakhulu kokudla | I-Ketoslim Mo
Ingabe kuyingozi ukudla ama-noodle e-Shirataki angenama-calories angenawo ama-carb nsuku zonke | Ketoslim Mo
Ingabe ama-noodle e-konjac anempilo?
Imikhiqizo ye-Konjac ingaba nezinzuzo zempilo. Isibonelo, inganciphisa amazinga kashukela egazini kanye ne-cholesterol, ithuthukise impilo yesikhumba kanye namathumbu, futhi ikhuthaze ukwehla kwesisindo ngokwandisa imizwa yokugcwala. Njenganoma yisiphi isithasiselo sokudla esingalawulwa, abantu abanezinkinga zesisu noma izimo ezingezinhle bayelulekwa ukuthi babonane nodokotela ngaphambi kokuthatha i-konjac.
Ungadla kanjani ama-noodle e-konjac?
Ama-noodle e-Konjac angaxutshwa nama-noodle, abandayo, ama-noodle esobho, ama-noodle athosiwe, alungele ukudliwa, angaxutshwa nesaladi ongalidla: ngokuya ngokuthanda kwakho, angangeza amasoso ahlukahlukene, izithako ezahlukahlukene, enze ama-noodle axubile amnandi. Bilisa ukuze udle: angafanisa isisekelo sesobho esihlukahlukene, engeza izitsha eziseceleni, engeza ama-noodle e-konjac abilayo, ama-noodle esobho anekhalori ephansi, amnandi futhi alungele ukudliwa. Athosiwe ukuze udle: Ama-noodle e-Konjac Q bomb avuselelayo, engeza izithako ezifanele, athosiwe nge-stir fry, ama-noodle athosiwe anekhalori ephansi angajatshulelwa.
Ungakwazi yini ukuthenga i-konjac?
Vele, iKetoslim Mo ingumkhiqizi wokudla we-konjac, enesizinda sayo sokukhulisa nokucubungula i-konjac, sinentengo encintisanayo, ukukhiqizwa, ukwakheka, ukuqinisekiswa kwekhwalithi kanye nokulethwa endlini ngendlu okufunayo. Umgomo wethu ukukusiza ukunciphisa izinkinga ezingadingekile enkambisweni yokungenisa evela eShayina futhi wonge izindleko zakho zokuthenga, okuhlanganisa isikhathi nemali. Singakusiza futhi ukuthi uthenge eminye imikhiqizo nezinto zokupakisha mahhala.






